Ordinace PL pro dospělé
Smetanova 764, Kolín

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Nejhorší a neschopná doktorka která pacienta ani neprohlidne a čumí pouze do počítače aniž by si všimala pacienta bez pečlivý prohlídky napíše pouze nějaký léky a za pár týdnů na kontrolu. Doporucuji lidem změnu rozhodně lepších a vstricnejsich lékařů se najde plno ale u paní doktorky je to příšerný sestricka je sice sympatická ale o doktorce se to říct rozhodně nedá.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Možnost objednání přes internet i telefonicky. Srozumitelné vysvětlení diagnózy a postupů při léčbě. Milá a pečlivá sestřička. Veselé barevné obrázky na dveřích v čekárně.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Probouzení v noci pro neustále nucení pohybovat nohama. Dos často nucen vstát o prochodit hodiny v noci

Jsem velmi spokojen s přístupem paní doktorky nejen k mé osobě
ale i k mé manželce. V mém případě určila ihned správnou léčbu,
totéž i manželce. Při objednání jsme vždy přijati bez dlouhého čekání. I jednání sestry je výborné.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Infekční nemoc

Bohužel velká nespokojenost, která se stále prohlubuje. Opravdu neprofesionální přístup typu pokrčení rameny a standardní analýza paní doktorky je "teď to všude řádí". Paní doktorka jako první nabízí neschopenku dříve než vyšetřuje, a vyřkne možnou analýzu dříve než pacienta důkladně prohlédne. Bohužel toto nejsou pouze moje zkušenosti, ale i zkušenosti příbuzných a známých z okolí, kteří k paní doktorce chodí. Dávejte si také pozor při předepisování antibiotik, ab vám nepředepsala takové, na které jste alergičtí, i to se bohužel stalo moji příbuzné, ač o tom měla záznam v kartě.

Za me bohuzel doporucit nemohu.doktorka asi spatna nebude.ale z lidskeho hlediska a pristupu opravdu priserna.bezohledna.neustale opakovala lat.nazev nemoci aniz cokoliv vysvetlila.nikdy vic.doufam ze se s takovym podobnym lekarem uz nikdy nesetkam.utikejte...

Výborná paní doktorka! Měl jsem možnost se k ní přehlásit díky přítelkyni a mohu jen doporučit!

Vždy když potřebuji je na telefonu a pomůže.Starám se o maminku(86 let).Je to dost náročné. Má sta.demenci
To samé sestřička.Nikdy mě neodbyly, ale snaží se pomoct.Moc jim děkuji.Lebedová

Moc mila mladá pečlivá lékařka,s individuálním přístupem,příjemná seetřička.

Milá paní doktorka, vždy mi ve všem vyjde vstříc, pečlivá, rychlá. A moc fajn sestřička. Jsem ráda, že chodím právě k nim ;)

pani doktorka je pečliká a myslím, že nám zbytečně netahá penízky z kapsy