Jak tu čtu předchozí komenty, musím také napsat svou trošku do mlýna.
K paní doktorce chodim asi 7 let, jsem spokojena s pečlivostí, se kterou člověka vyslechne. S pečlivostí s jakou člověka prohlédne, nic nezanedbá.
Pokud je třeba pošle pacienta k odbornému lékaři.
Ano sestřička je metr a to je správné, pokud má zvládnout v dnešní hektické době organizaci pacientů.
Každý chce být pečlivě ošetřen a tak je jasné, že to nějaký čas trvá.
Kdyby ti, co si stěžují na čas strávený v čekárně, byli paní doktorkou odbyti za 2 minuty,
také by si stěžovali.
Inu někdo si prostě rás stěžuje na cokoli, ale hlavně furt.
Za sebe říkám, raději si počkám na pečlivé ošetření, než aby se lékař podíval jen tak od stolu ke dveřím, napsal recept a další prosím..!
jo i takoví lékaři byli v dobách minulých...takové lékaře by měli navštěvovat stěžovatelé na čekání.

moje zkušenosti jsou velmi dobré, ale chtěla bych reagovat na příspěvky negativního charakteru-nesouhlasím z vlastní zkušenosti vím že s paní doktorkou se dá jednat i mimo ordinaci a po domluvě po telefonu pro mě již dopředu připraví např.skumavku na moč a papíry a mezi dveřmi do ordinace mi je dá...nemusím čekat mezi nemocnými nebo naopak já nemocná mezi zdravími lidmi a zdržovat ještě sestru...také jsem si několikrát pročekala celý den ale co přečetla jsem půlku knihy na kterou bych jinak čas neměla=O)pro mě to ení škoda času když ho člověk umí využít jinak...takže já jsem velmi spokojená s přístupem s jednoduchostí domluvy a především s léčbou...vřele doporučuji=O)

Bacil mě bacil. Bacil mě hodně a proto musím navštívit lékaře.
Sedím v čekárně, a ač nerad, poslouchám rozhovor dvou „dam“ sedících na vedlejší lavici.
Pláčou o tom, že tu sedí od nevidím, do hodně dlouho a co všechno už by doma zmákly. Kolik práce je čeká a hlavně jaký je to očistec tu sedět, a jak si to ta doktorka vůbec může dovolit čučet na nějakého jiného pacienta, když právě oni jsou v čekárně a čekají. Je pravda, že to tu je někdy k zlosti, čekat až na Vás příjde řada. Ale … . Ruku na srdce. Kdo je v dnešní době ochotný Vás poslouchat a věnovat se Vám a Vašim problémům. Je jedno s čím. Tady jde o zdraví a to je přeci nejdůležitější. Pokud chcete lékaře, „který to seká jak Baťa cvičky“, není nic jednoduššího. Jděte k němu a hodně štěstí, zřejmě ho budete potřebovat. Tomu jste totiž ukradený a jde mu jenom o „zářez na pažbě“. Já si raději počkám. Budu vědět, že lékařku neotravuji, a udělá vše pro to, aby mě bylo lépe. To že se sestra občas netváří tak, jak bychom si představovali je také pochopitelné. Poslechněte si někdy, co po ní lidé chtějí, a budete se divit. Já rozhodně lékaře měnit nehodlám, ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Pavel Rajchl

Po pravdě řečeno, k mému příspěvku mě přiměla domněnka paní doktorky, že jsem autorem jejího negativního hodnocení z 1. června 2011. Naopak. Občasným nespokojeným pacientům v čekárně jsem říkal, že bych jim přál "péči" některých lékařů v jednom nejmenovaném podniku, kde jsem léta pracoval: "Tady máte acylpirin, vypotíte se, vyležíte to a budete zase fit....", za 5 minut jsem byl hotov. a šel další. K práci MUDr. Kaslové nemám jedinou výtku. Kolikrát jsem si říkal, že se stará o pacienta, jako máma, které na jeho zdraví záleží a za tím si stojím. Pokud má někdo jinou zkušenost, je to jeho problém. Pravda, jsem také jedním z těch, kteří změnili ošetřující lékařku, ale v tom je paní doktorka nevinně. K oné změně mě přimělo občasné chování její sestřičky, ze kterého jsem měl dojem, že snad tahle paní - "díky" strohému a odměřenému jednání s pacienty - musela dříve pracovat u některého lékaře v nápravném zařízení. :-) A protože si za svým hodnocením stojím, s klidem se pod ně podepíši: Petr Březina

Je nejlepsi

Doktorka je asi dobrá, ale pomalá, s každým se vybavuje. Paní, která si jde jen pro léky, je v ordinaci 20 minut i déle. Sestra by měla lépe organizovat chod ordinace a doktorka by rozhodně neměla brát pacienty bočním vchodem mimo ordinaci. Už jsem se odhlásil a přešel jinam, ale aby člověk stál před poliklinikou než otevřou, pak pospíchal do ordinace, aby měl pořadí a pak tam od 7 hod seděl a čekal až doktorka začne kolem 9. hodiny ordinovat ... škoda těch let strávených a pročekaných jako její pacient

Paní doktorka Kaslová je paní doktorka s velkým P i D :-) .
Sice se v čekárně opravdu někdy musí počkat o chvilku déle, ale po zavedení objednávacího systému čekací doby nejsou dlouhé.
Samozřejmě chod ordinace někdy zablokuje akutní případ, ale nemyslím, že by se čekání nedalo zvládnout.
Pečlivost paní doktorky je opravdu maximální.
Poznala jsem to sama na sobě a díky paní doktorce je moje zdraví alespoň takové jaké je. Nebýt jí, tak jsem na tom byla podstatně hůře.
Při práci přemýšlí, což se některým lékařům zjevně nedaří.
Jsem ráda, že já i celá moje rodina patříme k jejím pacientům.
Štěpánka Babková

Je nejlepší, protože je zodpovědná, naslouchající, vstřícná, empatická - Lékařka s velkým L.

Věnuje se pacientům především v důchodovém věku,kteří jí vydělávají peníze.Ale lidé kteří chodí do zaměstnání ,ti jsou v nemilosti,prtože jse ukážou u llékaře jen když je to opravdu žádoucí.Ale jedna zajímavost by Vás zajímala,p.Kaslová má dvě ordinace,jedna je s čekárnou kde poctivý pacienti čekají nato až naně příjde řada,a ti druzí mají nejspíše protekci protože chodí vedlejšími dveřmi kde se mění pacienti jak na běžícím páse,a chudáci kteří poctivě čekají v čekárně až naně příjde řada,tak si musí počkaz nejméně 2-4 hodiny.To se ale pak daří soukromým lekařum,takový by měli své povolání radši přenechat mladším a kteří dodržují kodex slušnosti a etiky.

Zatím nejlepší z těch se kterými jsem se setkal.