Hana Šarapatková, internista Olomouc

MUDr. Hana Šarapatková

Uložit

Internista Více

40 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fibichova 9, Olomouc
Odborný lékař internista

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: jiné místo Jiný

Velice arogantni a neprijemna. Chovala se povýšeně. Kdyz jsem si dovolila nesouhlasit s jejim nazorem, napsala, at si najdu jinou ordinaci. A s takovym přístupem jsem se opravdu nesetkala nikde. Nikdy vice. Opravdu nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, jsem moc ráda, že můžu být v její péči. Jezdím za ní na kontroly skoro 70 km, ale to je to nejmenší. Jsem naprosto spokojená a vsem doporučuji


I
Ověřeny pacient

Dobrý den, profesionalitu paní lékařky nemohu posoudit, neb mi nebyla moc ochotna sdělit, co mi vlastně je. Když jsem se zeptala, bylo mi arogantně naznačeno, co se vůbec zajímám, ať neotravuju, ať zobu doživotně prášky a doživotně chodím do její firmy na kontroly. Nevím, endokrinologie je pro laika neuchopitelná a na to se asi spoléhá. Ale pokud nemám žádné viditelné příznaky nemoci, tak se ptám... ;-) Nemá člověk nárok na slušnou stručnou odpověď? Má se za to cítit provinile? Doba se změnila, lidi nejsou už slepé stádo jako dřív. Bohužel někteří doktoři se chovají pořád povýšeně, což bych v soukromé praxi nečekala. Ale mám pocit, že jich ubývá ;-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

skvělá lékařka s velmi dobrým přístupem k pacientovi. opravdová odbornice, jsem ráda, že jsem v její péči


E
Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole u p. Šarapatkové poprvé a naposled. Její chování se mi vůbec nelíbilo, za prvé jsem si sedla a hned mi začala vyčítat, že jsem se dvakrát nedostavila na prohlídku, to bych ještě chápala, ale, že mě začne urážet a ponižovat skrz mou váhu, mě docela dost odradilo. Už druhý lékař, který se takhle nevhodně ke mně choval. Když je tato práce nebaví, tak ať ji nedělají. NEDOPORUČUJI, s pozdravem Navrátilová Adéla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Za sebe, bohužel, musím nepsat negativní hodnocení. Při první návštěvě si paní doktorka Š. jen přečetla dva roky starou zprávu od předchozáího lékaře, ale proč jsem vlastně v její ordinaci ji nezajímalo, na aktuální stav, problémy...ani jeden jediný dotaz. Do zprávy opsala to "staré". K tomu vše hlavně co nejrychleji vyřídit a vypoklonkovat z ordinace. Při druhé návštěvě ještě horší, nestačila jsem ani dosednout a už jsem byla venku. A jen tak pro nic za nic k lékařům opravdu nechodím, ale neměla jsem vůbec možnost něco zmínit. Jsem velmi udivena tímto jednáním, zřejmě vlídná jen ke známým a na přímé doporučení známého kolegy/ně, tam si přece nebude špinit svůj dokonalý image....HK.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Jsem dlouholetý pacient a jsem velmi spokojený,paní doktorka má moji důvěru.Musím reagovat na poslední recenzi-mluvíte o telefonech-bevoláte sama pro výsledky?Pokud ne,myslíte,že pacienti nepotřebují znát výsledky a ty může sdělit pouze lékař.Bydlíme někteří daleko a jezdit pokaždé pro výsledky by byla hrůza.Jsem vděčný,že mám možnost zavolat i tehdy,když mám nějaký problém a paní doktorka se mi věnuje.Proto je Váš názor velice podivný-samozřejmě má každý svůj.Já doporučuji paní doktorku-je opravdu specialista.J.N.


H

Dobrý den,
Souhlasím s názorem a praxí ze západních zemí. Neprofesionalita paní doktorky a všeobecně lékařů v naši republice je na vysoké úrovni. Pacient jde na prohlídku nebo pro výsledky a jak známo, když jde člověk k lékaři, tak mu něco je a do toho zvoní telefon a paní doktorka vám oznamuje musíte navštívit chirurgy a vy skoro umíráte strachem, tak není nic jednoduššího než tam ten ........ telefon nemít.Dámy myslím si že se mnou všechny souhlasíte jen se bojíte věci nazývat pravými jmény tedy NEPROFESIONALITA LÉKAŘŮ V ČR. Nashledanou

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Velmi mě mrzí některé negativní komentáře tady. Nejen paní doktorka, ale i celý tým mají velmi vstřícný a vlídný přístup. Na odborná vyšetření nikdo z nás asi nechodí bez obav - ale v tomto prostředí se vždy cítím v dobrých rukou, a stanovená léčba také zabírá. Je zvláštní, že jsou zde buď naprosto kladná hodnocení, nebo naprosto záporná... takže to skoro vypadá, jako by někteří špatně rozklikli - jen podle příjmení. A k dopisu že paní doktorka vstane od počítače jen když je potřeba udělat sono - ale to je v pořádku, vždyť taky v počítači má vše, co k našim diagnózám potřebuje! Z mé strany spokojenost, důvěra - a přání aby se paní doktorce dařilo a nenechala se rozladit nepříjemnými pacienty!!


P
Ověřeny pacient

Reaguji na negativní hodnocení paní Vlasákové: pokud jste volala Mudr. Šarapatkové právě 12.1. po obědě, tak v té ordinaci jsem právě byla já. Mudr. mi dělala základní diagnozu a když jí v průběhu péče o pacienta 3 zazvoní telefon, jak se asi cítí ten pacient, kterého právě v ordinaci vyšetřuje, hm !?! V západních zemích je praxe taková, že mudr. nemá v ordinaci telefon a vše za něj vyřizuje asistentka, která předává dotazy mudr a ten pak s pacientem komunikuje. Tak si myslím, že na to, jak jsou všichni endokrinologové vytížení (víte přece, jaké jsou objednací lhůty), byste nemusela být na Mudr. Šarapatkovou tak přísná. Jinak za mě dobrý!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti