Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Zuzana Šímová Jiný

  Paní doktorka Šímová je ten nejlepší obvodní lékař, kterého jsem kdy poznala. Je milá, chapava, vstřícná, lidská, snaží se pomoci a pochopit. Velmi dobře určuje diagnózu. Určitě každému doporučuji.

  R
  Lékař: MUDr. Petr Kocek preventivní prohlídky

  Nejlepší zubař, trpělivý, hodný. Nikdy bych neřekla, že je to možné, ale já i moje děti k němu chodíme rádi. Kéž by bylo takových doktorů víc.

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Pavla Šandová vyšetření kojenců a dětí

  Super pediatricka. Velmi mila a ochotna. Sestricka taky prijemna. Pristup skvely. Doporucuji zvlastne maminkam s detmi.

  D
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kocek

  Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kocek prevence zubního kazu

  Profesionální zubař s přátelským přístupem, skvělý na děti. Za naší rodinu 100% doporučení a jsme rádi, že můžeme být jeho pacienti.

  L
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kocek

  Pan doktor Kocek je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Snaží se zachránit zub do poslední chvíle, ceny zákroků nižší než kde jinde. Mohu jen doporučit! Lucie Romanová

  Ověřený profil
  Lékař: Pavla Šandová

  Nejlepší pediatr, kterého jsme kdy měli. Milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí, doporučí a nenutí. Za nás absolutní špička!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Benešova 511, Stříbro 349 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, ... Pojišťovna VZP, a.s. Všechna pojištění