Bulharská 2973, Česká Lípa
Ordinace pediatra

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace pediatra Běžná kontrole na desátém týdnu miminka

Paní doktorka je neprofesionální.
Přes můj nesouhlas a námitky nechala naočkovat mého syna první dávkou hexavakcíny. Prý že na tohle nemá čas.
Rodič by měl mít právo říct poslední slovo, rozhodnout se. U paní doktorky Kadlecové to bohužel tak není.

Umístění: Ordinace pediatra návštěvy s dcerou, se synem

K paní doktorce jsme chodili s dcerou Barborou, která je již dospělá a nyní se synem Adamem. Vzhledem k tomu, že je Adam astmatik navštěvujeme paní doktorku častěji. Již při vstupu do její ordinace léčí její usměvavý a přívětivý přístup. Nestalo se nám nikdy, že by špatně diagnostikovala nastalý problém. Pečlivě, s rozvahou a klidem se věnuje vyšetření, trpělivě vysvětlí problém a potažmo léčbu. Paní doktorka Kadlecová je velká profesionálka a dětská lékařka na pravém místě.
Šlechtová Pavlína

Ano, paní doktorka je příjemná, usměvavá, ale k čemu mii to je, když ordinační hodiny nekorespondují s pracovní dobou? Navíc po telefonu diagnostikovat ,,nemoc" bez domluvy osobní schůzky mi přijde neprofesionální!

Naše úžasná paní doktorka. Chodím k ní s oběma dcerkama a nemůžu si stěžovat vůbec na nic. Holky mají astma a trpí na laringitidy a paní doktorka vždy dobře poradí a postará se. Je ochotná,milá a vstřícná,stejně tak i sestřička :-)

Naprostá spokojenost s paní doktorkou, je velice milá, vstřícná a starostlivá, sestřička taktéž milionová, se synem, který je autista, si dokáží skvěle poradit, jsem moc ráda, že jsem k nim se synem mohla přejít.
Slavská