Adresa

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
13 názorů

F
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Škoda Kontrola zdr. stavu + léky za 1/4 roku

Perfektně zorganizované objednávání, jdu vždy na čas a jsem vždy jmenovitě vyvolán sestrou.
U jiných lékařů ke kterým docházím je v čekárně chaos, lidé nevědí kdy přijdou na řadu, předbíhají se, hádají se. Nesnáším slovo "další" !!
Děkuji pí. doktorce a velmi šikovné sestře.


P
Ověřeny pacient

Pani doktorka svym pristupem a arogantnosti na mne pusobila velice spatne a to tak ze i kdyz mne bylo opravdu zle tak jsem radsi k doktorce nesel a prechazel nemoci protoze kdyz jsem ji navštívil treba po 2 rokach kdy mne uz bylo fakt zle ze jsem se sotva doplazil tak mne sdělila ze mi vlastne nic neni a ze za tri dny mam prijit a hned mne uschopnila abych nahodou nechybel v praci pripadalo mi to jako kdyby mnela jen starost o tl aby clovek hodil jen do prace a neuleval se kdyz jsem pritelkini vzdy rikal ze k doktorovi nejdu protoze to je to zbytecne ze mne stejne nic nenapise a nenecha vylezet neverila mi az po te co ji zazila kdyz zacla mit sama nejake zdravotni problémy tak po te mi dala za pravdu a chodila tam s takovou nechuti a strachem ze jsme od no odešli jeji arogantni vchovani a naladove stavy byly velmi neodpustitelne VELICE NEDOPORUCUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Po X letech od této lékařky odcházím.Vydržel jsem tam tak dlouho,protože jsem k ní moc nechodil,ale mohu upřímně a s čistým svědomím prohlásit,že paní doktorka je často náladová.Řeší jen potíže,které ji zajímají a o tom, co ji člověk řekne, nechce ani moc komunikovat.Co se týká její sestry,kterou měla v období r.2012.Ta byla sice někdy příjemná,ale někdy taky na ,,zabití,,.Chyběla ochota přiznat vlastní chybu a náladovost tam byla také.Během čekání v čekárně jsem pozoroval,jak z vedlejší ordinace vychází sestra a komunikuje s pacienty.Už z přístupu a intonace hlasu měl člověk hned lepší náladu.Tehdy jsem si v duchu říkával,proč ta sestra není v ordinaci do které jdu.
Na závěr snad jen můj pocit,že v ordinaci u paní doktorky Pšeničkové, není pozitivní energie a je tam cítit stres.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Se vsemy popsanymi negativy souhlasim, poznal jsem na vlastni kuzi.Neni dobrou ani milou lekarkou.Pro lidi udela pramalo,je na ni videt nezajem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku mám moc ráda.
Lidsky i profesně se chová perfektně. Nikdy bych neměnila.

L.Čížková


Ověřeny pacient

Říct o ní, že je hloupá, je slabé slovo. U všech vidí simulanty, zřejmě je líná něco léčit (jestli to vůbec umí!!!!!). Nevím, kdo a jakým způsobem jí dal diplom,ale nemá ponětí o tom, co je rýma nebo kašel. Na všechno vám doporučí koupit si bonbonky Halls nebo Anticol. Po lidské stránce je neuvěřitelná. Zřejmě se v práci projevují její psychické a rodinné problémy, kterých musí mít díky své zlé a sobecké povaze hodně.Střídání sester u ní je toho důkazem. Ať si jí tady chválí kdo chce, mě nepomohla a naopak jsem díky ní měla dost velké zdravotní problémy. Díky opravdu vystudovaným doktorům jsem se toho zbavila. Takže, ať odhodí svůj diplom, protože takoví lidé by neměli léčit!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Přestože jsem k paní doktorce přišel s "obyčejným kašlem" - tedy myslel jsem , okamžitě zjistila, že mi selhává srdce a proti mé vůli mne odeslala do nemocnice, kde její diagnosu okamžitě potvrdili. Týden jsem ležel na JIP, odešel po svých. Paní doktorka je skvělý diagnostik. Zachránila mi život a o tom to je, přátelé!


H

Moc k doktorovi nechodím, byl jsem u paní doktorky asi po dvou letech. Vyšla mi vstříc, ATB zabrala, aroganci jsem nezaznamenal.


D

U paní doktorky jsem byla registrována několik let a přestože jsem ji mockrát nepotřebovala jsem s ní nikdy spokojena nebyla. Měla/už nemá/ protivnou sestřičku, která vás sprdla i za včasný příchod. Paní doktorka sama byla arogantní s nelidským přístupem. Se zánětem močových cest na které mi nasadila antibiotika mne nechala chodit do práce a sestřička to okomentovala tím, že jsem n e k e c a l a, protože než jsem přiběhla k nim, tak jsem nejprve volala co a jak. Další případ, kdy jsem jí potřebovala, byl výron kotníku. Měla jsem na noze sádru a zprávu od doktora z ambulance. Stalo se to v pátek odpoledne a k doktorce pro neschopenku jsem si šla v pondělí. To už měla hodnou paní sestřičku, která se mne ptala od kdy to chci napsat, ale v tom tam vlítla doktorka, že jsem přišla v PO tak od pondělí. A o vycházkách nemohla být ani řeč. A to s takovou arogancí u které si četla sms v mobilu, že mi bylo jasné, že jsem tu naposled. Ještě týž měsíc jsem od ní odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E

Znám paní doktorku řadu let a mám jen dobrou zkušenost. Je pečlivá, vstřícná a není pravda, že problém nevysvětlí. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti