K nemocnici 15, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka a sestřička jsou nejskvělejší tým jaký jsem kdy poznala. Jsou vlídné, na pacientech jim záleží a paní doktorka funguje i jako psycholog-je prostě úžasná. Jsem velice spokojená.

Paní doktorka i sestřička mají úžasný profesionální i lidský přístup ke všem pacientům. Každému se věnuje do hloubky,dovede i povzbudit a poradit. Jsme s manželem moc rádi, že můžeme být léčeni touto p. doktorkou ,oceňujeme i práci její příjemné sestřičky.

Je mi velkou ctí být léčen paní doktorkou úžasně doplňovanou její sestřičkou. Profesionalita , ochota , srdečnost ,empatie...........
Moc Vám děkuji!!!

Příjemné prostředí, individuální přístup, zájem věci řešit, milá, ochotná, cením si spolehlivost. Společně s paní doktorkou kladně hodnotím i zdravotní sestru. Mohu jen doporučit. Děkuji.

Jak jsem se dneska dozvěděl, nejdůležitější vlastností, kterou by měl lékař mít je pokora a tu paní doktorka rozhodně má.

G

Moc hezký přístup k pacientům, starostlivost, odbornost, příjemná atmosféra v ordinaci také díky sestřičce. Takoví by měli být lékaři. Zatím nejlepší lékař(ka), se kterým(kterou) jsem se setkal.

Velice vnímá pacienta, probere i jiný možný důvod nemoci.Záleží jí na pacientovi.

Výborný odborný a lidský přístup k pacientovi.

Ještě bych chtěl dodat, že k vyníkající atmosféře v ordinaci paní doktorky, přispívá velmi přívětivá a hodná zdravotní sestra.

Nevíte prosím, jaké má ordinační hodiny ??? Dlouho jsem tam nebyla, tak jestli se něco změnilo. Děkuji.

Jinak jako pacientka této dr. jsem velmi spokojená.