Ordinace praktického lékaře
Palackého 70, Pelhřimov

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka nestresuje a s ledovým klidem a profesionalitou vždy určí správnou diagnózu a nastaví správnou léčbu. Je to vynikající odbornice, která je schopna občas pomoci i po telefonu. Čeho si velmi Vážím, že mne neshazuje kvůli nadváze.

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní lékařské prohlídky

Předností doktorky je hlavně její zkušenost. Je vynikající diagnostik, to ji dělá výbornou obvodní lékařkou v Pelhřimově. LT.

Výborná je jako diagnostik, pečlivě vyšetří a vysvětlí případné potíže. V této ordinaci jsme celá rodina spokojeni několik desítek let.

Nejnepříjemnější lékařka u které jsem kdy byl. Nechápu, že se k ní ještě někdo někdy vrátí.

Paní doktorka se neumí chovat, na mé tříleté dítě, které se v ordinaci chovalo zcela normálně a v mezích slušnosti, hystericky vyjela pouze proto, že jí můj syn sáhl na stůl na nějaký obrázek. Nebýt zdravotní sestřičky, která toto faux pass urovnala a se synem si po zbytek doby, kterou jsem v ordinaci strávila, a nutnosti zůstat v Pelhřimově (bez možnosti přejít k jinému lékaři), nikdy se již k paní doktorce nevrátím. Díky bohu, že jsem zdravá a s malým se k této stařeně již nikdy nevrátím. Zajímavé, jak se lékař může chovat k dítěti.

Za dvacet let spokojenost i když se vidíme velice málo,ale vždy se našlo řešení

s paní doktorkou jsem spokojená, chodím k ní už několik let a pokud se jí něco nezdá, pošle ke specialistovi.

Paní doktorka není sice nejpříjemnější, věřím ale, že jako lékař je profesionálka a péči odvádí dobře. Sestřička je velice příjemná, milá, sympatická a povýšené chování doktorky zachraňuje.

super doktorka

z ordinace hovory slyšet již dlouhou dobu nejsou, v čekárně je puštěné radio, aby právě tomu zamezeno. s paní doktorkou jsem spokojen a bu dál jejím pacientem. mám jen samé dobré zkušenosti s její ordinací jako mnoho dalších pacientů.