Praktický zubní lékař
Valdštejnská 281/17, Liberec

Hodnotit negativně samotnou doktorku s ohledem na to, že sestra je velmi nepříjemná ( a nebo tak alespoň vypadá) je trochu potrlé. Myslím si, že samotné doktorce, jejímu přístupu a zubařskému umění nelze nic vytknout, alespoň tak to vidím já. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti a světe div se, od té doby, co k ní chodím se ani zubařů moc nebojím, i když jsem absolvoval u ní dost nepříjemných zákroků. Je to ale moje chyba, že jsem dost velký lajdák na své zuby ( a přznejte si to i někteří další ). Až půjde do důchodu, nevím ke komu budu chodit?

Velmi dobrá,zkušená praktička.Léty osvědčená.

souhlasím, že sestra není zrovna milá, ale když máte připravenou kartičku, 30 Kč, jste objednán, přijdete včas, tak nemám žádný problém. Paní doktorka je úžasná, umělý zub i plomby mi drží, je velice příjemná a ceny jsou přiznivé. Podle mě si stejně nejvíc stěžujou Ti, kteří jdou k zubaři jednou za tři roky, já chodím pravidelně a nemám problém.

Jeste bych chtela doplnit predchozi prispevek.Nebylo plomby,ktera by mi nevypadla a to ne jednou.A kdyz uz nejaka vydrzela,tak je p.zubarka utvorila tak,ze je dala od zubu k zubu,takze mezizubni prostor prestal existovat-jen malicka mezirka-akorat,tak na zbytky jidel.Na otazku,kterou pastu je dobre pouzivat mi doporucila reklamu v televizy a sestra me odkazala na letaky v cekarne.Opravdu nechapu,jak p.zubarka mohla prehlednout 9kazu-bud at si poridi lepsi bryle,nebo at uz zkonci,at nenapacha jeste dalsi skody,ktere jsou uz pak nezvratne.Lidicky,jestli muzete,rychle odejdete.

Dlouho jsem velmi nespokojená,pani zubarka je sice sympaticka,ale to je asi tak vsechno.Jsem rada,ze jsem konecne nasla noveho zubare.S odstupem jednoho mesice na prevent.prohlidce/chodila jsem opravdu pravidelne\ mi zubarka nenasla ani jeden kaz a mesic na to mne novy zubar nasel 9kazu.Zuby mi opravovala,az kdyz se mi diky kazu ulomily-a to neprehanim!!O sestre radsi ani nemluvim.Jedine,co mohu chvalit jsou jejich ceny-ale za jakou cenu???V zadnem pripade nedoporucuji!!!

Jsem s paní doktorkou velice spokojená. Má otevřený přístup, solidní jednání i ceny. Dokáže poradit a vyhovět pacientovi. Sestru má ale dost nepříjemnou. Zvlášť bývá hodně odměřená na mojí malou dcerku, se kterou zubařku od jejího jednoho roku pravidelně navštěvujeme. Naštěstí jí to zatím neodradilo. Já jsem u této zubařky ztratila i ony pověstné obavy a pravidelně a ráda jí s matkou i dcerou navštěvuji a nebojím se přijít ani s bolestmi či jiným problémem.

Já k paní doktorce chodí a jsem spokojená,sestra je tedy velice nepříjemná a to už od pohledu,ale paní doktorka je naprosto super,velice příjemná,ochotná a precizní