Polívkova 35, Olomouc

Kolposkopické vyš. v rámci prevence rakoviny děložního čípku

Kultivační stěry při gynekologických problémech,preventivní onkologicé stěry z děložního čípku

Odběry krve na krevní skupinu,vývojové vady +2 Více

Pravidelné ultrazvukové vyšetření v rámci prevence

Preventivní vyšetření včetně vyšetření FOB - na přítomnost krve ve stolici

Praktický lékař gynekolog

Praktikujeme kompletní péči o ženu - od 15 let věku.Kompletní vyšetření včetně ultrazvuku.Péče o těhotné - vždy v úterý dopoledne poradny pro těhotné....

Umístění: Praktický lékař gynekolog Pravidelné ultrazvukové vyšetření v rámci prevence

Do této ordinace chodím 40 let !
Podotýkám, že ke starší paní dr. Gebauerové. Dnes jsem byla, nějakým nedopatřením, objednána k mladé paní dr.Gebauerové.
Byla jsem objednána na 8 hodin, ona přišla v 8,30, ani slovo omluvy, můj čas je stejně drahý jako její, i já chodím do práce.
Tak jak přijela z domu tak ordinovala, navíc totálně nachlazená, ani se nenamáhala vzít si roušku. Proč ? Zodpovědný má být asi jen pacient, že.
Totální nezájem. Navíc po stěrech krvácím, to se mi taky ještě nestalo. Do této ordinace chodila už moje máma a i dcera sem chodí, ale teď nevím. Lidský přístup se vytratil. Na starou paní doktorku jsem se vždycky těšila.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pani doktorka neustale vidi jako jedine reseni ruzne drahe prirodni doplny stravy, vzdy se nekolikrat za prohlidku pta jestli opravdu nemam zajem o antikoncepci, po navsteve vzdy odejdu akorat s hromadou letaku a kdyz jsem se zrejme moc zacala vyptavat na diagnozu tak zacala byt neprijemna. Bolesti pri sexu diagnostikuje “urcite malou snahou partnera” protoze takovi uz pry chlapi jsou. Snacha pani doktorky snad jeste horsi, byla velmi neprijemna uz od zacatku vysetreni a kladla velmi necitlive formulovane otazky typu “jak jako muzu vedet ze nejsem tehotna” a jestli se “citim ze jsem nenormalne chlupata”, obzvlast v teto oblasti mediciny by mohl byt clovek trochu vice taktni, citlivy.

jsem zcela spokojena.Stěr z čípku pravidelně provádí každý rok,když jsem měla podezření ,že jsem těhotná okamžitě mi dělala ultrazvuk,odběry a pod. také vždy jak mají být.Jsem zdravotní sestra a paní doktorka není moje první vyzkoušela jsem předtím 3 gynekology.A s paní doktorkou jsem v pořádku před 2 lety potřetí porodila.Je zde normální přístup a info navíc o zdravé stravě každému jen prospěje.Obzvláště v těhotenství , když nechcete do sebe ládovat umělé vitamíny a potřebujete se přirozeně zbavit mírných otoků úpravou stravy a podobně.

Boužel, byla sem u p.doktorky dva roky... s ničím mi nepomohla, když jsem měla vážné problémy ( v 18 letech by to zanedbávát rozhodně neměla ) tak sem žádala o jiné vyšetření kdekoliv jinde říkala, že stačí jíst přášky atd. což mi přišlo zvláštní ale OK, dělala sem vše co říkala,doonce sem přistoupila na její řasy a další zdravou výživu, a ani po dvou letech nic..., musela sem přestoupit jinam, u mé současné doktorky problémy zmizely, taky jsem podstoupila konkertejsi vysetreni coz asi bylo to co měla p.Gebaureová udělat hned... Jinak jako člověk byla milá....

Hodnotím neutrálně, zatím mi vždy pomohla/poradila. Co mi vadí, to jsou ty poučné řeči o makrobiotice, zdravé výživě obecně. Že jí to vyhovuje, prosím, ale každému to vnucovat nemusí.

Přečetla jsem si zveřejněné názory a občas jsem se musela pousmát. Podle mě mají pravdu obě strany "barikády".Mně taky vadí, že mluví v ordinaci tak hlasitě, že to slyší všichni v čekárně. Rovněž nejsem zvědavá na makrobiotickou stravu a podobné přednášky. Vnucuje to každému na potkání. Ale na druhou stranu, když jsem měla nějaký problém, snažila se přijít na příčinu, poslala mě na všechny možná vyšetření, zajímala se o věc. Na ultrazvuk chodím "povinně" 1x za rok (kontrola Mireny), mají ho zde k dispozici min. už 9 let! (syn bude mít brzy 10 let). Dávám 3 hvězdičky.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a vřele doporučuji. Oceňuju ochotu přistupovat k problémům i alternativně a ne hned cpát hormony či antikoncepci. Na rady ohledně stravy si rozhodně nestěžuji, výtoky jsou opravdu často způsobeny vysokým podílem cukru ve stravě atd. Paní doktorka je velmi příjemná, přátelská a milá.

Napsala bych paní doktorka, ale toto osłovení se k ní nehodí. Dnes jsem od ní odešla k jinému gynekologovi a nestačila se divit, co vše zanedbala. Její jedinou léčbou je vařená zelenina. Nedoporučila bych ji nikomu.

Moje první doktorka. Nikdy se zrovna nenamáhala s vyšetřením, na ultrazvuku jsem za 4 roky v její "péči" nebyla ani jednou, při preventivní prohlídce se mě dokonce jen zeptat jestli CHCI vyšetřit.... No s plánovaným otěhotněním jsem našla doktora, ze kterýho nejde strach a hrůza a nemusím se bát nějakýho zanedbání.... Nikdy víc.

S paní doktorkou jsem neměla problém do doby než jsem přišla s tím, že jsem těhotná. Neudělala mi ani ultrazvuk, začala mi cpát jakousi svoji makrobiotickou dietu a celkově kladla důraz na to abych snad v těhotenství nepřibrala pomalu ani deko. Místo s pocity plných štěstí, jsem z její ordinace odcházela vystresovaná a se slzami v očích. Okamžitě jsem od ní odešla, chtěla jsem si své nejkrásnější období v životě užít a ne se stresovat. Paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!!