Praktický zubní lékař
(TUL) Husova 75, Liberec

Měsíc po návštěvě paní doktorky u jiného lékaře, kdy bylo dle ní vše v pořádku, sedm kazů mezi zuby,plus vyndání všech osmiček, horní zkažené a spodní se mi nevejdou do pusy, což mi dlouhodobě způsobovalo záněty a velké bolesti. Nikdy mě neposlala ani na RTG. Na preventivní prohlídky jsem chodil každý půlrok, asi šest let. Ztráta času, nemusel jsem chodit nikam, vyšlo by to nastejno.

Léta během studií i po nich jsem byl u paní doktorky, bohužel musím dát za pravdu pisatelům níže, vyšetření raz dva hotové, nic jiného než vrtání, amalgán nenabízí. Nejhorší bylo, že v mém případě si troufla na trhání moudráků a já naivně souhlasil. Výsledek ? Zub zlomila a řekla mi, že teď už to nevytáhne, že ho zlomila, ať jsi dojdu na stomatologickou chirurgii a dohodnu si termín (to vše se zlomeným zubem). 1 rok mi "léčila" dokola mrtvý zub, když už se chystala jej vytrhnout, podařilo se mi sehnat nového doktora. Diagnóza ? Zub bolí proto, že nebyly dostatečně vyčištěny kořeny ... revize dutiny ústní odhalila zánět dásně, zubní kazy, RTG ukázal nevyčištěné kořeny u opravovaných zubů paní doktorkou, apod.... .... šlendriánství, které mě po těch letech u nového lékaře stodjí víc jak rok předělávání a oprava zubů s rozpočtem 45 tis. Kč. Takže prosím od Daškový utíkejte utíkejte, dokud to jde a má to smysl.

Souhlasím, utíkejte utíkejte!!!!!!!!!!!!! Strašná zkušenost. Po přestěhování mě nikde nechtěli vzít, tak jsem šla ke stejné, co manžel chodí od školy. Mudr. Dašková. Neměla jsem z ní nikdy dobrý pocit. Preventivní prohlídky i s vrtáním za pět minut. Žádná RTG. Krvácení dásní v pořádku, jsou to hormony po porodu ( mám ročního syna). Zuby mám zdravé, to, že mě jeden občas dost bolí je v pořádku nic tam není. Dnes jsme na přímluvu navštívily novou stomatoložku. Profesionální, naprosto nesrovnatelný přístup. Prohlídka trvala půl hodiny. Maximální péče. Ale výsledek strašný. Pět kazů pod výplněmi, zánět dásně,zub, co mě bolí, skoro sežraný až k nervu, okem vyditelný kaz jako hrom...( podotýkám, že jsme ani ne před měsícem byli u mudr. Daškové na preventivní prohlídce ) O manželovi ani nemluví. Nejlépe dopadl můj roční syn, byl u nové mudr. poprvé a dostal kartáček :-). Takže já teď budu půl roku navštěvovat stomatoložku a budemme napravovat.....

Souhlasím s názorem, utíkejte utíkejte!!!!!!!!!!! Po přestěhování, nebylo nikde místo, tak mě vzala manželova mudr. Dašková. Ani jednou RTG, výplň byla hotová za 2minuty,. neměla jsem z ní vůbec dobrý pocit. Stále vše v pořádku. To, že mi krvácí dásně, je hormonama po porodu. Rok mě občas trápí bolest zubu, nic to není. Dnes jsme na přímluvu byly u jiné mudr. Přístup naprosto profesionální, pečlivý, nesrovnatelné. Ale výsledek strašný. Pět kazů pod výplněmi. Silný zánět dásní.....a zub co mě trápil, je skoro sežraný až k nervu. Okem vyditelný obří kaz. Takže na půl roku oprav až až....Tak si každý může udělat obrázek. O manželovi a ni nemluvím......

Souhlas s Radkou P. Utíkejte, utíkejte. Za 2 roky mi neudělala ani 1nou RTG, ač jsem ji o to žádala. Způsob, jakým ošetřila několik mých kolegů mě definitivně utvrdil.

Musím se přidat k velmi negativním názorům na práci p. Daškové. Byl jsem u ní několik let (naneštěstí pro mě měli jiní zubaři plno) a jediný problém bylo, že mi po čase (několik měsíců až cca rok a půl) vypadávala amalgánová plomba. Když jsem u ní byl naposledy, opět s vypadlou plombou ve stejném zubu, tak jim netekla voda. Za což nemohla a já byl rád, že mi to aspoň narychlo odvrtala a zadělala. Jenomže byla hotová za 3 minuty s tím, že to je v pořádku. Btw bílou plombu ani umrtvení nikdy nenabídla. Poté jsme přešli k jinému zubaři a když mi udělal rentgen (kterej Dašková nikdy nedělala), tak jsem nevěřil svým uším. Celkem to dalo 11 kazů z toho 8 mezizubních. Několikráte vrtaný zub už začínal pěkně bolet a museli jít ven nervy, takže zub je mrtvý. U p. Daškový jsem sice nikdy nic neplatil, ale teď platim zbytečně o hodně víc...

Pokud máte zájem o exkurzi do středověké stomatologie, pak je paní doktorka to, co hledáte.
Pokud máte pocit, že budete své zuby ještě někdy potřebovat, utečte.

Paní doktorka není z nejpečlivějších, nezačištěné plomby, které po dvou dnech vypadávají, korunky nasazené na zuby v zánětu, omylem vyvrtané zdravé zuby, lokální anestezie - zbytečnost.

Nejhorší zubařka, co jsem kdy navštívila. Několikrát mě vyhodila jako simulanta, až jsem jsem skončila na pohotovosti s hnijícím zubem! Ujal se mě specialista, u kterého se platí vše a výsledek byl ten, že mi zub po dlouhém boji odléčil (trvalo to skoro rok s šílenými bolestni), ale nedbalost paní "doktorky" mě stála 30000Kč. Podobnou skušenost s laxním přístupem paní Daškové měli i moji známí. Nedoporučila bych jí ani nejhoršímu nepříteli!!!

Pani doktorka je vyborna stomatolozka.Je nase rodinna lekarka a dlouhodoba.I sestra je velice prijemna. V ordinaci se necitime ani jako u zubare.Jezdime za ni az ze Sobotky vyplati se nam to.

Nebyla jsem s ní spokojená, dva roky mi vysvětlovala, že mě zub nebolí, pak přistoupila na to, že mě bolí, ale jen proto že je jaro, příp. podzim, je špatný tlak nebo jsem nachlazená. další zuba¨řka se zděsila, měla jsem zánět v zubu, ale ten mi mezitím odumřel, jen paní doktorka to nepoznala.