MUDr.

Hana Seibertová

Pediatr

Kontaktní informace

• L

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Neuvěřitelně empatický přístup, velmi lidská a hlavně používá selský rozum, což většině lékařům bohužel chybí. Je velmi trpělivá a ochotná i při problémech řešených po telefonu. Nová sestra je též velmi sympatická.Lepší lékařku jsem své dceři vybrat nemohla.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Nejlepší doktorka a sestra. Přála bych jí všem maminkám. Nedám na ni dopustit. Někteří by se mohli od ní učit všemu.... Díky za ní.

• Výborná lékařka. Skvělá sestra. Jsem ráda ,že je mám. Perfektní přístup k dětem, skvělá komunikace s rodiči.

• Příjemná, ochotná,citlivý přístup ke starému člověku.

• Výborná lékařka, všechno perfektně vysvětlí, na cokoli odpoví, je velmi ochotná i v telefonu. Jsem s ní moc spokojená.

• Doktorka která má skvělý přístup k pacientům, perfektní znalosti, dcera k ní chodí ráda a já také. Sestřička je velmi přátelská a usměvavá. Všem mohu jen a jen doporučit.

• nejlepší doktorka v Chrástu a v celém jeho okolí.

• Nejlepší paní doktorka kterou jsem kdy poznala, doktorka s velkým D.
      Děkuji

• Chodím tam od malička a jsem velmi spokojená!!!

• Obrovský odborník s velkým přehledem,ochotou,milým vystupováním.Ošetřovala již mě jako dítě a nyní oš.mé dítě.Mohu jen doporučit.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní