Praktický zubní lékař
Vrchlického 802/11, Liberec

K pani doktorce chodime cela rodina od babicky az po vnoucata. Jsme maximalne spokojeni. Pristup skvely. Obe jsou moc hodne. Deti se neboji a da se s ni o cene mluvit. Chodime k ni uz 10let a neminime menit.

Pokud vám při trhání zubu ulomí i kus zubu vedlejšího a pak po vás chce 4800 za jeho opravu tak to je absolutní vrchol drzosti a neprofesionality. To jsou furt samý srandičky ale péče o zuby veškerá žádná. Našel jsem si zubaře jiného a jsem spokojen, ten jen netrhá ale léčí a pomáhá.

Lekarka Schroderova nevenuje peci preventivnim prohlidkam, behem jedne minuty zkontroluje vsechny zuby a staci vybrat i poplatek. Nejzavaznejsim a nejhorsim ukonem, ktery mi lekarka provedla v cervenci 2010, bylo otevreni dolni sestky a vyvrtanim korenovych kanalku i s vedomim, ze se k ni dalsi 3 mesice nedostanu. Zub zustal otevreny, dale neosetreny. Po 3 mesicich bolesti jsem se dostala do pece jineho zubare, ktery zjistil, ze vyvrtany byly pouze 3 korenove kanalky, avsak v zubu bylo pritomno 5 kanalku, dale tam byla ponechan kus drene, ktery zpusoboval bolesti. Toto zcela nezodpovedne chovani zpusobilo, ze zub po 3 mesicich napraskl, avsak az s velkou namahou noveho osetrujiciho lekare byl zachranen.
Peci Lekarky Schroderove v zadnem pripade nedoporucuji.

Je pravda, že po každém příchodu k dotorce Schröderové zjistíte příjemné a korektní jednání, i vystupování, personál se stále příjemně veselou náladou. Ve vytrhávání zubů je doktorka Schröderová úplná odbornice (rychle a bezbolestně), ráda trhá i zuby, které ve skutečnosti ani ven nemusejí. Běda ale, pokud je paní doktorka postavena před pacienta, který má chrup se závažnými problémy, již dlohotrvajícího charakteru. V tom případě raději dává ruce od návrhů na léčbu pryč a závažnost stavu zubů raději zamlčuje. Pokud nalezne u pacienta kaz, raději tuto skutečnost zamlčí, než aby se do něčeho pustila, nechá to raději na někdy příště. Poslední kapkou mé trpělivosti byla na rychlo udělaná plomba, která mi hned druhý den vypadla, a to při požívání netuhé stravy (málem jsem plombu spokl).

Chodíme k paní doktorce s manželem a jsme velice spokojeni, jak s její prací,tak s přístupem, vše vysvětlí a poradí, je to nejlepší lékařka, kterou jsem za svá léta poznala. Její setřička je také velmi milá,příjemná a s citlivým přístupem k pacientům.Veškerý strach z vás spadne po vstupu do jejich ordinace.
Oběma moc děkují Hejlekovi

jsem s pani doktorkou i sestrickou velmi spokojena,mam velky strach ze zubare,ale oni me vzdy odreaguji a ja vse v pohode zvladnu,maji vzdy dorou naladu

Velmi dobrá doktorka, celá rodina je velmi spokojená s celkovou prací doktorky, skvělý přístup k pacientům, profesionálně odvedená práce. Lepší doktorku jsem nepoznal, má u nás důvěru a odpadá zde strach z návštěvy zubaře.

Jsme s manželem mnoho let spokojeni s prací paní doktorky, je příjemná, vstřícná, sestra paní doktorky je také velmi příjemná. Nemáme problém s objednáváním, vždy ochotně vyjde vstříc našim požadavkům a problémům.

Jsem velmi spokojena s prací a přístupem paní doktorky.Práce perfektně provedená a pro mě jako pacienta je velmi důležitý přístup a empatie.V této ordinaci nemám problém.
Velmi dobrá lékařka