Hana Sýsová, praktický lékař Vlašim

MUDr. Hana Sýsová

Praktický lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lidická 1715, Vlašim
Sam. ord. PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Je to skvělá lékařka,jsem s ní moc spokojená.Je pečlivá,hodná a za jinou bych ji nevyměnila !I sestřička zaslouží pochvalu.


I
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená,vždy mi moc pomohla i přístup je skvělí,i sestřička si zaslouží chválu! Já bych prostě neměnila.! Jen tak dál paní doktorko a děkuji


Já jsem od pani doktorky odešla jelikož když jsem ji oznámila že jsem v jiném stavu tak místo toho aby mě podpořila tak mi oznamila že to neni dobrý nápad jelikož mám astma a jsem mladá atd. a přitom si myslím že 21 let je ideální věk a čekala jsem že mě podpoří a po prvním oznámení při každe návštěvě se pani dokrorka ke mě chovala arogantně tak jsem prostě odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem se u paní dr. také nikdy nesetkala s negativním přístupem. Podle mého je to skvělá doktorka.


S
Ověřeny pacient

Já jsem u paní doktorky zaregistrován myslím už od začátku její soukromé praxe. S její péčí a hlavně přístupem a pečlivostí jsem nadmíru spokojen, vždy mi pomohla a hlavně jsem nikdy neměl pocit, že bych jí něčím obtěžoval. Naopak jsem vždy měl spíš pocit, že absolvuju snad více vyšetření, než je nutné, ale nikdy jsem neměl pomyšlení, že bych byl nějak v léčbě zanedbán. Jestli někdo hodnotí lékaře na základě "dojmů" nebo informací typu "prý" a ještě se ani není ochoten podepsat, pak to vypovídá jen a pouze o jeho inteligenci.
Já osobně jí plně důvěřuji a doufám, že nebudu nikdy nucen hledat nového lékaře.


B

Naprostá neochota.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Paní doktorka je velmi pečlivá a určitě i dobrý diagnostik. Vždy mi pomohla a má k pacientům profesionální přístup.


M

Co člověk, to jiný názor. Já na p. doktorku zástávám tento: jsem u ní zaregistrovaná 12 let a považuju ji za lékaře na svém místě. Nevzpomínám si na sebemenší konflikt, nepříjemnost nebo nezájem... Po lidské stránce je to nesmírně kvalitní člověk, který je zcela oddán svojí práci. Obracím se na ni s důvěrou se všemi problémy a velmi si cením její diskrétnosti, naprosto ji důvěřuji. Vždy se snaží pomoci a právě svým rozvážným přístupem často člověka natolik zklidní, že to, co se zdálo být jednu chvíli katastrofické, se za za chvilku jeví jako docela normální problém. To ona prostě umí a toto její umění, ten její citlivý přístup k pacientovi se nedá naučit ani vyčíst z knížek, ten ona má vrozený. A setřička je totéž v bleděmodrém.V žádném případě bych neměnila a jsem ráda, že se stala i naší rodinnou lékařkou.


Plně souhlasím s ING Krejčovou, dnes jsem rovněž zjistila ,že mé kladné
hodnocení bylo vymazáno!!!S péčí jsem spokojena,kdo není má volnou volbu lékaře.
Hodnocení lékařky bylo kladné,a že nemakačenkové musí také do práce není důvod k
vymazání!!!!tyto stránky jsou dle mého názoru neobjektivní


I

Jsem z Načeradce a paní doktorka na žádný popud občanů nebyla vyhozena. Pokud někdo šíří takové lži, měl by se stydět. Nevyhovuje Vám ? Tak změňte lékaře. Já osobně jsem s ní prodělávala přípravu na operaci a podle lékařů v Pelhřimově byl její postup vynikající. U mého známého diagnostikovala zhoubnou chorobu v době, kdy by si jiný lékař ani nevzdechl a zachránila mu tím život. Anonymní odsouzení lékaře je jednoduchá věc - zkuste se příště podepsat, ať každý vidí s kým má tu čest.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti