Praktický lékař pro dospělé
Nemocniční 204, Prachatice

Precizní a zodpovědná lékařka, přívětivý přístup k pacientům, ohleduplná. Za 28 let mě tato lékařka nikdy nezklamala. Vynikající člověk

Velice dobrá lékařka, maximální spokojenost i po 14ti letech, vstřícná, pečlivá, snaží se nic nezanedbat, kdyby to takhle bylo i jinde!

Pani Krtoušová mi dělala lékařku od mých dětských let. Musím říci, že VŽDY maximální spokojenost. Nikdy jsem neměl pocit, že by něco zanedbala nebo mě neposlala na vyšetření, které bych potřeboval. Nevím, jak je to v dnešní době, kdy lékaři obecně jsou všichni jak pomatený, ale pochybuji, že by šla péče z její strany nějak dolu. Že je podezíravá - v naší zemi se nedivím. Občas byla pravda dosti nepříjemná, patrně z nějakých osobních problémů, což by asi nemělo u profesionála být, ale ... tohle je věc názoru. Upřímně - teď jsem v Praze a pokaždé když zde navštívím nějakého lékaře, tak si říkám "Zlatá pani Krtoušová."

p.doktorka je velmi pečlivá,vstřícná, člověka vyslechne,poradí mu,vysvětlí postup léčení.
Je jedna z nejlepších.

Pani doktorka Krtoušová je velice zodpovědná a spravedlivá. Nespokojeni s její péčí mohou být jen simulanti.

nedoporučuji,neznalá diagnoz