MUDr.

Dermatolog

Kontaktní informace

• I
    Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorku Nechvátalovou znám jako pacient již několik let. Kromě velmi zkušené lékařky a odbornice je to velmi příjemná žena. Byť se jedná o preventivní prohlídku, či odborný zákrok, paní doktorka je vždy profesionálně i (hlavně) jako člověk na výši. I když jsem nebyl někdy řádně objednaný dostalo se mi velmi super péče v rozumnou čekací dobu.
    Ordinace MUDr. Nechvátalové má tým sestřiček, které jsou rovněž profesionálky na svém místě. Vždy vyslechnou a pokud jen trochu možné, vyjdou vstříc. Nikdy jsem nebyl odmítnut.
    Pokud je někomu “ouvej“ v oblasti kompetence MUDr. Nechvátalové tak vřele doporučuji. Ordinací jako je ta její není mnoho. Díky paní doktorko a zdravotní sestry.
    Paul H.

• Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Hana Nechvátalová, odborná kožní lékařka
      Studia: Lékařská fakulta UJEP Brno
      Atestace z dermatovenerologie I. a II. stupně
      Řada postgraduálních kurzů z dermatochirugie, dermatoonkologie a korektivní dermatologie
      Praxe:

Karboxyterapie-aplikace co2 do podkoží
    Plazmoterapie
    Léčba keloidních jizev
    Bolestivé zákroky se provádějí v místním znecitlivění – injekce nebo emla krém
    Drobné chirurgické zákroky a ošetření elektrokauterem (kožní výrůstky, hemangiomy, cysty, seborrhoické bradavice...)
    Vyšetření mateřských znamének

Bolestivé zákroky se provádějí v místním znecitlivění – injekce nebo emla krém
    Vyšetření mateřských znamének
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Dermatolog
    Brno
    Dobrý den,
    objednejte se prosím telefonicky k vyšetření, kde Vám budou zodpovězeny i Vaše dotazy.

Hodnocení pacientů

• I
      Umístění: Kožní ambulance

Paul H.

• A

Velmi příjemná paní doktorka, co své práci skvěle rozumí. Pomohla mi a potěšila mě svou ochotou a přístupem. Doporučím ji všem známým v případě potřeby.

• V

S pani doktorkou mam rovnez jen tu nejlepsi zkusenost. Je profesionalni. Presne definuje vyhody, nevyhody a rizika nabizenych leku. Nesnazi se pacienta "vodit za nos", ponizovat nebo zesmesnovat. Nabizi alternativy, ale dokaze i na rovinu rict, pokud neexistuje zadna efektivni lecba.

• V

Paní doktorka je velmi příjemná a odvádí dobrou práci. Je sice pravda, že objednat se člověk musí dost dopředu, ale to je jediné mínus. Objednací časy pak sestry (také velmi příjemné) pěkně dodržují. Spokojenost.

• P

Výborná paní doktorka, pomohla mi s opakovaně zarostlým a bolestivným nehtem, který mi jiní doktoři zpackali. Nevýhodou je ovšem delší čekací doba, která je zapříčiněna oblíbeností paní doktorky, a vysoká cena za zákrok. Ale co je lepší - mít opakovaně zpackanou nohu nebo si připlatit za kvalitní výkon? Posuďte sami.

• S

Měl jsem na noze menší pupínek, tak 3 mm a šel jsem s tím k paní doktorce, aby to odstranila. Paní doktorka do toho řízla, sice je to pryč, ale na noze mám jizvu cca 2 cm. Z malého pupínku je flek jak desetikoruna. Čekal bych, že mě alespoň upozorní na to, že potom bude jizva, což se nestalo. Nevím, jestli jdou takové pupínky odstraňovat více esteticky šetrněji, ale řekl bych že ano. Takže jsem byl nespokojený.

• P

Setkala jsem se s velmi přívětivým přístupem. Přišla jsem úplně poprvé a neobjednaná, i tak si na mě paní doktorka udělala chvíli času a nemusela jsem čekat moc dlouho. Sestřička byla milá a usměvavá. Paní doktorka taky příjemná. Akorát je třaba počítat s tím, že se čekárna nachází na chodbě starého domu, kde není zrovna teplo.

• L

Pani doktorka sice toho mozno vela nenarozprava, mozno preto sa niekomu moze zdat chladna, ale podla mojho nazoru je velmi profesionalna a dobry diagnostik. Na rtech sa mi po mensom uraze vytvoril zvlastny bolestivy utvar, ktory predchadzajuci dvaja kozni lekari nedokazali identifikovat a skusali mi predpisat nejake hormonalne masti a podobne...Nakoniec som sa dostala k pani doktorke Nechvatalovej, ktora mi povedala, ze to musime okamzite odstranit a vzapati mi ho aj vyrezala. Aj ked som sa bala, ze mi zostane potom na rtech velka jazva, niz take sa nestalo, absolutne neviditelne. Odporucala som ju aj niekolkym mojim znamym a vsetci boli spokojni.

• Navštěvuji paní doktorku společně s mojí babičkou už několik let a takovou profesionalitu a lidský přístup jsem opravdu ještě nikde jinde nezaznamenala. Jsme obě maximálně spokojeny. Žádný babičin problém nikdy nezlehčovala,vždy vyslechne a vysvětlí. sestřičky jsou taky velmi milé a profesionální. Na všech je vidět,že jsou to ty pravé osoby na svém místě. Ikdyž někdy sedím v plné čekárně,tak objednaní pacienti mají přednost a když mám akutní problém,tak si ráda počkám. Jsou ordinace,kde bez objednání se na vás vůbec nepodívají. Mohu jen doporučit.

• Excelentní - odbornice, profesionálka. Možná nemá vždy čas se vybavovat o nesmyslech, ale když si uvědomíte, kolik čeká v čekárně pacientů, je to celkem logické. Dokonale zvládnutá organizace - sestry přesně vědí, co mají dělat a ani na vteřinu nezahálejí. Kéž by to tak bylo všude! Vyšetřila mě pečlivě a svědomitě, znamínko vyřízla tak, že jsem o ničem ani nevěděla. Mému muži diagnostikovala jiná kožní lékařka lupénku, paní doktorka Nechávtalová upravila diagnózu na ekzém a do roka vyléčila :-).