Poliklinika Stříbro

349 01, Stříbro, plzeňský

• Alexandr Kokay

Diagnostik, MUDr.

• M

Velmi arogantní chování, to raději vždy zajedu do Plzně na sono, kde je absolutně jiný přístup!

• Helena Střeštíková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• Moc hodná a lidská Paní doktorka.

• M

Nikdy jsem s ní neměl žádný problém,v ordinaci to jde rychle,tak aspoň člověk v čekárně nestráví mládí. Sestra je taky super.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jaroslav Němeček

Ortodontista, MUDr.

• N

Nejhorší ortodontista, co může být. Chodila jsem k němu 5let a žádné výsledky, vůbec žádná snaha o změnu léčby apod. Všechno se jen horšilo. Vyvrcholilo to v době, kdy jsem měla dostat fixní rovnátka, protože si po několika letech uvědomil, že mi asi sundavací nepomůžou. Při otisku si čistil zuby, zatímco mi v ústech držel formičku s otiskovací hmotou... Navíc jeho ekzémy a nemytí rukou je naprosto odpudivé. Poté jsem se vydala zkusit štěstí do Plzně, kde mi dokázali zuby normálně srovnat během 1roku-navíc, když se mě ptali, jestli už jsem někam chodila a já řekla: k panu Něměčkovi, jen mávli rukou... Tot muj názor na něj... A myslím, že nejsem sama...

• Irena Kocková

Zubař, MUDr.

• nejlepší

• V

Nikdy bych neřekl, že je možné se k zubaři i těšit. Paní zubařka je velmi příjemná, pracuje ohleduplně a její sestra vás pobaví tak, že ani nevíte, že jste u zubaře a vrtají vám zub :)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Karla Lieblová

Pediatr, MUDr.

• Paní doktorka Šandová je opravdu výborná. Chodíme k ní s našima dvojčátkama a nemůžem si opravdu stěžovat. Je milá,ochotná vše nám dopodrobna vysvětlí a pacienty si zve přesně na čas, který opravdu dodržuje, takže čekací doba není skoro žádná.Paní doktorce přeji hodně spokojených pacientů, jako jsme i my.

• B

Mám zkušenosti hlavně s asistentkou Mudr. Šandovou, která přebírá pacienty Mudr Lieblové. Paní doktorka je vstřícná, milá, trpělivá a hlavně odbornice. A moc se mi líbí, že zbytečně neordinuje léky a vyslechne si i názor rodiče. Paní doktorku doporučuji a jsem velmi ráda, že naše děti jsou v její péči.

• Renáta Andrlová

Internista, MUDr.

• Paní doktorka Andrlová je velmi svědomitá, pečlivá a odborně na vysoké úrovni. Nesoustředí se jen na problém, se kterým k ní přijdete, ale zajímá se i o další věci, které by mohli být původní příčinou vašich potíží. Chce prostě mít jistotu, že nic neopomenula. Při návštěvě její ordinace jsem po chvíli ztratil tzv. syndrom bílého pláště, který mívám v ordinacích. Takových lékařů, jako dr. Andrlová, je, bohužel, stále málo. Děkuji vám, paní doktorko.

• J

Podle mého názoru velmi dobrá lékařka, vysoce odborná. Pokud si neví s něčím rady, pošle na specializované pracoviště. Sestřička v ordinaci je moc milá a laskavá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Naděžda Hubáčková

Dermatolog, MUDr.

• s každým problémem Vám poradí a pomůže

• S

Nejlepší.

• Otakar Hušek

Praktický Lékař, MUDr.

• Pan doktor je znalý,a snaží se lidem říkat vše o jejich chorobách a je velmi přátelský,jsem u něj mnoho let a jsem s ním velice spokojen

• Velice ochotný a dobrý doktor....on neléčí...on se snaží vždy vyléčit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Hůzlová

Plicní Lékař, MUDr.

• Arogantní,dost hlasitě až vulgárně mluví jenom ona, pacient toho moc říci nemůže. Pacientovi dává jasně najevo, že je tam jediná dostupná lékařka.

• Nová paní doktorka je dobrá, dokáže odhadnout stav pacienta a dobře poradit i předepsat správné léky...

• Hana Chválová

Fyzioterapeut,

• Š

Velice pečlivá, s velmi dobrými výsledky,

• O

Doporučuji.