Mariánské nám. 100/12, Ostrava
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pí. doktorka Sajdáková je skvělá. "Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem" - to říkala už i babička. Já osobně mám s paní doktorkou tu nejlepší zkušenost, co slíbí vždy dodrží. Její přístup je velmi lidský. Mám ji ráda.

Já jsem u pani Dr.zaregistrován více jak 35 let,celkem jsem spokojen ,ale postrádám u ní počitač.Vše píše po staru na papír.Je to škoda

Š

S paní doktorkou Sajdákovou mám zkušenosr mám zkušenost přes 20let a nemužu na ní nic špatného říct jsem spokojená

Paní doktorka je velmi poctivá, chtěla mne vážit a měři i když jsem si přišel jen popovídat o antioxidantech. S očkováním proti tetanu mne pronásleduje už tři roky, schovávám se před ní i v tramvaji a nosím v kalhotech preventivně kovový tácek.

BYLA JSEM PACIENTKOU MUdr.SAJDAKOVE A Z DŮVODU PŘESTĚHOVÁNÍ JSEM SE MUSELA ZAREGISTROVAT U JINÉHO LÉKAŘE,VYMĚNILA JSEM UŽ TŘI,ALE ANI JEDEN NENÍ TAKOVÝ,JAK BYLA P.DOKTORKA S KTEROU JSEM BYLA VELICE SPOKOJENA,PRO JEJÍ LIDSKÝ PŘÍSTUP A OBĚTAVOST.ŠKODA,ŽE MI DĚLÁ PROBLÉM DOJÍŽDĚNÍ,JINAK BYCH P.DOKTORKU NAVŠTĚVOVALA NADÁLE AŽ DO KONCE !
LIBUŠE SLÍŽOVÁ

Pani doktor Helena Sajdáková,nejen že je dobra lékařka,ale také dobrý psycholog,ten kdo o ni píše něco špátného,je důkaz,že ji nezná !Já k ní chodím,a vlastně již dojíždím z Havířova 20let a jsem s ní spokojen.Myslim si,že ji hodně lidí podcenuje a to neprávem,vždy mi dobře poradila,vyšetřila a léčila !
Drahomír Slíž

Paní doktorka mne chtěla vyšetřovat, i když jsem si za ní přišel popovídat o bylinkách. Vzácný případ workoholismu!

Paní dr. Sajdákovou nedoporučuji nikomu. Byla jsem bláhová, měla jsem perfektní lékařku, od které jsem odešla jen z důvodů dojíždění. Udělala jsem chybu, raději dojíždět, než jít k doktorce Sajdákové. MUDr. Sajdáková se snaží co nejrychleji pacienta odbít, aby měla klid. Příjdete-li dříve než má ordinační hodiny, je protivná, nemilá a nadává. To se pak člověk opravdu "těší", když je nemocen a musí jít za takovým lékařem. Kdo jste tam nebyli, tak to raději ani nezkoušejte, dopadnete špatně.

Tuto paní doktorku nedoporučuji, neříkám, že je nejhorší, ale její odpověď, "já nevím co mám s vámi dělat" už mě štve. Nejsem jediná, co to od ní slíchává...

S paní doktorkou jsem velice spokojen . Je velice starostlivá , má skvělý přístup k pacientům . Můžu se k ní obrátit s jakým koliv problémem ,vždy mi dobře poradí a pomůže .Takových lékařů , jako je paní doktorka Sajdáková je velmi málo !