MUDr. Helena Mikulíková

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Paní doktorka Mikulíková má trvalý profesionální přístup ke každému pacientovi. Chodím k ní již přes 25 roků a jsem s ní vždy spokojen. Cením si jejích stomatologických znalostí. Její emaptická schopnost+znalost lékařské psychologie, úsměv mě pomáhá překonávat obavy z návštěvy. Je ve své ordinaci odborníkem na svém místě. Má dlouholetou praxi. Poradí mi vždy i ve výživě. Vysvětlí též dle časových možností velmi srozumitelně i složitější zdravotní dotazy, tj. související problémy se zubní péči. A těžko se bude jednou za ní bude asi hledat nová náhrada.

Zdravotní sestra je zdvořilá k pacientům.

Do této ordinace jsem začal chodit,na radu své manželky.Měl jsem doporučenou lékařku,od svého známého,jenže "použitelnou do devíti hodin",pak nešlo jak lila. Ta změna na Mudr Mikulíkovou způsobila zázrak.Vždy zákrok byl perfektní.Protože při mateřské dělala protetiku umí připravit náhradní chrup tak,že on značně přesluhuje - u mne už o 100% tedy 12 let jej mám k plné spokojenosti. Doporučuji.

chodíme dø této ordinace již řadu let péče paní doktor je velmi precizní vždy je pŕipravena pomoci a poradit jen vice takových lékařů kterým jde i o člověka a Ne jen o penize

Když jsem k paní Mikulíkové přišla poprvé, byla jsem velmi spokojená - ať je to jakkoliv paní doktorka je velmi sympatická a komunikativní. Bylo mi řečeno, že mám odvápněné zuby, při každé navštěvě je mi tedy doporučována jiná značka "zaručených" zubních past, zajímavé je, že pokaždé jde o novinku na trhu... Nevím, ztrácím k této ordinaci důvěru, protože pokud mi byla zhotovena bílá plomba za 900 Kč (podotýkám, že mě zub před zákrokem vůbec nebolel) a po 3 měsících mne zub stále bolí, že na něj nemohu dokousnout, je něco špatně. A s argumentem, že se nedá nic dělat a že jediné řešení je zub umrtvit, se tedy nehodlám smířit.

U

K pani doktorce jsem zacala chodit s duverou, kterou si vubec nezaslouzila. Prvni navsteva dobra, pry zadny kaz nemam, sice na rtg pres pul mesta, ale coz. Na dalsich navstevach ale bohuzel pro me, kaz za kazem, PRY...Duverovala jsem a zuby si nechala (havne zdrave zuby)postupne odvrtat a zaplombovat.Po bilych plombach me zub vzdy dlouhou dobu asi 2 mesice bolel, pry to prejde, nepreslo to. Tak jsem chodila na jakysi laser-nasadila jsem si zapatlane bryle, ale co bylo nejhorsi, kdyz pani doktorka vracela jakousi nasadu z laseru z me pusy zpet do obalu a vubec ho nedezinfikovala. To byla posledni kapka a rozhodla se ke zmene lekare. Kdo vahate zda odejit, ci nikoliv, ucinte okamzite, pokud si chcete jeste nejake zuby zachovat.

Nejlépe jsem byla zde ošetřena s maximální péčí. Doporučuji všem aby zde vyzkoušeli ošetření.

Od paní doktorky jsem odešla, protože mám pochybnosti o její kvalitě péče.Na preventivní prohlídce mi řekla, že mám 4 kazy a já vždy měla zdravý chrup.Vyvrtala mi asi 2 zdravé zuby.Změnila jsem lékaře, protože jsem si říkala, zda tam mám opravdu ještě 2 kazy.Nový stomatolog mi řekl, že tam žádné kazy nejsou a já mu tvrdila, že paní MUDr.Mikulíková řekla, že tam musím mít ještě 2 kazy!!!Bohužel, kvalitu péče jako laici nedokážeme objektivně ohodnotit.Jsem ráda, že k paní doktorce již nechodím a mám opět zdravé zuby.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. psotupně jsem k ní začali chodit celá rodina a všichni spokojeni. Tak lidského, empatického a milého lékaře, aby člověk pohledal. Není jich opravdu mnoho!! Ani se sestřičkou jsem nikdy problém neměla. Nikdy jsem se k zubaři moc nebála, ale sem se možná i "těším"??

Paní doktorka je ta nejlepší doktorka přes zuby v Česku - vím o čem mluvím, jezdím za ní 150 kilometrů už několik let a mohu ji porovnávat s jejími kolegy. A sestříčka ? Možná má v ústech citron, možná ji méně baví svět - každý máme v sobě někdy pochmurno, možná úsměv pacientův by zapůsobil infekčně. Přesto sestru vnímám jako dobrou profesionálku. Nerad hodnotím, ale toto považuji za nutné přidat.

Milá paní doktorka vždy dobře naladěná,jsem sní velice spokojená