Ilona Tulisová, zubař Stráž pod Ralskem

Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Názory

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Chodím k nim od svých 7 let a nyní i moje děti. Trochu se bojí, ale paní doktorka to s nimi umí (např. ukazuje na medvídkovi, co jim bude v pusince dělat - úžasné). Moje pooperační kontroly po extrakci osmiček také perfektní.

Jsem velmi spokojená. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé. Po odborné stránce vše naprosto v pořádku, na každém pacientovi si dávají opravdu záležet. Obě jsou velmi milé a příjemné. Pokaždé jsem velmi spokojená.

Nejlepší paní doktorka a super sestřička.Musím říct (napsat), že jsem se už dlouho nesetkala s tak perfektním přístupem sestry i paní doktorky. Jsou super a všem doporučuji. Bohužel je malá pravděpodobnost, že se k tam dostanete, protože je úplně obsazená a to taky o něčem svědčí (o kvalitě).

Paní doktorka je moc milá,chodím k ní již několik let i s dětmi a musím říci,že se vůbec nebojí.Je opravdu člověk na svém míst.

Zubaře se bojím jako blázen, ale totok je první zubařka která je opravdu super.
Je výborná

Gabriela

velice vstřícný přístup! super specialista, Paní doktorka na svém místě!!opravdu vřele doporučuji!!!Léta praxe jsou znát i na super výkonech, já i celá moje rodina jsme nadmíru spokojeni:-)!K.Dlouhá

jsem velice spokojena a chodime i s detma, deti se boji ale pani zubarka je presvedci, proste to umi!!! s detma!!!

jsem spokojená

Navštěvujeme ji celá rodina,jsme spokojeni s její péčí a ochotou,mé hysterické děti svým chováním k nim přesvědčila o tom,že zubní ošetření není to nejhorší na světě

Velmi míla hodná a v praxi zkušený a výborný lekař.hrozně hodná na děti chodíme k ní celá rodina vždycky nám pomohla mohu jen a jen doporučit.