Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

gwina: tak tím lépe, třeba je to tak pro nás opravdu nejlepší - u mě vidí testy jako potřebné, u vás naopak ta jiná vyšetření. Myslím, že patří do té menšiny lékařů, kteří opravdu mají zájem o pacienta. Jestli zná všechny do úvahy přicházející možnosti léčby a dokáže z nich vybrat tu nejlepší posoudit nedokážu.

prazskejpepik: To s těma testama naprosto nechápu. Mě je naopak vůbec udělat nechce. Radši mě posílá po všech jiných možných doktorech s předepisuje mi prášky - podle toho jestli zaberou chce zjistit jestli mám alergii nebo ne. Testy mi ale neudělá a neudělá. Asi jsou moc drahý.

milá, vstřícná, ale velmi konzervativní co se možných léčebných postupů týče.
Přitom má snahu dělat pacientům neustále testy. Zřejmě je to dobře honorované ze strany pojišťoven.

Já paní doktorku Medonosovou nějak nedoporučuji, myslím si, že je v praze spousta lepších alergologů než právě ona.Samozdřejmě souhlasím s názorem, že alergie je na celý život a že se nedá vyléčit ani vyléčení nečekám, ale myslím si, že se dají najít jiné, nyní modernější způsoby pozastavování příčin alergie, než které vyhledává paní doktorka Medonosová...Každopádně jako pacient u ní zůstávám, prášky umí napsat dobře:-(, když si řeknu který chci a o tom v našem zdravotnictví asi jde:-)

Ta paní co píše že není spokojena s výsledky léčby asi netuší že alergie je nemoc na celý život a že se skutečně pouze může zlepšovat léčbou, ale nikdy se jí nezbaví. Zřejmě by jí to měl někdo vysvětlit poněkud rázněji, každý holt není chápavý. Není to vina doktorky, že je vám milá paní stále stejně. A že si můžete vzít prášky sama - to je směšné a dost nebezpečné, nemyslíte? Asi ne...
Já na přístup paní doktorky k pacientům mám ten názor, že je velmi pečlivá a snaží se nám alergikům zpříjemňovat život.

Rozhodně doporučuji, je vynikající odborník a to velmi pečlivý. Hledá pro každého pacienta to nejoptimálnější řešení, léčbu a není to leckdy jednoduché. Spolupráce je velice důležitá, lépe se pak daří pacioentovi a výsledky se časem dostaví, v alergologii jde také o psychiku, jak se zdrav.problémem vypořádat. Umí i v tomto směru poradit, léčba chce trpělivost, čas a hlavně nepanikařit a klid.A to paní doktorka umí.

Řekla bych, že je vynikající diagnostik. Chodím k ní už léta a ještě jsem neslyšela negativní reakci - spíš si k ní lidé stále víc hledají cestu, protože má ty nejlepší reference. Má k pacientům výborný vztah, je vstřícná a hledá ve spolupráci s nimi nejlepší řešení problému. Je vidět, že se paní doktorka dál vzdělává a novinky v léčbě alergií nám pacientům ráda předává. Děkuji za vzornou péči.