Praktický lékař stomatolog
Fr. Formana 269/45a, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K lékařce jsem chodil od 6let tedy první třídy, chodil pravidelně na preventivní kontroly ve 26 letech jsem si stěžoval na pobolívání při pití nebo jidle odpověď - "nic tam nevidím je to v pořádku" za 20 let mi zubařka neudělala jediný rengen a nikam mě neposlala - nový zubař mi našel 7 mezizubních kazů a zhoršil se mi stav 8 která se bude muset vysekat. děkuji za fušerskou práci.
od té doby mám problémy, nevěřím že jde o ojedinělý případ.
jde o starší zpětnou recenzi.
Koleják

Paní doktorka a její sestřička jsou obě úžasné.Citlivé a odborně na velmi dobré úrovni.A hlavně nikdy nemám pocit,že jsem nevítaná i když se vážně bojím...a nejsem vzorná v docházce.

Velmi dobrá, zkušená lékařka.

skvělá zubařka

Paní doktorka je odborník na svém místě.
Je to "profík" se vším všudy.
Je výborná.
Tak to vypadá, když dělá člověk s umem to co ho baví.

Je to naše rodinná lékařka. Je velmi milá a citlivá, stejně jako její pomocnice sestřička. S její péčí jsme celá rodina velmi spokojeni.

Je velmi milá, má značné odborné znalosti,

K této zubařce jsem chodila a je opravdu super! Jen mi vadila její sestřička a to tím, že ji šlo cítit z pusy...

X

Tato lékařka má veliké zkušenosti a myslím, že je nejlepší zubař v Ostravě a okolí!! Chodím k ní mnoho let a nemůžu ji vynachválit!

X

Taky potvrzuji předchozí komentáře, je fakt super :-)