Odborný lékař internista
Fibichova 9, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař internista Jiný

Nikdy víc! Paní doktorka je arograntní a velmi nepříjemná. Nakonec ještě na vás hodí, že za všechno můžete vy. S takovou arogancí jsem se jinde nesetkala. Běžte jinam, negativní recenze odpovídají skutečnosti.

Velice arogantni a neprijemna. Chovala se povýšeně. Kdyz jsem si dovolila nesouhlasit s jejim nazorem, napsala, at si najdu jinou ordinaci. A s takovym přístupem jsem se opravdu nesetkala nikde. Nikdy vice. Opravdu nedoporucuji.

Skvělá paní doktorka, jsem moc ráda, že můžu být v její péči. Jezdím za ní na kontroly skoro 70 km, ale to je to nejmenší. Jsem naprosto spokojená a vsem doporučuji

Dobrý den, profesionalitu paní lékařky nemohu posoudit, neb mi nebyla moc ochotna sdělit, co mi vlastně je. Když jsem se zeptala, bylo mi arogantně naznačeno, co se vůbec zajímám, ať neotravuju, ať zobu doživotně prášky a doživotně chodím do její firmy na kontroly. Nevím, endokrinologie je pro laika neuchopitelná a na to se asi spoléhá. Ale pokud nemám žádné viditelné příznaky nemoci, tak se ptám... ;-) Nemá člověk nárok na slušnou stručnou odpověď? Má se za to cítit provinile? Doba se změnila, lidi nejsou už slepé stádo jako dřív. Bohužel někteří doktoři se chovají pořád povýšeně, což bych v soukromé praxi nečekala. Ale mám pocit, že jich ubývá ;-)

skvělá lékařka s velmi dobrým přístupem k pacientovi. opravdová odbornice, jsem ráda, že jsem v její péči

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole u p. Šarapatkové poprvé a naposled. Její chování se mi vůbec nelíbilo, za prvé jsem si sedla a hned mi začala vyčítat, že jsem se dvakrát nedostavila na prohlídku, to bych ještě chápala, ale, že mě začne urážet a ponižovat skrz mou váhu, mě docela dost odradilo. Už druhý lékař, který se takhle nevhodně ke mně choval. Když je tato práce nebaví, tak ať ji nedělají. NEDOPORUČUJI, s pozdravem Navrátilová Adéla.

Za sebe, bohužel, musím nepsat negativní hodnocení. Při první návštěvě si paní doktorka Š. jen přečetla dva roky starou zprávu od předchozáího lékaře, ale proč jsem vlastně v její ordinaci ji nezajímalo, na aktuální stav, problémy...ani jeden jediný dotaz. Do zprávy opsala to "staré". K tomu vše hlavně co nejrychleji vyřídit a vypoklonkovat z ordinace. Při druhé návštěvě ještě horší, nestačila jsem ani dosednout a už jsem byla venku. A jen tak pro nic za nic k lékařům opravdu nechodím, ale neměla jsem vůbec možnost něco zmínit. Jsem velmi udivena tímto jednáním, zřejmě vlídná jen ke známým a na přímé doporučení známého kolegy/ně, tam si přece nebude špinit svůj dokonalý image....HK.

Jsem dlouholetý pacient a jsem velmi spokojený,paní doktorka má moji důvěru.Musím reagovat na poslední recenzi-mluvíte o telefonech-bevoláte sama pro výsledky?Pokud ne,myslíte,že pacienti nepotřebují znát výsledky a ty může sdělit pouze lékař.Bydlíme někteří daleko a jezdit pokaždé pro výsledky by byla hrůza.Jsem vděčný,že mám možnost zavolat i tehdy,když mám nějaký problém a paní doktorka se mi věnuje.Proto je Váš názor velice podivný-samozřejmě má každý svůj.Já doporučuji paní doktorku-je opravdu specialista.J.N.

Souhlasím s názorem a praxí ze západních zemí. Neprofesionalita paní doktorky a všeobecně lékařů v naši republice je na vysoké úrovni. Pacient jde na prohlídku nebo pro výsledky a jak známo, když jde člověk k lékaři, tak mu něco je a do toho zvoní telefon a paní doktorka vám oznamuje musíte navštívit chirurgy a vy skoro umíráte strachem, tak není nic jednoduššího než tam ten ........ telefon nemít.Dámy myslím si že se mnou všechny souhlasíte jen se bojíte věci nazývat pravými jmény tedy NEPROFESIONALITA LÉKAŘŮ V ČR. Nashledanou

Velmi mě mrzí některé negativní komentáře tady. Nejen paní doktorka, ale i celý tým mají velmi vstřícný a vlídný přístup. Na odborná vyšetření nikdo z nás asi nechodí bez obav - ale v tomto prostředí se vždy cítím v dobrých rukou, a stanovená léčba také zabírá. Je zvláštní, že jsou zde buď naprosto kladná hodnocení, nebo naprosto záporná... takže to skoro vypadá, jako by někteří špatně rozklikli - jen podle příjmení. A k dopisu že paní doktorka vstane od počítače jen když je potřeba udělat sono - ale to je v pořádku, vždyť taky v počítači má vše, co k našim diagnózám potřebuje! Z mé strany spokojenost, důvěra - a přání aby se paní doktorce dařilo a nenechala se rozladit nepříjemnými pacienty!!