MUDr.

Hana Seibertová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Československých legií 599
    33003 Chrast, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• velmi dobrý

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Neuvěřitelně empatický přístup, velmi lidská a hlavně používá selský rozum, což většině lékařům bohužel chybí. Je velmi trpělivá a ochotná i při problémech řešených po telefonu. Nová sestra je též velmi sympatická.Lepší lékařku jsem své dceři vybrat nemohla.

• velmi dobrý

Nejlepší doktorka a sestra. Přála bych jí všem maminkám. Nedám na ni dopustit. Někteří by se mohli od ní učit všemu.... Díky za ní.

• velmi dobrý

Výborná lékařka. Skvělá sestra. Jsem ráda ,že je mám. Perfektní přístup k dětem, skvělá komunikace s rodiči.

• velmi dobrý

Příjemná, ochotná,citlivý přístup ke starému člověku.

• velmi dobrý

Výborná lékařka, všechno perfektně vysvětlí, na cokoli odpoví, je velmi ochotná i v telefonu. Jsem s ní moc spokojená.

• velmi dobrý

Doktorka která má skvělý přístup k pacientům, perfektní znalosti, dcera k ní chodí ráda a já také. Sestřička je velmi přátelská a usměvavá. Všem mohu jen a jen doporučit.

• velmi dobrý

nejlepší doktorka v Chrástu a v celém jeho okolí.

• velmi dobrý

Nejlepší paní doktorka kterou jsem kdy poznala, doktorka s velkým D.
    Děkuji

• velmi dobrý

Chodím tam od malička a jsem velmi spokojená!!!

• velmi dobrý

Obrovský odborník s velkým přehledem,ochotou,milým vystupováním.Ošetřovala již mě jako dítě a nyní oš.mé dítě.Mohu jen doporučit.