Praktický lékař stomatolog
Nádražní 114, Ostrava

K p.doktorce chodím již delší dobu, již jsem k ní přihlásila i oba syna. Je to úžasná lékařka, milá,citlivá,empatická,poradí a rozumí opravdu své práci. Jen kdyby bylo více takových lékařů. Děkuji moc, za takovou lékařku.

K paní zubařce chodím již několik let i s mnou dcerou. Paní doktorka je úžasná, pečlivá a velmi empatická. Rozhodně doporučuji.
Tereza

Naprosto úžasná paní doktorka, velmi hodná, vstřícná, vše vysvětlí, výkony provádí se vší citlivostí a opatrností, prostě profesionál každým "coulem", jsem naprosto spokojená a můžu všem jen doporučit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ano souhlasím paní doktorka je k pacientům laskavá a hodná,poučí o všem co má pacient za problém......

Byla jsem u této paní doktorky,protože převzala pacienty za naší paní doktorku Hájovskou,která šla do důchodu a musím říct,že paní doktorka Hanka Zemanová je skvělá!!Mladá,sympatická,velice ochotná,prostě palec nahoru!!!!