Helena  Šuchmová, zubař Liberec

Zubař

Herrmannova , Liberec
stomatolog

Umístění: stomatolog zánět zubu

MUDr. Šuchmovou jsem vyhledal kvůli zánětu zubu. Nešlo jednoznačně určit, který zub zánět způsobuje. Paní doktorka, aniž by udělala rentgen řekla, tak zkusíme třeba rozvrtat třeba tenhle zub. To mě vyděsilo. Požádal jsem jí tedy o rentgen, na který mě velmi neochotně poslala, prý má na každého jen 20 minut a pak mám smůlu. Bolesti neošetřuje. Když jsme se vrátil s rentgenem, posměšně řekla, že na rentgenu nic vidět není a když mi zub rozvrtala, řekla, že ani v zubu žádná zánět není. Zub zadělala a poslala mě domů. Jak to dopadlo? Skončil jsem na pohotovosti, kde mě ihned objevili hnisavý zánět a teď u jiného zubaře už 3 týdnu léčíme zánět až v kosti.

MUDr. Helena Šuchmová

Jan Plaček, není náš pacient, v naší ordinace pod tímto jménem tento pacient ošetřennikdy nebyl. šuchmová

Pečlivá, milá a vždy se snaží najít takové řešení, aby pacient nemusel připlácet mnoho peněz za ošetření. Sama je mladou maminkou, takže ví, jak se chovat k dětem, aby se nebály a nechaly se ošetřit. Jsem u ní velmi spokojená a moje děti se k ní dokonce těší :-)