lenivá, neschopná, nezodpovědná, neposkytuje péči pacientům jakou by měla, podána stížnost na pojištovně pro neposkytnutí péče.
Raději k ní nechodit, pouze pro smrt.

hrozný přístup paní doktorky. Co jsem k ní chodila,tak stále měla čas,kafíčkovala. Nejraději by jen vykecávala. Nebyla mi schopná předepsat nějaké léky na dlouhodobý kašel,který byl velmi úporný. Takže jsem ráda,že jsem odešla nikdy více.

Paní doktorka je velmi osobitý člověk... Za jejím výrazem je ale pohodová žena, která se mě jako pacienta snaží naslouchat, před každou diagnózou důkladně prochází kartu, nenabízí za každou cenu hned antibiotika, což je pro mě velmi důležité a pokud jakékoliv léky předepisuje, tak rozvážně. Pokud pominu její, pro někoho chladnější "výraz", jedná se o špičkovou lékařku s vždy přesnou diagnózou... a o to mi v prvé řadě jde. Nebo raději zvolíte lékaře, který bude milý, ale lečba bude k ničemu ?

Je pravda, že přístup této lékařky se může zdát až moc odměřený, ale není to zase tak špatné. Má svůj osobitý přístup, který se mi v podstatě i líbí. Jako profesionál je nenahraditelná.

Konečně jsem po dlouhé době nadšený z toho, že paní doktorka narozdíl od mého předchozího lékaře je vždy v dobré náladě. Pozitivní myšlení je důležité, především pro pacienty, které něco trápí nebo se bojí, v dnešní době plné rakoviny. ..Jsem moc rád, že umí člověka povzbudit. Jo a sestřička umí píchat naprosto bezbolestné injekce :-). R.Havlas

Nemůžu hodnotit, chodím sice již k paní doktorce 12let, po prechodu od detské lákarky.Ze zacatku jsem mela tendence odejit nekam jinam, neb mě naštvala přístupem,ale zjistila sjem,že se s ní dá vždy domluvit.Když jsem přišla s daným problémem a že bych chtěla zjistit co a jak,tak mi udělala vyšetření, ketá zjistila co a jak, ale zase třeba na to že se mi tvoří hrb na zádech mi odpověděla, že ho má taky.Pokud je nějaký větší problém, tak mě okamžitě posílá ke specialistovi, ať to byl ortoped kvůli problémům s kolenem, nebo oční, když jsem se zmínila, že špatně vidím,tak mi řekla ať k němu okamžitě zajdu, ale pokud je to něco menšího jako křečové žíly, tak mi řekla ať přijdu až mě to bude bolet, že mě pošlě na cévní.Prostě když jsem přišla s něčím, že mám problém, tak mi doporučenku dala.přísná je, ale už jsem si zvykla, i se sestrou už prohodím někdy pár slov.Nepoznala jsem jiného lékaře pro dospělé, pouze neurologa a to by jste teprv kouklai jak je nepříjemný, ale léčit umí a to je pro mě nakonec to nejdůležitější.

Já se mohu jen odrazit od vlastních zkušeností s ostatními praktickými lékaři. A zažil jsem opravdu špatné lékaře. Nehodnotím přístup k pacientovi, ale schopnost diagnostikovat. Jestli mě tento lékař vyléčí správně, tak je to podle mě ten správný. Jestli má někdo problém, že se na něj paní doktorka neusmívá, tak si holt bude muset najít nějakou usměvavou.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, ikdyž jsem mladší ročník, už jsem měla pár komplikovaných nemocí a vždy se je snažila se mnou vyřešit. Jsem u ní již 8 let a nikdy jsem nezaznamenala žádné vychýlení z její profesionality.
Čtu si zde, že je jsou někteří pacienti nespokojení, to se mi zdá logické, také nejsem schopna všechny své klienty zcela uspokojit. Vždy se najde někdo, kdo bude nespokojen.
Předtím jsem byla u jiného obvodního lékaře, který mě nařkl, že si bolest krční páteře vymýšlím a to jsem měla po autonehodě....
Co se týče zdravotní sestřičky, je přísná, ale chápavá.
Také je pravda, že kolikrát se v čekárně najdou tzv. prudiči...ale to je všude.
Je také faktem, že se zde tak moc dlouho nečeká, což je příjemné.
Ještě jednou chci poděkovat za pomoc při léčbě paní doktorce.

Můžu jen dodat,že paní doktorka vypadá přísně a někdy se tak chová,ale vždy když jsem tam šla s problémem,tak mě vyšetřila a dala odpovídající léky.Dokonce i když mě specialista odmitl,neb jsem měla na kontroly chodit do nemocnice,tak se o me postarala.Dokonce kdyz jsem už chtěla jit do práce tak se mě ptala jestli se opravdu cítím,kdyby to šlo tak jsem doma ještě zůstala,bohužel člověk déle jak 14dní doma zůstat nemůže z finančních důvodů.Nemám tudíž s ní žádný problém,když jsem měla problémy s nohama poslala mě na ortopedii, atd... vždy to nechala raději zkontrolovat.Ze začátku jsem ji chtěla vyměnit,ale teď jsem již u ní 11let a v pohodě.

Pani doktorka je profík, ale komunikace z pacienty je její slabou stránkou, i když teď v posledním období vidím zlepšení.