Praktická zubní lékařka
tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Úžasně milý přístup a ochota pro pacienta udělat maximum s citem , vysokou odborností a vstřícností k němu . Skvělá zubařka =)))

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce chodím od mala a jsem moc spokojená. Je pečlivá, i když nemám žádný problém, vždy mi aspoň udělá dentální hygienu, což není všude samozřejmost. Všechno hezky vysvětlí, je milá, sympatická. Jediný problém co mívám je dovolat se k sestřičce na objednání, rychlejší je objednat se osobně. Čekací doba na preventivku je i 3 měsíce, ale když jsem potřebovala pomoc akutně, vzali mě hned, takže super :)

Umístění: Praktická zubní lékařka Preventivní prohlídka

Paní zubařka má zlaté ručičky i perfektní lidský přístup. Při ošetření mého třiletého syna předvedla opravdu super výkon!

Umístění: Praktická zubní lékařka

Paní zubařka Kousalová je opravdu PANÍ ZUBAŘKA! Zachránila mému příteli zub, když se mu těžce zanítil a opuchla mu celá tvář. Co je na tom nevídané - mého přítele vzala a ošetřila bez objednání (viděla v jakém je stavu) když přítel přijel a četl si vedle v čekárně na dveřích naší zubařky odchod na MD. Jsem jí i sestřičce velmi vděčná, za lidský přístup a hlavně za péči, kterou mu stále poskytují. Děkuji.
V. Krejčířová

Umístění: Praktická zubní lékařka prevence zubního kazu

Chodím k paní zubařce i se svými 2 malými dětmi a jsem naprosto spokojená.Úzasný přístup.Škoda jen, že už nepřibírá nové pacienty. Můj muž na zubaře stále nemá štěstí.

Velmi příjemná,ochotná a profesionílní lékařka.

Paní doktorka je moc hodná, citlivá, zákroky od ní nebolí a po špatných zkušenostech s jiným zubařem se díky paní doktorce tolik nebojím.

nejlepší

Milá, příjemná, přívětivá lékařka

Ano, souhlasím s vyslovenými názory. Já za sebe : chodíme k ní celá rodina, vysvětlí problém, působí uklidňujícím slovem, je milá a jakmile začne s úkony, je velice jemná a ohleduplná. Rovněž jsem se s lepším odborníkem nesetkala. Ochotně poradí. Odcházíme vždy s dobrým pocitem, i když si například dcera odnáší v krabičce 4 zdravé čtverky - dvě horní a dvě spodní - což bylo pro mne jako matku nejprve nepředstavitelné, to aby se jí mohly aplikovat rovnátka. Máme k ní absolutní důvěru. Mohu ji jen doporučit - žel nepřijímá nové pacienty, i toto je známka vynikajícího stomatologa

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní Doktorko, mám chrup ve velmi špatném stavu 6 zubů pouze kořeny zbytek poničen. Měl bych na Vás prosbu, na základě Vašeho kladného hodnocení na tomto portálu, jsem se rozhodl překonat svůj strach a pořádat o pomoc. Mohla by jste mi prosím poskytnou informace spojené s kompletní opravou zubů? Průběh,cenu atd... Děkuji

Bohužel nové pacienty z kapacitních důvodů neregistruji.

MUDr. Hana Kousalová