Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• dentální hygiena

Umístění: Jiný

Nejlepší hygienistka co znám, precizní a zároveň šetrná, měla jsem další 3 zkušenosti z důvodu stěhování, ale nyní jsem se rozhodla, že budu raději jezdit 200 km za kvalitní péčí dentální hygienistky Helenky, protože jí se nikdo nevyrovná.

Velmi spokojen, každému zákroku předcházelo vysvětlení a s výsledkem (porovnání před a po) jsem byl překvapen.

Slečna hygienistka je velmi milá a profesionální. Vždycky přesně popíše, co bude dělat a jak to bude na pacienta působit. Bonus: Když jsem k ní přišla a ona zjistila, že mám zuby v neobvykle dobrém stavu, dokonce mi snížila poplatek, přestože cena za vstupní prohlídku bývá fixní.

Slečna Helenka je velice příjemná a přitom profesionální dentální hygienistka. Zuby mi nádherně vyčistila, ochotně vysvětlila a názorně předvedla jakou péči jim mám věnovat i já sám doma, což dodržuji a zlepšení vnímám. Současně nyní vnímám i důležitost zubní hygieny pro mé zdraví, proto mohu tuto dentální hygienistku vřele doporučit, je opravdu velmi dobrá.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít