Hynek Hrankay, gynekolog Brušperk

3D/4D zobrazení plodu na vyžádání klientky

Antikoncepce

Diagnostické testy neplodnosti +15 Více

Fetální ECHO plodu

Gynekologická prevence - vyšetření včetně provedení kolposkopie a odběru cervikální cytologie

Gynekologický ultrazvuk

Specialista v oblasti gynekologie a porodnictví. Od r. 2012 vedoucí lékař porodního sálu a intermediálního centra MNOF Ostrava Od r. 2014 člen s...

• Anémie v těhotenství
  • Bolestivé periody / dysmenorea
  • Bolesti v těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Ambulance Brušperk s.r.o možnost zakoupení a zavedení nitroděložního systému IUS

Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují.

MUDr. Hynek Hrankay

Děkuji a jsem potěšen za hezké hodnocení:-)

Skvělý, citlivý, pan doktor, všechna cest a děkuji za skvělou peci v tehotenstvi, porozumneni, děkuji, ze se ukázal u mého porodu, jak jsem si přála, při narozeni mého chlapecka, jen škoda, ze jste odešel z gynetu a já už tak skvělého lékaře nemohu najít. Děkuji za vše a doporucuji!!!

U pana doktora jsme byli sice jen na 3D ultrazvuku, ale i tam se stihl projevit jako velmi sympatický odborník na svém místě :) takže mohu jen doporučit.

Pan doktor je vynikající,občas jsem u něj absolvovala prohlídku na pracovišti Gynet a následně byl pan doktor u porodu. Je to velice příjemný člověk. :-)

Doktorovi vděčím za bezproblémový porod naší holčičky :-) Profesionální a hlavně citlivý přístup doktora!!!

MUDr. Hynek Hrankay

Dobrý den, zdravím Vás. Děkuji za kompliment. Jsem rád za spokojenost.

O

Opravdu je to nejlepší doktor, kterého jsem kdy měla. Jak po odborné stránce, tak lidské.
Já nemám nikdy nic normálního, pan doktor to opravdu se mnou nemá lehké, ale vždy mi pomůže. Než jsem začala chodit k panu doktorovi, vždy jsem se bála a říkala, že raději desetkrát k zubaři než jednou na gynekologii. Teď se na prohlídku i těším :-). Takže mohu jen chválit a doporučit.

MUDr. Hynek Hrankay

Děkuji. Hezky se to čte...:-)

Výborný doktor, lepšího člověk jen tak nenajde. Moc děkuji, za to, že tu pro nás je. Je milý, hodný, obětavý, vstřícný. Zkrátka bez problémů. Člověk se nemusí bát k němu chodit. :-)

Po několika letech, kdy pro mě byla kontrola u gynekologa vždy nutným zlem, jsem byla velmi mile překvapena přístupem pana doktora. Konečně si nepřipadám jako loutka v rukou lékaře, ale jako partner, který může rozhodovat o svém zdraví a těle. Pan doktor je vždy dobře naladěný, milý a pozitivní, a jakákoliv prohlídka už pro mě není tím pádem nepříjemným zážitkem. Důvěřuji mu plně i po odborné stránce, což je dle mého názoru jedna z nejdůležitějších částí vztahu lékař-pacient. Lepšího lékaře jsem si nemohla vybrat.

Hynek je prostě super,známe se ze svatby přátel a porod s ním jsem měla domluvený,vše ok,doporučuji !!

Někteří lékaři by se měli platit zlatem a mezi patří i MUDr.Hynek Hrankay. Vstřícný, sympatický, ochotný vždy poradit, jak tady čtu recenze k jeho jménu, tak nejsem jediná toho názoru...Doporučila mi jej sestra po narození své dcerky, a já bych v žádném případě neměnila!!!
Takže dámy, slečny, paní, pokud chcete jedinečného ženského doktora vyrazte směr Brušperk
anebo mnOF a věřte tomu, že to, co jste si přečetli v recenzích, je ve skutečnosti opravdu na svém
místě :-)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 44 let, pokousime se s partnerem 2. mesic o tehotenstvi. Bohuzel zrovna v case kdy se mi uplne rozhodila perioda a ja dostavam mesicky po 14 dnech nekdy I po 12. Krome geneticke anemie jsem zdravy clovek, netrpim nadvahou, partner je take zdrav. Rada bych v praze nasla gynekologa ktery by mi pomohl, poradil a nehazel me do stareho zeleza tak jak se mi to stava a podporil me, vysetril zda je se mnou vse v poradku. Hledam zde tedy spise doporuceni na gynekologa v praze 1,2,3,8 Jez by se me pokusil pripravit. Mnohokrat dekuji za doporuceni. Lenka

Naše ambulance je v Moravskoslezském kraji, takže v tomto případě nemůžu s pomocí posloužit. Přeji hezký den.Gynbrušperk s.r.o.

MUDr. Hynek Hrankay

Dobrý den, mamka byla v listopadu 2017 na výškrabu od té doby má ale stále bolesti má polyp velký 7cm a myom velký 3,5cm musí na operaci nebo jsou bolesti z něčeho jiného? Děkuji

Dobrý den..pokud má gynekologický nález jak píšete a má bolesti břicha, určitě bych maminku nechal vyšetřit jejím gynekologem a dle aktuálního nálezu a doporučení bych postupoval dále. Pokud její lékař usoudí, že je vhodná operace, tak bych to respektoval.

• Anémie v těhotenství
  • Bolestivé periody / dysmenorea