Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K nemocnici 15, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřená osoba
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době.

P
Ověřená osoba

Paní doktorka a sestřička jsou nejskvělejší tým jaký jsem kdy poznala. Jsou vlídné, na pacientech jim záleží a paní doktorka funguje i jako psycholog-je prostě úžasná. Jsem velice spokojená.

E
Ověřená osoba

Paní doktorka i sestřička mají úžasný profesionální i lidský přístup ke všem pacientům. Každému se věnuje do hloubky,dovede i povzbudit a poradit. Jsme s manželem moc rádi, že můžeme být léčeni touto p. doktorkou ,oceňujeme i práci její příjemné sestřičky.

P
Ověřená osoba

Je mi velkou ctí být léčen paní doktorkou úžasně doplňovanou její sestřičkou. Profesionalita , ochota , srdečnost ,empatie...........
Moc Vám děkuji!!!

V
Ověřená osoba

Příjemné prostředí, individuální přístup, zájem věci řešit, milá, ochotná, cením si spolehlivost. Společně s paní doktorkou kladně hodnotím i zdravotní sestru. Mohu jen doporučit. Děkuji.

T
Ověřená osoba

Jak jsem se dneska dozvěděl, nejdůležitější vlastností, kterou by měl lékař mít je pokora a tu paní doktorka rozhodně má.

G
Ověřená osoba

Moc hezký přístup k pacientům, starostlivost, odbornost, příjemná atmosféra v ordinaci také díky sestřičce. Takoví by měli být lékaři. Zatím nejlepší lékař(ka), se kterým(kterou) jsem se setkal.

T

Velice vnímá pacienta, probere i jiný možný důvod nemoci.Záleží jí na pacientovi.

Ověřená osoba

Výborný odborný a lidský přístup k pacientovi.

Ještě bych chtěl dodat, že k vyníkající atmosféře v ordinaci paní doktorky, přispívá velmi přívětivá a hodná zdravotní sestra.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti