Odborný lékař pro ortopedii a rehab.
Jugoslávská 11, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro ortopedii a rehab. Jiný

Na tuto paní doktorku jsem dostala doporučení od pedologa. Nejhorší moje zkušenost v životě. Paní doktorka opisovala a kopírovala všechny zprávy, asi 30 min, prohlédla mi celé tělo, ale chodidlo se kterým jsem přišla ji nezajímalo. Výsledkem hodinové schůzky bylo, že jsem hypermobilní a mám více cvičit. ( Před úrazem jsem cvičila denně). Ještě mi jako v první třídě předváděla, jak kroužit nohama a rukama- po 9 měsících bolesti a oteklého chodidla. Paní doktorka nepoznala nezhojenou zlomeninu sezamské kostky s nekrózou. / RTG a rezonanci jsem měla s sebou/. Nyní čekám na operaci a jsem šťastna, že jsem se konečně dostala do dobrých rukou. Arogantní způsob, že vše mám proto, že necvičím a že jsem prohlédnuta už od všech lékařů. Naprosto nelidský, neprofesionální přístup! Navíc ambulance by opravdu měla vypadat jinak, ne jako na skladišti.

Umístění: Odborný lékař pro ortopedii a rehab. Jiný

Paní doktorka Medřická je neskutečná odbornice. Naprosto skvělá osobnost, precizní, empatická, milá, úžasné léčebné schopnosti, úžasná ortopedka i fyzioterapeutka. Zachránila mi život a vždy se snaží pomoci co nejdříve to jde. Pro mě je to Anděl.

K MUDr. Medřické chodím už léta.Vždy se pacientovi věnuje, vyslechne a důkladě vyšetří. Je to skvělá doktorka, která mně vždy pomohla.

Umístění: Odborný lékař pro ortopedii a rehab. bolest v oblasti kyčle

Paní doktorka mi pomohla během jedné návštěvy vyřešit můj problém s bolestí v oblasti kyčle , která mne trápila už pár měsíců.. Doporučila mi přesně i cviky, které cvičím pravidelně a opravdu mám po problému. Touto cestou jí velice děkuji a jen doporučuji. S pozdravem Krčková Eva (37let).

Léčím se u paní doktorky již léta. Chci ji touto cestou poděkovat za její lékařskou péči i za její
příjemný i lidský přístup, který k člověku má. Není to v dnešní době tak častým zjevem. Nejen
že je ve svém oboru kvalitní profesionálkou, ale zároveň poradí i po stránce cvičení, což při
pravidelném provádění v lékařském oboru ortopedie často pomáhá víc než léky. Jana Kramářová

Když jsem se po ledabylém vyštření chtěla zeptat na věci, které p. doktorka napsala do zprávy pro operatéra, tak jsem byla skoro vyhozena z ordinace-ať si to přečtu na chodbě a volala dalšího pacienta s tím,že nemá čas-zítra jede na hory. Ve zprávě mě doporučovala po zlomenině kotníku procedury, které operatér výslovně zakázal a jehož zprávu měla před sebou.

U paní doktorky jsem byl pouze jedenkrát. Čekání po objednání do 15min, příjemná, s problémem mi pomohla... Spokojenost

Na čekání v čekárně jsem si zvykl, hodina nebo dvě je normální a stále mi doporučovala na artrozu protahování. Při návštěvě jineho lékaře, zvolil jinou metodu a mám po bolestech. Rozhodně NEDOPORUČUJI.

Bohužel nemám dobré zkušenosti s paní doktorkou. Jak si tak čtu, tak nejsem sama... Měla jsem úraz kolene. Ano, i mě paní doktorka neustále posílala na rehabilitace a to z její strany byla veškerá péče. I rehabilitační lékař mě vyšetřil o poznání důkladněji. Po půl roce se mi úraz přihodil znovu a nyní mě čeká operace. Dozvěděla jsem se, že je to z důvodu nedoléčení prvního úrazu. Takže paní doktorku, ač nerada, NEDOPORUČUJI!

Odbornice na svém místě,poradí,vysvětlí s velice lidským přístupem...kdo nemá náladu na arogantní lékaře a chce profesionalitu-mohu jen doporučit!!