Adresa

Praktický lékař pro dospělé
K nemocnici 15, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době.

P
Ověřený profil

Paní doktorka a sestřička jsou nejskvělejší tým jaký jsem kdy poznala. Jsou vlídné, na pacientech jim záleží a paní doktorka funguje i jako psycholog-je prostě úžasná. Jsem velice spokojená.

E
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička mají úžasný profesionální i lidský přístup ke všem pacientům. Každému se věnuje do hloubky,dovede i povzbudit a poradit. Jsme s manželem moc rádi, že můžeme být léčeni touto p. doktorkou ,oceňujeme i práci její příjemné sestřičky.


P
Ověřený profil

Je mi velkou ctí být léčen paní doktorkou úžasně doplňovanou její sestřičkou. Profesionalita , ochota , srdečnost ,empatie...........
Moc Vám děkuji!!!


V
Ověřený profil

Příjemné prostředí, individuální přístup, zájem věci řešit, milá, ochotná, cením si spolehlivost. Společně s paní doktorkou kladně hodnotím i zdravotní sestru. Mohu jen doporučit. Děkuji.


T
Ověřený profil

Jak jsem se dneska dozvěděl, nejdůležitější vlastností, kterou by měl lékař mít je pokora a tu paní doktorka rozhodně má.


G
Ověřený profil

Moc hezký přístup k pacientům, starostlivost, odbornost, příjemná atmosféra v ordinaci také díky sestřičce. Takoví by měli být lékaři. Zatím nejlepší lékař(ka), se kterým(kterou) jsem se setkal.


T

Velice vnímá pacienta, probere i jiný možný důvod nemoci.Záleží jí na pacientovi.


Ověřený profil

Výborný odborný a lidský přístup k pacientovi.


Ještě bych chtěl dodat, že k vyníkající atmosféře v ordinaci paní doktorky, přispívá velmi přívětivá a hodná zdravotní sestra.


Došlo k chybě, zkuste to znovu