Ing. Soňa Žáková verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• B

Slečna Kurucová je velice sympatická a vstřícná dentální hygienistka. Návštěva u ní mi byla velice příjemná. Na dentální hygienu chodím cca 10 let - do nedávna ke své kamarádce, kde jsem byla maximálně spokojená, následně jsem učinila několik pokusů u své zubní lékařky, kde hygiena byla doslova zoufalá. K nové hygienistce se mi příliš nechtělo, ale slečna Kurucová byla skvělá volba a překvapila mě bezbolestnost ošetření (ne že by to dříve byla nějaká velká bolest, ale tohle byl opravdu komfort :-) Poprvé jsem vyzkoušela i pískování, o kterém jsem slyšela, že je nepříjemné, popř. pálí dásně apod., tady v naprosté pohodě - krátce po tom i další dny. Komunikace super, přístup super, provedení super, výsledek super :-) Takže maximální spokojenost!

• Zkušenosti a dovednosti

• Více informací - WWW.ZADNEKAZY.CZ,

Pečovat o zuby mě vážně baví a byla bych ráda, kdyby i pro vás bylo čištění zubů zábavou.
      Pracovat jako dentální hygienistka jsem začínala na velké klinice, kde jsem působila 3 roky. Když jsem se rozhodla posunout se dál, otevřela jsem si svou vlastní ordinaci. A bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem v životě udělala. Nyní se o vás můžu starat s naprosto individuálním a osobitým přístupem a k tomu mi pomůže moderní profesionální vybavení, díky kterému se i pro vás návštěva u mě stane zábavou.

Těším se na vás v mé ordinaci!

• dentální hygiena

Odběr parodontálních patogenů 300 Kč
    Kombinované bělení zubů (domácí + ordinační) 6 500 Kč
    Dentální hygiena dětí do 5 let zdarma s ošetřením rodičů

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Ing. Soňa Žáková
    Ing. Soňa Žáková
    Dentální hygienistka, hygienista
    Praha
    Dobrý den, ano i s fixními rovnátky se chodí na dentální hygienu, neváhejte se proto objednat :-D

Hodnocení pacientů

• B

• E

Slecna Kurucova je uzasny profesional. Ve vsem skvele poradi, pomuze a svoji praci odvadi naprosto na jednicku. Dekuji za peci a rady. Machkova :)

Ing. Soňa Žáková2015-12-03

Děkuji paní Machková za hodnocení. Jsem ráda, že jste byla s ošetřením spokojená.

• T

Tak jako rada jinych jsem se navsteve u ustni hygienistky dlouhodobe vyhybal. Nakonec me presvedcil az blizici se termin svatby. Podle recenzi jsem si vybral slecnu Kurucovou a byla to skvela volba. S pristupem a vysledkem jsem vice nez spokojeny a urcite ted budu chodit pravidelne. Vic takovych doktoru :-)

Ing. Soňa Žáková2015-08-03

Děkuji za hodnocení, doufám že se na svatbě budete na všechny usmívat a vše se skvěle vydaří. Za půl roku na viděnou :-D

• E

Na dentální hygienu jsem šla s opravdu velkým strachem. Překvapení bylo obrovské. Slečna hygienistka má velmi citlivý přístup, dopředu řekne co bude dělat a kdy to zabolí :) Já necítila vůbec žádnou bolest. Naopak. Jsem velmi mile překvapena. Doporučuji všem, kteří mají z dentální hygieny obavy.

Ing. Soňa Žáková2015-07-30

Děkuji za velmi pěkné hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená.

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Určitě doporučuji!Hygienistka velice příjemná, vše hezky vysvětlí a pracuje citlivě a bezbolestně...

Ing. Soňa Žáková2015-07-13

Děkuji za pěkné hodnocení.

• M

Naprostá spokojenost, slečna Kurucová je milá, příjemná, vše vysvětlí a dle mého názoru je velmi pečlivá. Ukáže, jak čistit zuby, poradí s výběrem kartáčku. Těším se na další návštěvu ;)

Ing. Soňa Žáková2015-07-02

Velmi děkuji za hodnocení.

• Velice milá, citlivá, příjemná, prostě skvělá dentální hygienistka. Ošetření bylo citlivé a vše mi bylo velmi dobře vysvětleno, byla jsem upozrněná na každý krok, který mi byl vysvětlen. Byla jsem naprosto spokojená a budu ji navštěvovat pravidelně. Moc děkuji!

Ing. Soňa Žáková2015-06-01

Velmi děkuji za pěkné hodnocení, jsem ráda, že se vám u mě v ordinaci líbilo.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nadstandardní péče, milá a usměvavá, žádné negativní zážitky či nepříjemné pocity; nejlepší hygienistka, kterou jsem kdy potkala. Děkuji a určitě všem doporučuji.

Ing. Soňa Žáková2015-05-28

Děkuji za hodnocení, jsem velice ráda, že jste u mě byla spokojená.

• Absolvovala jsem své první ošetření dentální hygienistkou a jsem nadšená. Ošetření bylo bezbolestné, rychlé a výsledek? Pocit hladkých a čistých zubů stále přetrvává. Nedávno jsem byla na preventivní prohlídce a můj zubař mi zoubky pochválil. Slečna Kurucová mne naučila používat mezizubní kartáček, poradila mi, jak pečovat o chrup a pomohla mi s výběrem el.kartáčku. V nejbližší době absolvuji bělení zubů.
      Slečna Kurucová je velmi příjemná, milá osůbka a přivedla mě k důkladné péči o svůj chrup. Za to jí patří mé díky. Těším se na další návštěvu a její zářivý úsměv, který mluví za vše. Moc děkuji.

Ing. Soňa Žáková2015-05-14

Velice děkuji za Vaše hodnocení.

• N

Dobrý den, moc děkuji za ošetření a za vynikající péči a citlivý přístup, jsem člověk, který nerad chodí i k holiči, takže si dokážete představit, jaký je pro mě problém se vůbec objednat, zvláště po předchozí zkušenosti s jinou dent. hygienistkou. U Vás jsem se cítil naprosto komfortně a skoro jsem Vám na křesle usnul ;) Byl jsem překvapen s jakou pečlivostí jste se mi věnovala celou hodinu. Piji v práci hodně kávy, takže jsem měl na zubech skvrnky, nyní mám zoubky krásné a bílé, pořád se na ně musím chodit dívat. Ještě jednou děkuji moc a těším se brzy na viděnou! Lukáš D.

Ing. Soňa Žáková2015-03-30

Děkuji za hodnocení, bezbolestné a precizní ošetření je pro mě prioritou.