Internista Brandýs nad Orlicí

• Internista, Praktický lékař

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• Internista, Plicní lékař

„Byl jsem u tohoto lékaře 2x - pouze na určité konzultaci. Myslím, že mi dost vyšel vstříc. Uvidíme později co to udělá. Zatím ..... dobrý. Více

Za Kopečkem 353, Žamberk Mapa

Albertinum

• Internista, Praktický lékař

„Velice milá, inteligentní a svědomitá lékařka. S lepší lékařkou/lékařem jsem se ještě vlastně nesetkala. Prostředí je velice příjemné a vůbec nepůsobí "nemocničně", takže vlastně ani nemáte pocit, že jdete k doktorovi :-). Více

Jiráskova 212, Vysoké Mýto Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Výborná paní doktorka se zájmem o pacienty. Nic nezanedbá, zodpovědná. Milá a příjemná. V ordinaci má také příjemnou a šikovnou sestřičku, která umí vzít perfektně krev. Neměnila bych a doporučuji. Více

Jiřího z Poděbrad 99/2, Vysoké Mýto Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Můžu se na něho ve všem spolehnout.

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• Internista, Praktický lékař

„Sice starší paní doktorka, ale poctivá a pečlivá, která nikdy nic nezanedbá....100% spokojenost. Spousta mladých doktorů by si z ní mohla vzít příklad. MS Více

• Internista, Diabetolog

„Vynikající paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ochotná vždy naslouchat, odborně poradit a pomoci pacientovi. Krásný vztah ke starším lidem. Lékařka na svém místě. Sestřička svědomitá, příjemná a pečlivá. Nejlepší ordinace v Ústí nad Orlicí. Velký dík za jejich poctivou práci. Více

Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie

• Internista, Alergolog, Derma… tolog, Diagnostik, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Na dialýzu v Ústí nad Orlicí, kde je pan doktor Gorun primářem, chodím již tři roky. Za celou dobu jsem neshledal nic, na co bych si mohl stěžovat. Je vstřícný,pracovitý a lidský. Každému pacientovi se věnuje jednotlivě a osobně. Pod jeho vedením celé středisko vytváří pro pacienty příjemné prostředí, které dokresluje kolektiv příjemných sestřiček a dalších lékařů. Více

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

B. Braun Avitum s.r.o., Dialyzační středisko

• Internista, Fyzioterapeut

„Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky! Více

Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí Mapa

Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí

• Internista, Chirurg, Logoped… , Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• Internista, Fyzioterapeut

„Paní doktorka - na rozdíl od dvou předtím navštívených lékařů - můj problém řešila komplexně, pro vyšetření mi předepsala série rehabilitací, které problém vyřešily. Jiní doktoři problém řešili mastí a klidem :) Paní doktorce Toppischové moc děkuji za profesionální přístup a pomoc. Ivo Černohous Více

Sam.ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Nejlepší PAN doktor co znám a nejlepší sestřička .Oba supr. Nikoho hodnějšího neznám. Dlouho nečekáte.Poradí.

Sam.ord.lék.spec-interní obory

• „Při návštěvě pana MUDr. Ravlyka jsem byla velmi příjemně překvapena jeho přístupem k pacientovi. Oceňuji, že mi věnoval dostatek času, všechno vysvětlil, poradil. Přála bych nám všem více takových lékařů. Miroslava Fojtů Více

F. V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - interna

• Internista, Praktický lékař

„Jediná paní doktorka, která VŽDY doporučovala přírodní léčbu. "Jíte česnek, zelí, cibuli, řepu?", tak zněla její slova při vstupu do ordinace. Dříve jsem se jí potají stala, ale s odstupem času jsem na sobě zjistili, že měla pravdu! Příroda má mnoho léků, je v poslední době se preferuje očkování a ATB na všechno. Byla to super doktorka. Více

Generála Závady 116/4, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Naprosto skvělá lékařka, vždy vlídná se snahou maximálně pomoci. Čas objednání je taky přesný. Víc takových lékařů. I zdravotní sestřička je skvělá. Více

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• „velice pozorná a příjemné jednání k pacientum

Generála Závady 116/4, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - interna

• „Jezdíme k panu doktorovi s mojí maminkou a jsme zde velmi spokojené - příjemné jednání, při potížích téměř okamžitá kontrola atd. Více

Generála Závady 116, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - geriatrie

• Internista, Gastroenterolog

„Výborný lékař,nemohu si na jeho péči stěžovat jako jediný zjistil co mi je a předepsal odpovídající léčbu,jen díky němu jsem ještě tu!!! A nesouhlasím že by se nám pacientům málo věnoval-naopak! Více

Dělnická 219, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - gastroenterol.

• Internista, Plicní lékař

„Výše uvedené negativní hodnocení jsou subjektivní a tím zcela nicneříkající. Postoj paní doktorky a sestry je zcela v pořádku a proaktivní. Oni za vaše nemoci nemůžou. Vávra Tomáš Více

Husova 166/4, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - plicní