Československých legií 599, Chrast
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Je vždy ochotná, každému věnuje maximum času, vše vysvětlí, má úžasný přístup k dětem, ohromná symatanda, je trpělivá i když přijdete s prkotinou, coby prvorodicka hormonama zblbla jsem volala jestli prebalovat před kojením nebo po kojení i to mi trpělivě a s úsměvem vysvětlila. V dnešní době naprostá rarita. Prostě člověk na svém místě.

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Neuvěřitelně empatický přístup, velmi lidská a hlavně používá selský rozum, což většině lékařům bohužel chybí. Je velmi trpělivá a ochotná i při problémech řešených po telefonu. Nová sestra je též velmi sympatická.Lepší lékařku jsem své dceři vybrat nemohla.

Nejlepší doktorka a sestra. Přála bych jí všem maminkám. Nedám na ni dopustit. Někteří by se mohli od ní učit všemu.... Díky za ní.

Výborná lékařka. Skvělá sestra. Jsem ráda ,že je mám. Perfektní přístup k dětem, skvělá komunikace s rodiči.

Příjemná, ochotná,citlivý přístup ke starému člověku.

Výborná lékařka, všechno perfektně vysvětlí, na cokoli odpoví, je velmi ochotná i v telefonu. Jsem s ní moc spokojená.

Doktorka která má skvělý přístup k pacientům, perfektní znalosti, dcera k ní chodí ráda a já také. Sestřička je velmi přátelská a usměvavá. Všem mohu jen a jen doporučit.

nejlepší doktorka v Chrástu a v celém jeho okolí.

Nejlepší paní doktorka kterou jsem kdy poznala, doktorka s velkým D.
Děkuji

Chodím tam od malička a jsem velmi spokojená!!!