Internista Mimoň

• Internista, Praktický lékař,…  Plicní lékař Více

„Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém. Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem.. Více

Celkové vyšetření

od 552 kč

• Internista, Diabetolog

„Nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala.

Odborný lékař diabetolog

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „Výborný lékař,skvělý přístup. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Odborný lékař internista

• „Nenechte se pomýlit jejím psacím strojem. Je člověk na svém místě, který si zaslouží hlubokou poklonu.

28. října 3004, Česká Lípa Mapa

Lázeňská 858, Nový Bor Mapa

Odborný lékař internista a kardiolog

• „Byla jsem na vyšetření koloskopie,paní doktorka i sestřička byli moc příjemné Zákrok byl v pohodě. Doporučuji .

Odborný interní lékař+gastroenterolog

• Internista, Diagnostik, Gyne… kolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Komenského 358, Cvikov Mapa

Hřebenka 532, Nový Bor Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• „Velmi zkušená a příjemná doktorka, citlivá, pomůže a poradí s dalším pokračováním léčby. Pacient je na prvním místě, sleduje jeho průběžný zdravotní stav a reaguje na případné změny. Spokojenost s profesionálním přístupem. Sestřička je rovněž skvělá. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Odborný lékař internista a diabetolog

• Internista, Plicní lékař

„Lékařka opravdu na svém místě, skvělá a velice příjemná. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám paní doktorko . Více

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, Oddělení PNE

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Pediatr Více

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „velice si vážim tohoto lékaře pro jeho velmi kladny postoj k pacientum ,je vždy mily a ve svem oboru velmi dusledny,kdyby bylo vice takovych ,bylo by naše zdravotnictvi na urovni m vargovavargovavv Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Odborný lékař internista a kardiolog

• „Moc hodný lékař, lidský přístup, profesionál.

Revoluční 164, Radíč Mapa

Interní a nefrologická ordinace

• Internista, Gastroenterolog

„Velmi dobrý chápavý přístup, profesionální zhodnocení diagnozy, paní doktorka je odbornice na svém místě, spolupracuje s pacientem. Děkuji Netík Luubomír Česká Lípa Více

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „skvělá ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Odborný lékař internista

• Internista, Plicní lékař

„Byla jsem hospitalizována v léčebně měsíc. S lidským přístupem pana doktora jsem byla spokojena. Každý problém a postup mi ochotně vysvětlil a nakonec určil a vyřešil mé dlouhodobé zdravotní potíže. Byl ochotný se mnou diskutovat i na laické úrovni. . Přeji do Martinova Údolí spoustu spokojených a pokud možno vyléčených pacientů. Více

Martinovo Údolí 532/1, Cvikov Mapa

Ordborný plicní lékař

• „Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velice zodpovědná, komunikativní a sympatická. Jsem u ní už 10 let a jedinkrát na mě byla nepříjemná a to zcela zaslouženě, kdy jsem se vykašlala na brání předepsaných léků a měla špatné výsledky. To ale rozhodně beru jako bod plus pro paní doktorku za starostlivost. Více

Švermova 144, Děkov Mapa

Interní a endokrinologická ambulance