Praktický lékař stomatolog
Nemocniční 18, Ostrava

Chtěla bych velice poděkovat za její přístum k péči o mě i o obě děti.Chodíme pravidelně,je velice citlivá a pečlivá.Hlavně to oceňuji v případě dětí.Není problém si dohodnout termín dopředu,sestřička je také v pohodě.

Paní doktorka je příjemná a vždy jsem byla spokojená,chodím k ní i s dětmi. Jen dostat se do ordinace je problém. Již 4krát se mi stalo,že jsem byla objednaná a přijela jenže nikde nikdo. V dnešní době,kdy stačí zvednout telefon je to smutné. A když se konečně na preventivní prohlídku dostanu sestřička mě seřve,že nechodíme pravidelně a to že chodíme,ale nikdo tam není jí nevysvětlíte :-(

Zdravim,chodim k pani doktorce nekolik let,ale posledni dobou je to katastrofa,jiz po treti po me krici,kdyz jsem ji dnes oznamila,ze muj zub moudrosti boli a vubec cela usta,pani nevahala a pusu mi malem natrhla svyma prackama,a pak co se tyce injekce,hnuuuuj malem jsem se udusila,plakala jsem bolesti,ctu tady recenze o jeji jemnosti a chovani...jemna neni pripomina mi reznika,a pak to ze kdyz mi vyskocily slzy,okrikla me zpusobem nejakeho opilce,nejak se tam dostat musim ne?Ale kricela,po vytrzeni osmicky hodila klestema a odesla,nechala me s pusou otevrenou plne krve,a pak zub nahore mi nechala otevreny,ac mi na pohotovosti rekla,ze je ho treba lecit,nic mam ho tak otevreny,odesla.Pozadala jsem sestru at ji zavola,nehodlala semnou mluvit,a at si pry najdu jineho lekare,noooo nechapu,je nejhorsi lekarkou v mem zivote,chovani zadne,co dal kam ted s otevrenym zubem?Poradi mi nekdo?

jednoznačně luxusní zubařka

bez komentáře, opravdu nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měl. Doktorko díky

K paní doktorce chodíme již několik let celá rodina je skvěká i její sestřička je vždy ochotná a milá.A pacientovi"collir"vzkazuji ,že i sestra má svijí práci. Za tu dobu co jsem byl ošetřován zvonil telefon nepřetržitě, kdyby měla zvedet jen telefon, tak nic jiného nedělá.

K paní doktorce chodím já i mé děti již několik let a jsem velmi spokojená.Má hezký přístup k pacientům a zároveň i její ošetření je velmi jemné a profesionální.Na řadu příjdu vždy na čas,kdy jsem objednaná.Děkuji že je.

Opravdu velmi milá, příjemná s profesionálním, citlivým a lidským přístupem k pacientovi

Velmi milá paní

Nádherná ordinace a profesionalní přístup

Nikdy jsem neslyšel, že něco nejde

Citlivý a lidský přístup k pacientovi