Adresa

Praktický lékař gynekolog
Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Skvělý lékař, se kterým jsem už léta spokojená. Výborná péče, dobře vybavená ordinace, příjemná sestřička:-)

S
Ověřený profil

Nejlepší doktor, kterého jsem měla možnost za posledních 10 let potkat. Především má zájem o pacienty, jak sám uvádí na webu své ordinace, zatím ještě netrpí deprivací II. typu a to vše je velmi znát :). Když už mi naprosto docházely síly řešit svůj zdravotní stav, pan Hlavenka mě velmi podpořil, poradil a skutečně pomohl. Svým pacientům naslouchá, ptá se, vidí věci s v širších souvislostech a je skutečně patrné, že mu na dobře odvedené práci záleží. O čemž svědčí i perfektně vybavená ordinace a celkově krásné prostředí v čekárně i sesterně. Kéž by bylo víc takových lidí.

P
Ověřený profil

K panu doktorovi stále chodím. Vše stále super. Mám již druhé dítě :-D A zdravotní stav díky pravidelným kontrolám je také v pořádku :-) .


R
Ověřený profil

K panu doktorovi Hlavenkovi chodím už od svých 15 let a mohu říct že ani jednou se mi nestalo že bych měla u něj nepříjemný pocit. Umí zacházet s lidmi a taky naslouchat jejich problémům.Diagnozy vysvětlí vždy velice pečlivě a srozumitelně i více krát !!! :-) Velice mě mrzí že není takových lékařů více ! Za panem doktorem dojíždím 50 km a nehodlám ho tedy v žádném případě měnit !!! Romana So


P
Ověřený profil

skvělý lékař a skvělá sestřička. Pčístup vždycky jedinečný a lze se na něj obrátit opravdu s čímkoliv. Vybavení suprovní a jeho zkušenosti letité. Doufejme, že mu to vydží co nejdéle a to mu také od srdce přeji.Přišla jsem k němu v začátku těhotenství, když jsem k němu přestoupila z Opavské nemocnice. A od začátku jsem velmi spokojená. Jeho lidský přístup a přesto profesionální nemuže nikoho prostě zklamat. Naštval by mě akorát, kdyby mi řekl nějakou špatnou diagnozu, ale za to by on nemohl :-p a právě proto chodím na pravidelné prohlídky. A myslím, že negativně o něm mohou hovořit jen lidé,kteří ví nejméně a ani nemají s panem doktorem žádnou zkušenost.


V
Ověřený profil

Pana Mudr. Hlavenku můžu jedině doporučit. S manželem jsme se několik let snažili o miminko, ale pořád se nedařilo. Doktorka ke které jsem chodila od svých 16 let, byla v tomto velmi pasivní, nikdy mi nic nevysvětlila a rovnou mě léčila hormonama (stejně neúspěšně). Rozhodla jsem se pro změnu lékaře, dostala jsem tip na pana Mudr. Hlavenku a zkusila se objednat. Pan doktor byl při prvním setkání velmi sympatický a pozorně si vyslechl můj problém. Vysvětlil mi možné příčiny, proč se nám miminko nedaří a nakonec vyšetnění potvrdilo jeho názor. Možná, že to je velká náhoda, ale 2 měsíce po této prohlídce jsem otěhotněla :-). Jsem velmi spokojená s přístupem a péčí pan doktora i jeho sestřičky, která je velmi milá a ochotná. Opravdu mohu jen doporučit !!! Veronika


M
Ověřený profil

Zdravím vás tady všechny.Je mi 30let a navštěvuji ordinaci Mudr.Hlavenky od 18 let.Před 2 lety se mi narodila dcerka Karolínka.Těhotenství proběhlo bez komplikací a za to panu doktorovi děkuji.Lepšího doktora jsem opravdu nepoznala.Bydlíme 40km od Vítkova a na prohlídky tam jezdím a nehodlám jít na gynekologii někam jinam.Sestřička je vždy milá,hodná a cítím se tam opravdu dobře.S panem doktorem se člověk i kolikrát zasměje a opravdu nemám strach ani žádné obavy když jdu na vyšetření.


Po 8letech jsem navštívila gynekologa.Dostala jem se k Dr.Hlavenkovi.Úžasný doktor.Diky němu opět začnu chodit pravidelně a beze strachu.Vše vysvětlí,je velmi taktní a neměla jsem pocit,že zdržuji.Nevynadal mi za to,že jsem tak dlouho nechodila,ale pochválil,že jsem přišla.Ochotně nám pomáhá řešit partnerský problém.Děkuji Zuzana


Všem ženám mohu MUDr. Hlavenku jen a jen doporučit! Již jsem tady jednou psala a dnes mohu jen dodat, že péče MUDr. Hlavenky je na té nejlepší úrovni. Máme doma 3 a půl měsíčního krásného chlapečka! Pane doktore díky!!


Je svůj, vše řekne narovinu a pomohl mi již mnohokrát i v jiných než gynekologických problémech.


Došlo k chybě, zkuste to znovu