Hotovost, Bankovní převod

Kombinované bělení zubů (domácí + ordinační) • 6 500 Kč +5 Více

Konzervativní léčba parodontózy - 1 čelist • 1 500 Kč

Odběr parodontálních patogenů • 300 Kč

Perioairflow • 400 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Více informací - WWW.ZADNEKAZY.CZ, Pečovat o zuby mě vážně baví a byla bych ráda, kdyby i pro vás bylo čištění zubů zábavou. Pracovat jako den...

• Zánět dásní
  • Zápach z úst
  • Prevence zubního kazu

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

600 Kč

1 000 Kč

1 200 Kč

Názory

Umístění: Ordinace dentální hygieny - Soňa Kurucová

Paní dentální hygienistka, co se práce týče byla skvělá, na to si nemůžu stěžovat. Ovšem trochu mě zamrzelo, že při první návštěvě, kdy mi odstranila zubní kámen a celkově perfektně vyčistila zuby a za návštěvu jsem si zaplatila 1350, paní hygienistka mi sdělila, že příště doděláme pískování za 300 Kč, s čímž jsem souhlasila, ale upozorňovala ji, že opravdu nemuzu platit více, jelikož si teď dávám do pořádku zuby a dám hodně tisíc za zuby. Pri příští (po měsíci) návštěvě mi paní hygienistka nesdelila, že bude dělat něco navic(znovu mi čistit mezizubní). A nakonec jsem i u druhé návštěvy platila 1000 Kč. Kdybych to věděla, určitě bych si druhou návštěvu rozmyslela.
Ale i tak děkuji za čisté zuby.

Slečna Kurucová je velice sympatická a vstřícná dentální hygienistka. Návštěva u ní mi byla velice příjemná. Na dentální hygienu chodím cca 10 let - do nedávna ke své kamarádce, kde jsem byla maximálně spokojená, následně jsem učinila několik pokusů u své zubní lékařky, kde hygiena byla doslova zoufalá. K nové hygienistce se mi příliš nechtělo, ale slečna Kurucová byla skvělá volba a překvapila mě bezbolestnost ošetření (ne že by to dříve byla nějaká velká bolest, ale tohle byl opravdu komfort :-) Poprvé jsem vyzkoušela i pískování, o kterém jsem slyšela, že je nepříjemné, popř. pálí dásně apod., tady v naprosté pohodě - krátce po tom i další dny. Komunikace super, přístup super, provedení super, výsledek super :-) Takže maximální spokojenost!

Slecna Kurucova je uzasny profesional. Ve vsem skvele poradi, pomuze a svoji praci odvadi naprosto na jednicku. Dekuji za peci a rady. Machkova :)

Ing. Soňa Žáková

Děkuji paní Machková za hodnocení. Jsem ráda, že jste byla s ošetřením spokojená.

Tak jako rada jinych jsem se navsteve u ustni hygienistky dlouhodobe vyhybal. Nakonec me presvedcil az blizici se termin svatby. Podle recenzi jsem si vybral slecnu Kurucovou a byla to skvela volba. S pristupem a vysledkem jsem vice nez spokojeny a urcite ted budu chodit pravidelne. Vic takovych doktoru :-)

Ing. Soňa Žáková

Děkuji za hodnocení, doufám že se na svatbě budete na všechny usmívat a vše se skvěle vydaří. Za půl roku na viděnou :-D

Na dentální hygienu jsem šla s opravdu velkým strachem. Překvapení bylo obrovské. Slečna hygienistka má velmi citlivý přístup, dopředu řekne co bude dělat a kdy to zabolí :) Já necítila vůbec žádnou bolest. Naopak. Jsem velmi mile překvapena. Doporučuji všem, kteří mají z dentální hygieny obavy.

Ing. Soňa Žáková

Děkuji za velmi pěkné hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Určitě doporučuji!Hygienistka velice příjemná, vše hezky vysvětlí a pracuje citlivě a bezbolestně...

Ing. Soňa Žáková

Děkuji za pěkné hodnocení.

Naprostá spokojenost, slečna Kurucová je milá, příjemná, vše vysvětlí a dle mého názoru je velmi pečlivá. Ukáže, jak čistit zuby, poradí s výběrem kartáčku. Těším se na další návštěvu ;)

Ing. Soňa Žáková

Velmi děkuji za hodnocení.

Velice milá, citlivá, příjemná, prostě skvělá dentální hygienistka. Ošetření bylo citlivé a vše mi bylo velmi dobře vysvětleno, byla jsem upozrněná na každý krok, který mi byl vysvětlen. Byla jsem naprosto spokojená a budu ji navštěvovat pravidelně. Moc děkuji!

Ing. Soňa Žáková

Velmi děkuji za pěkné hodnocení, jsem ráda, že se vám u mě v ordinaci líbilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nadstandardní péče, milá a usměvavá, žádné negativní zážitky či nepříjemné pocity; nejlepší hygienistka, kterou jsem kdy potkala. Děkuji a určitě všem doporučuji.

Ing. Soňa Žáková

Děkuji za hodnocení, jsem velice ráda, že jste u mě byla spokojená.

Absolvovala jsem své první ošetření dentální hygienistkou a jsem nadšená. Ošetření bylo bezbolestné, rychlé a výsledek? Pocit hladkých a čistých zubů stále přetrvává. Nedávno jsem byla na preventivní prohlídce a můj zubař mi zoubky pochválil. Slečna Kurucová mne naučila používat mezizubní kartáček, poradila mi, jak pečovat o chrup a pomohla mi s výběrem el.kartáčku. V nejbližší době absolvuji bělení zubů.
Slečna Kurucová je velmi příjemná, milá osůbka a přivedla mě k důkladné péči o svůj chrup. Za to jí patří mé díky. Těším se na další návštěvu a její zářivý úsměv, který mluví za vše. Moc děkuji.

Ing. Soňa Žáková

Velice děkuji za Vaše hodnocení.

• Zánět dásní
  • Zápach z úst