Hana Kokešová, ortoped Brno

MUDr. Hana Kokešová

Ortoped

Makovského náměstí 2, Brno
Ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dostala jsem seznam brněnských ortopedů a měla si vybrat kam půjdu s žádankou od obvodní lékařky... No perfektní, nemohla jsem vybrat lépe. Sestřička i lékařka velmi příjemné a návrh léčby nad moje očekávání.

Paní doktorka je velmi zkušená a dobře vystihne diagnózu. K pacientům se chová velmi mile a má velkou trpělivost. Zkrátka profesionál a lékař na svém místě. Vřele doporučuji.

Paní doktorka na mě působila arogantně s absolutním nezájmem mi pomoct. "Prý se s tím nedá nic dělat, mažte si to", s touto větou se ve svých 27 letech opravdu nespokojím a po několika měsících a změně ortopeda mám po roce bolesti klid.

Opakovaně jsem spokojená,s problémy si umí poradit a pomoci

Příjemná, milá.Snaží se pomoci, myslím, že jí na pacientech záleží. Rtg udělala, další léčbu navrhla.

Zkušebá, pečlivá a příjemná lékařka-ortopedka

Jsem velmi spokojen, velmi příjemná, sama navrhne předběžné postupy co si člověk ani neuvědomí. Připadne mi že ráda pomůže něčemu zabrnit včas než aby pak přišel o par let později a řekl že jsem to neudělal dřív.

Znám paní doktoru mnoho let a byla jsem vždy spokojená s postupme léčby

Diagnoza a bagatelizování obtíží (boule na rameni a omezení hybnosti v ramením kloubu) toho si prý nikdo ani nevšimne, následný rentgen na můj požadavek. Snímky nepotřebovala vidět a chystala se léčit. Poukazovala na můj věk a lepší již to nebude. Bolest v pravé kyčli a omezená hybnost. V této chvíli by začala léčit to rameno. Je mi 48, myslím, že to není tolik. Ve 48 letech bych se ráda pohybovala bez bolestí, někdy i běhala. Po mém nesouhlasu s postupem léčby mne poslala pro retgenové snímky. Ukončila jsem léčbu zde a hledám jiného artopeda.

paní doktorka se ve svém oboru , je velmi schopný diagnostik a mám s ní nejlepší zkušenosti