Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Stříbro

Benešova 511

349 01 , Stříbro , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  R
  Lékař: MUDr. Petr Kocek preventivní prohlídky

  Nejlepší zubař, trpělivý, hodný. Nikdy bych neřekla, že je to možné, ale já i moje děti k němu chodíme rádi. Kéž by bylo takových doktorů víc.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Pavla Šandová vyšetření kojenců a dětí

  Super pediatricka. Velmi mila a ochotna. Sestricka taky prijemna. Pristup skvely. Doporucuji zvlastne maminkam s detmi.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Kocek

  Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Kocek prevence zubního kazu

  Profesionální zubař s přátelským přístupem, skvělý na děti. Za naší rodinu 100% doporučení a jsme rádi, že můžeme být jeho pacienti.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Kocek

  Pan doktor Kocek je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Snaží se zachránit zub do poslední chvíle, ceny zákroků nižší než kde jinde. Mohu jen doporučit! Lucie Romanová


  Ověřeny pacient
  Lékař: Pavla Šandová

  Nejlepší pediatr, kterého jsme kdy měli. Milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí, doporučí a nenutí. Za nás absolutní špička!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu