Hana Lankočí, praktický lékař Ostrava

MUDr. Hana Lankočí

Praktický lékař

Hrušovská 20 Ostrava, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Až na malou vynucenou přestávku docházím k paní doktorce už léta letoucí a nemůžu k ní říct jediné špatné slovo. Jsem spokojen a doufám, že to s ní vydržím do smrti smrťoucí (a ona se mnou, samozřejmě).

K paní doktorce docházím cca 20 let (je mi 41). Vždy jsem se setkala s velmi dobrým přístupem, když jsem měla jakékoliv vážnější obtíže, byla jsem paní doktorkou odeslána na další odborné vyšetření, když mi bylo opravdu zle, chtěla mi dokonce zavolat sanitu k odvozu na vyšetření. Jen mi trošku vadí, že v její ordinaci ještě po starém způsobu sedí též zdravotní sestra. Jsou momenty, kdy člověk potřebuje v choulostivějších případech komunikovat pouze s lékařem a ten by pak měl dát pokyn sestře k dalším činnostem, ale svěřovat se lékaři před sestřičkou je mi občas nepříjemné, a pak často ani neřeknu vše, co mě trápí. Jinak ale hodnotím tuto lékařku jako jednu z mála, která má zájem o pacienta a ostatním doporučuji.

pečlivá a příjemná, dobrá spolupráce se specialisty

je vynikající, příjemná, ochotná, spolupracuje s odbornými lékaři, můžu prostě doporučit :o)

skvela

vřele doporučuji

ochotná, příjemná, spolupracuje s odbornými lékaři

Velmi doporučuji, stará se velmi pečlivě o pacienty.

X

Fakt