Soukromá ordinace praktické lékařky
nám. T. G. Masaryka 796, Poděbrady

Já chodím k paní doktorce s celou rodinou dlouhé roky. Jsem velmi spokojený, až (pravda) na ty fronty. Asi nás tam chodí prostě více, než se dá zvládnout. A paralen? Nepamatuji si, že bych ho od ní dostal, nebo, že by byl vnucován někomu z mé rodiny. Připadá mě to nějak divné. Né, že bych pána podezíral z něčeho..., ale osobně jsem se s tím nestkal. Paní doktorka je přímočará a může to znít někdy nemile, když chceme, aby to bylo jinak. Ale určitě je pečlivá a důsledná. Má bohatý přehled a dobře vybavenou ordinaci. Je člověkem na svém místě. Já jí za celou rodinu děkuji.

Paní doktorka se zajímá o své pacienty ,hlídá všechna vyšetření a provádí i pravidelné preventivní prohlídky ,což jak jsem se dověděla je u jiných doktorů vzácnost.

K paní doktorce dochází moje matka, která není zrovna člověkem, který by si nemoc vymýšlel a bezdůvodně obtěžoval. Po návštěvě v její ordinaci vždy odchází bez vyřešení problémů neboť paní doktorka vše bagatelizuje. Její arogance a nezájem o pacienta mě vede k názoru, že je lékařem, který by tuto profesi ani neměl vykonávat!!!

Arogantní. Když chce člověk poslat na nějaké vyšetření, má tisíc připomínek. Přecházím jinam

U paní doktorky je velmi dlouhá čekací doba, ale ještě se mi nestalo, že by mi nepomohla a nikdy mi ještě nenapsala paralen!!! Když jsem musela k zastupující lékařce, byla jsem skutečně ráda, že jsem si vybrala paní doktorku Proxovou a ne její zástupkyni. Chodím k ní i moje matka a až na dlouho čekací dobu je také spokojena.

nenáchává nic náhodě, důsledná

Paní doktorka se pacientům opravdu věnuje. Projevuje se to neustále plnou čekárnou. Není příjemné tam sedět dvě hodiny, ale po zkušenostech se zastupující lékařkou, jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro MUDr. Proxovou. Sama hlídá všechna potřebná vyšetření. U ní se mi nestalo, že by mě neposlala celé roky do laboratoře, jak je to běžné u řady dalších lékařů. Pacienti ji opravdu zajímají.
Ráda si počkám, když mám jistotu, že se mi paní doktorka bude věnovat.Vždy mi pomohla.

čekání než příjdete na řadu je opravdu příšerné... ale spíš se čeká proto, že k paní doktorce chodí i spousta starých lidí, kteří nikoho nemají a ona nemá to srdce je odbýt - s někým si ty osamocený lidi holt popovídat musí no a občas bohužel není nikoho jiného než doktora...
k paní doktorce výhrady nemám... vždy vyslechla, poradila, poslala na potřebné vyšetření, vyléčila...

Y

K paní doktorce chodila má manželka. Tenkrát měla silný kašel a bolestivé píchání v boku , tato skvělá lékařka jí předepsala všelék, znamý taky pod názvem Paralen. Potom co v práci omdlela, si došla na plicní, kde ji okamžitě dali Kodein a po vyšetření ji našli zánět pohrudnice. Já osobně jsem u ní byl jen párkráta vždy jsem čekal neuvěřitelné tři až čtyři hodiny. Poté co jsem se dostal na řadu, mi byl akorát tak předepsán Paralen (i přesto že ho nemohu užívat protože ředí krev) a napsána neschopenka, při čemž se mnou chtěla paní doktorka řešit věci jako je počasí atd.. Je to drbna a nezná jiný lék než Paralen, neboť nepochybuje o jeho blahodárných učincích.

k pani doktorce chodim take i s dcerou ,vzdy se snazi nam pomoct,je velmi empaticka ,príjemna a nezlehcuje problem s kterym za ni příjdu jako nekteri lekari,Jasa