Nádražní, Modřice
neurologická ambulance, EMG (mapa)

Velmi prijemne vystupovani hodna pozorna a velmi dukladna a pecliva nic nezannedba a nevaha pacienta poslat na dalsi specializovana pracoviste kde vse domluvi a najde optimalni reseni

Paní doktorka Klajblová je odbornice na svém místě. Velmi pečlivá a trpělivá.Má velice kladný přístup k pacientům .Mohu všem doporučit
Lenka

Paní doktorka Klajblová je velice schopná lékařka s příkladným přístupem k pacientům. Dokonale všechno vysvětlí a léčí už svým příjemným vystupováním.
Je odbornice na svém místě. Velmi pečlivá. Po léčbě , kterou jsem absolvovala
a rehabilitaci, kterou mi doporučila přímo v IBC, se cítím dobře a moc děkuji za sebe i ostatní členy rodiny, kteří si ji nemohou vynachválit.

Jsem velmi spokojená s přístupem, odborností. Vše mi bylo vysvětleno. Příjemné vystupování.

Lenka

Je odbornice na svém místě. Velmi pečlivá. Po léčbě , kterou jsem absolvovala