Samostatná ordinace PL - stomatologa
náměstí T. G. Masaryka 29, Holice

Je sice pravda, že je paní dotorka, milá, usměvavá, příjemná, vždy mě něco pochválila, ptala se na rodinu atd, ale zuby katastrofa, vždy mě je chválila, jak je mám krásné a super a bla bla bla, ale to je tak veškeré pozitivum, přešla jsem k doktorce mého syna a nestačila jsem se divit, paní doktorka je taky milá, ale ještě k tomu mě udělala poprvé v životě (je mě téměř 30) ultrazvuk, dentální hygienu, naučila mě čistit si zuby + mezizubní prostory a ty 4 zuby co mě dost často bokleli a le paní Rošetská vždy jen pokklepala a řekla že tam nic není, mě nová paní doktorka okamžitě odvrtala a ve všech jsem měla hluboký zánět a kaz, tak že jsem o němálem přišla, vše bylo samozřejmě patrné již z rentgenu ale ten jsem v Holicích nikdy nevděla, škoda, že jsem o nové paní doktorce nevěděla dřív, ušetřila bych si 4 roky bolavých zubů, mnoha vrtání , bolesti atd, no zkrátka paní dokotrka je fajn, ale tak na zvednutí sebevědomí a pocitu, že mám zuby v pořádku, ale to je tak vše.

Velmi dobrý přístup, vi co dělá.

Paní doktorka Rošetzká je naprosto skvělá, a to jak po profestní, tak i lidské stránce. Je nejen šikovná, pečlivá a starostlivá, ale i milá, ochotná a chápavá. K ní se člověk vůbec nebojí jít, protože v ordinaci šíří hrozně milou atmosféru a dělá všechno pro komfort pacienta, aby ho ošetření bolelo co nejméně. My k ní chodíme celá rodina a začal k ní chodit i můj manžel (tehdy ještě přítel :-) ) a i ten je z ní nadšený. Narozdíl ode mě měl totiž se zuby vždy problémy a po zkušenostech se svou dřívější zubařkou zůstal koukat, jak pečlivě se mu paní doktorka věnuje.

Paní doktorka je správná ,umí si poradit i s malímy dětmi je prostě fajnová.

Vzhledem k tomu, že jsem přecházela od jiného zubaře, tak mohu docela dobře srovnávat. Je velmi pečlivá, ochotná a milá.

Jsem pacientka paní doktorky a vždy ke mně byla milá, vstřícná a ochotná. Ke své práci přistupuje pečlivě.

S paní doktorkou jsem velice spokojená.