Ord. praktického lékaře stomatologa
Palachova 51, Litoměřice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Normálně komentáře nedávám a už vůbec ne negativní, ale paní zubařka nechce ošetřovat děti, mě trhala zub který mi zlomila, a já 3 den trpím jako pes. Místo toho aby se snažila dostala jsem atd a poslala mě do Ústí kam jdu až 16.V žádném případě nedoporučuji. Nedivím se že je jeden z mála stomatologů co berou

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa bolest

Zdravím.
Jsou nepříjemní až zarážejícím způsobem. Pokaždé do mě nějak z 80% ztráveného času jen hučí. Každý, kdo tam chodí, tak vždy platí.
Proto je asi jediná, kdo bere. Je to pravý opak toho, co si představím, když jdu k zubaři. Je vyloženě odporná.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa zánět dásně

Příšerný přístup k pacientovi, neochota, sice mi pomohla od bolesti, ale další ošetření odmítla. Na to jak jsou zubaři drazí by si měli pacienty spíš předcházet a ne je odrazovat svým přístupem. Myslím, že by se měla paní doktorka nad svým chováním zamyslet. Opravdu jsem nebyl s jejím chováním spokojen!!! Celou dobu co jsem seděl na křesle jsem poslouchal jen výčitky, že jsem ji kdysi vyměnil za jiného stomatologa. S tímto přístupem však může být ráda, že nemá prázdnou čekárnu. Stačí si přečíst recenze ostatních pacientů.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa oprava zubu,můstek

Hrozné chování,drahá neskutečně,injekci jsem si musel zaplatit a nejen to,prostě MASAKR.Nedoporučuji ji nikomu,aby k ní šel.Nejsem jediný v čekárně bylo hodně pacientu,kteři to říkali.Je jediná kdo bere nové pacienty.Zuby mám na vytržení.

čtu tady hodnocení paní doktorky, mám jinou zkušenost a ne jen já ale i můj přítel, který se bál zubaře a raději chodil 10 let bez zubů, teď jsem oba dva velice spokojeni s přístupem paní doktorky, velice laskavá a profesionální vše řeší s pacientem, mohu tuto doktorku jedině doporučit

C

Paní doktorka bohužel udělala víc škody než užitku. Po přechodu k jinému stomatologovi jsem zjistila,že většina úkonů může být ne příjemných,ale minimálně snesitelných a hlavně,že není nutné při každé návštěvě otevírat peněženku a platit za víc zničený zub než s jakým jsem tam přišla.Díky mému současnému doktoru,který zachránil co se dalo a paní doktorce bych doporučila jiný obor

Pani doktorku opravdu nedoporucuji. Nejen, ze je pomerne draha a necha si zaplatit uz za pozdrav. Navic jsem s jeji peci nebyla spokojena. Provedla mi zakrok, jez byl bolestivy a skoncila jsem nakonec v kresle jineho zubare s velkymi bolestmi. K pani doktorce uz bych nikdy nesla

chtěla jsem se zeptat, zda někdo netuší, jak se cenově pohybují úkony u p. zubařky Havlové? zda je cenově v normálu nebo zda není příliš drahá? Potřebuji zubaře v Litoměřicích, ale nerada bych zabloudila k nějakému extra drahému. děkuji.

Paní Havlová mi nedávno trhala zub. Zub měl pouze špatnou korunku. Musela mi ho vytrhnout. Nedalo se nic dělat. Po vytrhnutí mi zub ukázala. Co mě totálně zaskočilo, kořen byl krásně bílej, nepoškozenej! žádný kaz. Pouze korunka byla poškozená. Pravý na mě. Nedalo se nic dělat muselo to ven.
Mám pojišťovnu VZP. Káždý nemá na to si dělat bílé plomby atd...Já taktéž né. Pokaždé když příjdu k ní do ordinace, tak je hnusná na to, že si nic nezaplatím sama, nýbrž s toho má provize, že ano! Jakmile jsem s ní začala probírat, že bych si nechala udělat místo, železných plob bílé..Hnedka byla na mě milá, objetavá, naslibovala mi ústní hygienu a bůh ví co ještě.Tak jsem zašla za jinným zubařem...a ten mi řekl pokud jste měla jen narušenou korunku tak se s tím dalo něco dělat...prý by se zbrousil zub a nasadila by se tam jenom nová korunka. Ale většinou když na to lidé nemají tak to řeší zubaři vytrhnutím zubu! Ale aby se mě zeptala zda nechci udělat novou korunku...to né! Já to tehdy nevěděla a teď toho velice lituji že jsem přišla o zub! Zvažuji vyměnit zubaře!

K paní dr.jsem přestoupila s dcerkou které je 6 let a jako skoro každé dítě má v těchto letech zkažené zoubky.Paní dr.mi přijde že nic neví,pořád se ptá sestřičky nebo mě co dělala minule za úkon.Dnes jsme tam opět byly a to co předvedla je katastrofa,dcerka měla 2 zoubky ulomené a jeden ji 2 dny před tím vypadl.V tom jak ji vypadl se jí začala rýpat,že se ji zdá že ho má uražený,že je tam kořen ale že ho nemůže najít,poté ji začala rýpat ty ostatní 2 nakonec vzala dvoje kleště a začala ji ty kořeny rvát.Dcerku jsem nemohla uklidnit,paní dr.to pořád klouzalo ale nakonec ji to vytrhla...ale za jakou cenu??!Chudák malá,plnou pusu krve,krev všude po ordinaci a ještě jsme dostali vynadáno že má zacákané zrcadlo!!Chtěla jsem ji jít uklidnit do čekárny a paní dr.že ne že by ji to tam zamazala od krve...no co to je?Dítě v šoku a jí zajíma jestli má něco špinavého.Mě vyvrtala naráz 3 zuby,docela mě to taky bolelo.Souhlasím se všemi negativními komentáři.Dcerka usnula ale dásen má fialovou a celou oteklou.