Lékařka na svém místě jsem moc spokojen . její práce je svědomitá a pečlivá moc ji všem doporučuji i sestřička je velice hodná a ochotná .

Profesionalitu paní doktorky nejste s to posoudit, neboť jsem u ní vždycky byl jen kvůli nějakým banalitám typu angína atd. Pro odchod od ní jsem se ale rozhodl na základě silného pocitu, že jsem paní doktorce úplně ukradený. Její zcela neosobní a formalistický přístup mi hodně vadil. Třešničkou na dortu bylo již zmiňovaných 30 korun. Když jsem je jednou dal omylem sestře, doktorka mě málem propálila pohledem a dodala, že tady se platí MĚ! To už jsem neměl důvod u ní déle setrvávat. Ve Stříbře jsou mnohem empatičtější lékaři a já tuto lékařku nikomu nedoporučuji.

zodpovědná,profesionální přístupe k pacientům

Mě tedy vadí soukromé hovory, typu co si měl k obědu, kdy přijdeš domů, to by se dalo vyřídit v nepřítomnosti pacienta, od toho odvozuji jak si pacientů váží. S léčbou spokojená nejsem, neboť paní doktorka hlavně kouká do pc, ale tam já nesedím.

Paní doktorku Krajčíkovou mohu jen doporučit. Odborně velmi na úrovni, nezanedbává ani prevenci. Jen nechce předepisovat antibiotika zbytečně - tedy si někteří stěžují, že je nedostanou na virovou nákazu... Vždy než předepíše léky zvažuje všechny okolnosti do posledního detailu. Čekání nikdy není delší než 30 minut. Přístup sestříčky je v pořádku, vstřícná.

nedoporučuji

Velmi mi pomáhá..Je moc dobrá

Dobra doktorka,vic nebudu dodavat.

hezká, slušná, snaživá. Ať jí to vydrží!

Velmi ochotna,svedomita lekarka, clovek na svem miste.Mohu jenom doporucit.Sestricka take ok. vzdy v dobre nalade a ochotna pomoci i radou treba na chodbe. Jen tak dal.