Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Tato paní doktorka je nejhorší jakou jsem poznala. Šíleně arogantní, neochotná, pacienty ponižuje a z každého dělá simulanta. Chodí si, jak chce a nedodržuje ordinační hodiny a stejně tak i odchází. Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Škoda Kontrola zdr. stavu + léky za 1/4 roku

Perfektně zorganizované objednávání, jdu vždy na čas a jsem vždy jmenovitě vyvolán sestrou.
U jiných lékařů ke kterým docházím je v čekárně chaos, lidé nevědí kdy přijdou na řadu, předbíhají se, hádají se. Nesnáším slovo "další" !!
Děkuji pí. doktorce a velmi šikovné sestře.

Pani doktorka svym pristupem a arogantnosti na mne pusobila velice spatne a to tak ze i kdyz mne bylo opravdu zle tak jsem radsi k doktorce nesel a prechazel nemoci protoze kdyz jsem ji navštívil treba po 2 rokach kdy mne uz bylo fakt zle ze jsem se sotva doplazil tak mne sdělila ze mi vlastne nic neni a ze za tri dny mam prijit a hned mne uschopnila abych nahodou nechybel v praci pripadalo mi to jako kdyby mnela jen starost o tl aby clovek hodil jen do prace a neuleval se kdyz jsem pritelkini vzdy rikal ze k doktorovi nejdu protoze to je to zbytecne ze mne stejne nic nenapise a nenecha vylezet neverila mi az po te co ji zazila kdyz zacla mit sama nejake zdravotni problémy tak po te mi dala za pravdu a chodila tam s takovou nechuti a strachem ze jsme od no odešli jeji arogantni vchovani a naladove stavy byly velmi neodpustitelne VELICE NEDOPORUCUJI

Po X letech od této lékařky odcházím.Vydržel jsem tam tak dlouho,protože jsem k ní moc nechodil,ale mohu upřímně a s čistým svědomím prohlásit,že paní doktorka je často náladová.Řeší jen potíže,které ji zajímají a o tom, co ji člověk řekne, nechce ani moc komunikovat.Co se týká její sestry,kterou měla v období r.2012.Ta byla sice někdy příjemná,ale někdy taky na ,,zabití,,.Chyběla ochota přiznat vlastní chybu a náladovost tam byla také.Během čekání v čekárně jsem pozoroval,jak z vedlejší ordinace vychází sestra a komunikuje s pacienty.Už z přístupu a intonace hlasu měl člověk hned lepší náladu.Tehdy jsem si v duchu říkával,proč ta sestra není v ordinaci do které jdu.
Na závěr snad jen můj pocit,že v ordinaci u paní doktorky Pšeničkové, není pozitivní energie a je tam cítit stres.

Se vsemy popsanymi negativy souhlasim, poznal jsem na vlastni kuzi.Neni dobrou ani milou lekarkou.Pro lidi udela pramalo,je na ni videt nezajem.

Paní doktorku mám moc ráda.
Lidsky i profesně se chová perfektně. Nikdy bych neměnila.

L.Čížková

Říct o ní, že je hloupá, je slabé slovo. U všech vidí simulanty, zřejmě je líná něco léčit (jestli to vůbec umí!!!!!). Nevím, kdo a jakým způsobem jí dal diplom,ale nemá ponětí o tom, co je rýma nebo kašel. Na všechno vám doporučí koupit si bonbonky Halls nebo Anticol. Po lidské stránce je neuvěřitelná. Zřejmě se v práci projevují její psychické a rodinné problémy, kterých musí mít díky své zlé a sobecké povaze hodně.Střídání sester u ní je toho důkazem. Ať si jí tady chválí kdo chce, mě nepomohla a naopak jsem díky ní měla dost velké zdravotní problémy. Díky opravdu vystudovaným doktorům jsem se toho zbavila. Takže, ať odhodí svůj diplom, protože takoví lidé by neměli léčit!!!!!!!!!!!

Přestože jsem k paní doktorce přišel s "obyčejným kašlem" - tedy myslel jsem , okamžitě zjistila, že mi selhává srdce a proti mé vůli mne odeslala do nemocnice, kde její diagnosu okamžitě potvrdili. Týden jsem ležel na JIP, odešel po svých. Paní doktorka je skvělý diagnostik. Zachránila mi život a o tom to je, přátelé!

Moc k doktorovi nechodím, byl jsem u paní doktorky asi po dvou letech. Vyšla mi vstříc, ATB zabrala, aroganci jsem nezaznamenal.

U paní doktorky jsem byla registrována několik let a přestože jsem ji mockrát nepotřebovala jsem s ní nikdy spokojena nebyla. Měla/už nemá/ protivnou sestřičku, která vás sprdla i za včasný příchod. Paní doktorka sama byla arogantní s nelidským přístupem. Se zánětem močových cest na které mi nasadila antibiotika mne nechala chodit do práce a sestřička to okomentovala tím, že jsem n e k e c a l a, protože než jsem přiběhla k nim, tak jsem nejprve volala co a jak. Další případ, kdy jsem jí potřebovala, byl výron kotníku. Měla jsem na noze sádru a zprávu od doktora z ambulance. Stalo se to v pátek odpoledne a k doktorce pro neschopenku jsem si šla v pondělí. To už měla hodnou paní sestřičku, která se mne ptala od kdy to chci napsat, ale v tom tam vlítla doktorka, že jsem přišla v PO tak od pondělí. A o vycházkách nemohla být ani řeč. A to s takovou arogancí u které si četla sms v mobilu, že mi bylo jasné, že jsem tu naposled. Ještě týž měsíc jsem od ní odešla.