Poliklinika Stříbro

Benešova 511

349 01 , Stříbro , plzeňský

• K
    Lékař: Pavla Šandová vyšetření kojenců a dětí

Super pediatricka. Velmi mila a ochotna. Sestricka taky prijemna. Pristup skvely. Doporucuji zvlastne maminkam s detmi.

• D
    Lékař: MUDr. Petr Kocek

Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc.

• M
    Lékař: MUDr. Petr Kocek prevence zubního kazu

Profesionální zubař s přátelským přístupem, skvělý na děti. Za naší rodinu 100% doporučení a jsme rádi, že můžeme být jeho pacienti.

• L
    Lékař: MUDr. Petr Kocek

Pan doktor Kocek je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Snaží se zachránit zub do poslední chvíle, ceny zákroků nižší než kde jinde. Mohu jen doporučit! Lucie Romanová

• Ověřeny pacient
    Lékař: Pavla Šandová

Nejlepší pediatr, kterého jsme kdy měli. Milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí, doporučí a nenutí. Za nás absolutní špička!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu