Zdravotní středisko Přelouč
Hradecká 1383, Přelouč

U

v mesici brezen jsem byl v usti n.orlici u zubarky Nemcove,zuby po kontrole a v poradku,chodil jsem k ni cca dvacet let a ted jsem presel k zubarce Kralevicovy a katastrofa,nasla mi osm kazu,kontrola byla v cervenci,takze se mi kazy udelali za tri mesice,trochu zvlastni a neumim si to vysvetlit jinak nez,ze ze me chce dostat penize a muj chrup ji tak moc nezajima.opet radsi budu dojizdet do usti k zubarce nemcovy,objednan jsem na srpen,tak jsem zvedav jestli najde tech osm kazu.Kralevicova pri vysetreni zvyka,mlaska mi do ucha a tech cca deset nausnic v jednom uchu neumoznuje mit mou duveru k ni. DNE 19.8.2013 KONTROLA V USTI N. ORL.U DR.NEMCOVY OPRAVA JEDNOHO ZUBU,ZBYTEK OK,ZADNYCH OSM KAZU NENASLA.MUSIM REAGOVAT NA NEKTERE PRISPEVKY A VYJADRIT SVUJ NAZOR,PANE SMITA,PRVNI RADA NEBERTE SI ME JMENO DO PUSY,ZA DRUHE CO JSEM ZAC VAS NEMUSI ZAJIMAT,ZA TRETI NEKOMENTUJTE PRISPEVKY JINYCH PACIENTU A PISTE JEN SVUJ NAZOR,OSTATNI PACIENTI SI HO UDELAJI TAKTEZ OHLEDNE "ODBORNOSTI"DOKTORKY A ZA CTVRTY NEURAZEL JSEM DOKTORY,NYBRZ VYJADRIL NAZOR K JEDNOMU,LEPE CIST.PO MEM ZAPORNEM PRISPEVKU SE OBJEVILI HNED TRI NAZORY BEHEM TYDNE,ABY VYLEPSILA SVUJ PROFIL,ZAJIMAVE. ZDRAVIM VSECHNY.NASHLE .........

Nevím, co je pan "slizák" zač, ale rozhodně to nebude člověk, který by měl mít přístup k internetu, protože postrádá základní pravidla slušného chování. Jeho příspěvek by neměl být vůbec schválen, protože je z něj zřejmé, že doktory považuje za "chásku, co ho okrádá" a tuto skupinu nevybíravě napadá. Mám proň jedno doporučení, když ti tak vadí, tak k doktoru nechoďte vůbec, když budete mít problém, tak vyhledejte vhodnou knihovnu a zapujčte si literatutu k patřičnému problému a ošetřete se sám.

A teď k věci, paní doktorka Kralevičová odvádí dobrou práci, chodím k ní již rok a můj chrup se dočkal změn jen k lepšímu, sice proto člověk musí něco dělat, ale vyplatí se to. Dříve jsem tahal kartáček sem tam a to bylo spatně, což mne paní doktorka Kralevičová vysvětlila.

Dobrá zubařka používající nejnovější techniky. Snaží se nic nezanedbat, pokaždé vše do detailu vysvětlí. Dříve jsem chodil k zubnímu lékaři v Praze, čekací doby byly někdy i 2,5 hodiny, zubař neměl čas a tak bylo všechno narychlo a řekl bych odfláknuté. Tady jsem ještě nečekal, všichni jsou příjemní, hezká čekárna, ordinace je jen pár kroků od vlakové stanice. Prostě jsem maximálně spokojen.

K pani doktorce chodim dele nez rok, vzdy je velmi vstricna a vysvetli vam, co delate spatne a jak to zmenit, navrhne vice reseni. Spokojenost.