pani doktorka je slušny člověk dobry lékař sem naprosto spokojena s jeji lečbou i chovanim vždy mi vyšla vtřic a bylo jedno o co se v tu chvili jedna bohužel nekteři lide si mysli že doktor ma jako povynost delat před detmi a jejimyrodiči šašky ale strana opačna je profesionalni lekař s kterym se setkate malo kdy..............

Paní doktorka je moc milá a přívětivá. Má úžasný vztah k dětem, hlavně k těm nejmenším. Líbí se mi, že se stále vzdělává a má přehled o moderní léčbě. Jsem ráda, že mi do dětí nerve antibiotika pokaždé, když jsou nastydlé a snaží se mi vysvětlit, jak je léčit pomalu, trpělivě a účinně. Radši jednou dvakrát za rok týden dva, než zaléčit to za dva dny a neustále se k tomu vracet. Znám hodně dětí kamarádek, které mají díky tomu, že na každý kašel jim doktor předepíše antibiotika, zničenou imunitu a jsou nemocné pořád.
Paní doktorku stoprocentně doporučuji.
M.D.

Jako p.doktorka.........tak to je síla. Pokud mužu poradit,tak nikdy více. Ten přístup co má k dětem,tak nemám slov!

Laxní přístup, většinou pozdní léčba

Á

Mohu doporučit, byla vždy milá...pokud něco potřebujete, je ochotná vždy pomoci. Někdy včas nepoznala příznaky vážnější nemoci, ale nemohu říct, že by to byla její chyba. Takže OK paní doktorka. Držím palce..

Paní doktorku stoprocentně doporučuji.
M.D.

Laxní přístup, většinou pozdní léčba