Praktický lékař stomatolog
Dr. Martínka 7, Ostrava

Pani doktorka Krbcova mi hodne chybi a těžko někoho s takovym přistupem najdu Přeji ji hodně štěsti v novem bydlišti a hodně takovych spokojenych pacientu jako jsem Děkuji Dungelova Hana

Velmi dorý přístup k pacientům.Vysoká úroveň ošetření

Super paní zubařka!

MUdr. Krbcová je velmi neprofesionalni ,otevre si v Chomutove praxi,nabere stovku lidi,ne-li vice a neda dal o sobe vedet co se tyce osetreni rozdelanych zubu u svych pacientu.Pochopim,ze je jen take clovek a muze onemocnet.Ale tohle je prilis.Nejdrive jsem pochopila,ze mi bylo zruseno nekolik terminu kvuli jeji nemoci.Pak mi byla dana nadeje,ze zacne ordinovat.Po nekolika mesicich { mimichodem na sve osetreni zubu jsem cekala jiz od brezna }mi bylo doporuceno at si najdu jineho lekare,ze jiz "asi" nebude ordinovat.Tezko se to sestrickam na recepci rikalo,urcite nejsem sama,co jsem tam neustale volala a chodila.Byla jsem velmi rozhorcena jejim pristupem.Mela jsem pripravene zuby na nove korunky,a tak jiz od zminovaneho brezna jsem chodila s desnyma provizornima korunkama,ktere se zacaly postupem sypat( byli to predni zuby !!!!!!!!!! ) Nebyt pana doktora Kasla,jsem bez zubu.Pan doktor si na me udelal cas a behem 10 dnu jsem odchazela z jeho ordinace s krasnym usmevem.TO JE PAN DOKTOR A PROFESIONAL !!!!!!!!!!! Ten kdo ho ma za sveho stomatologa si ho musi velmi vazit.Pokud pani doktorka takhle marodila i drive,jak jsem tu cetla.Nema vuci svym pacientum zadnou zodpovednost.Mela by si rozmyslet ,zda chce svym pacientum pomoci a venovat ci nikoliv,a nerozdelavat zoubky.Kam se vubec podela? Jako by se po ni slehla zem.Asi sla o dalsi mesto dal....Ostrava,Chomutov a ted ....???

Je to nejlepší paní zubařka kterou jsme kdy měli,velmi profesionální a vlídný přístup,jak k dospělým tak k dětem.Škoda,že se odstěhovala,takovou už nenajdem.

Paní doktorka nebyla špatná lékařka,ale na obědnáni se dlouho čekalo,v čekárně i když jsme byli obědnaní tak taky.Paní doktorka když onemocněla tak to bylo vždycky na dlouho na pár měsíců takže se i obědnaný termín posunul.když jsem měla rozdělaný zub tak jsem i měsíc čekala než mi ho dodělala,přístup paní doktorky byl skvělý i k mým dětem byla moc hodná ale myslím že jako doktorka tak skvělá nebyla.a nejhorší co mohla udělat že nedala vědět že končí z praxi,já byla obědnaná a jaké bylo pro mě překvapení že už nemám zubařku a že karty jsou na Okresní Správě v Ostravě.nikdo mě nechtěl převzít že je plno atd.4 měsíce jsem hledala než jsem našla lékařku která by mě i děti vzala.ted co jsem u jiné Lékařky tak jsem moc spokojená a dozvěděla jsem se že mi hodně zuby Paní doktorka Krbcová zanedbala.takže já jsem ráda ted že ukončila praxi a já bych Paní doktorku nedoporučila.

Paní doktorka se přestěhovala do Chomutova. Je nyní mou zubařkou a jsem s ní naprosto Spokojen. Ostraváci, litujte!

Mám opravdu špatnou zubní výbavu a u zubaře jsem jako doma. MUDr. Krbcová je skvělá. Bohužel se nedávno odstěhovala a zrušila praxi na Poliklinice v Ostravě-Hrabůvce. Mám hrůzu z toho, kde budu teď hledat tak dobrou zubařku, jako byla ona.

A nevíte proč už neordinuje? Přestěhovala se?

nejúžasnější zubařka, co jsem měla, kdyby ještě ordinovala, nikdy bych neodešla. Nevíte někdo, proč už neordinuje? musím si teď najít jiného zubaře, ale to bych musela mít sakra štěstí, abych narazila zase na někoho tak chápavého, co mi dal vždycky injekci proti bolesti, všecko ochotně vysvětlil a vždycky se mnou pokecal...