Praktický lékař stomatolog
Ludvíka Podéště 12/1971, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Nikdy jsem neměl s paní doktorkou problém,léčí mě od dětství.Vždy má profesionální přístup.Její práce je velmi kvalitní.

K pani doktorce jsem chodila v detstvi. Kdyz jsem mela zanet zubu, lecila mi ho 6 mesicu bez jakehokoli umrtveni. (podle lekarky na pohotovosti se takovy zanet leci mesic). Asi po 5 letech mi se mi pak zub zlomil pri jidle. Ted ziju v zahranici a kdyz jsem byla u zubare, pani doktorka rekla ze se mi zub zlomil diky nekvalitnimu materialu plomb. Je mi 25 let a je mozne ze diky tomu prijdu o zub.
Diky pani doktorce mam krome techto problemu jeste velky strach z navstevy zubare a bolesti kterou jsem musela zazit. Pristup naprosto neprofesionalni.

W

K pani doktorce jsem chodila se skolou. Vzdy mi rozvrtala zub,dala amalganovou plombu a plomba do tydne spadla. Jeji pristup byl hrozny. Mit ve 30 letech chrup jako duchodce a k tomu panickou hruzu ze zubare??? Pani doktorko,dekuji

K teto pani zubarce chodim uz od decka a nikdy na me neudelala dobry dojem. Jako lekarka ue kesvym pacientum bezohledna a necitelna.

Noční můra mezi zubaři. Případ číslo jedna - měsíc po prohlídce mě bolí zub, jdu ráno v době, kdy má mít akutní případy, čekám do 10 hodin před mříží, nikdo se neobjevuje, večer končím na pohotovosti. Diagnóza - zánět zubní dřeně, podle zubařky na pohotovosti léčba maximálně měsíc. Paní doktorka Bothová to dokázala protáhnout na čtvrt roku s tím, že jsem k ní musela každý týden chodit na výměnu vložky. Podezřelé, ale každý se může splést. Případ číslo dva - čištění zubních kanálků bez umrtvení. Bolestí jsem omdlela, po probuzení jsem dostala vynadáno, co si to dovoluji u zákroku omdlívat. Poslední kapka do poháru - z brněnské nemocnice volají, kdy byl můj bratr naposledy na prohlídce - před 3 měsíci. Sestřičce to musím 2x opakovat, nevěří mi - bratr má mrtvý zub, který je tam minimálně rok, a vznikl mu tam absces, pokud do několika hodin po podání léku otok nesplaskne, budou mu muset sekat čelist. Změnili jsme zubaře - nový lékař mě posílá na rentgen a nestačíme se divit - po 6 letech, co mi stále říkala, že je všechno v pořádku, jsem měla 7 kazů... Tolik k její péči o pacienty.

Tak o téhle paní "doktorce" mám hodně co vyprávět. Jen tak pro začátek, měla jsem kazy v předních horních, tudíž ve všech 4 zubech mi byly paní Bothovou kazy vyvrtány a následně zaplácány plombami. To bylo asi před čtyřmi, pěti lety. Dnes mám kazy na naprosto stejných místech a k tomu mám jednu plombu zezadu prasklou. Můj nový zubař koukal docela vyjeveně.
A dále tady máme scénku s extrakcí kořenů. Čistě kořenů. Nic jiného mi v horních šestkách díky strachu ze zubařů (o paní Demběcové bych taky mohla vyprávět..) nezbylo. Paní Bothová mi do pusy odvážně napíchala tři injekce, jakože umrtvení. No, nevim, jestli to bylo prošlý, nebo jestli to píchla blbě, nicméně, během tý půlhodiny jsem se měla fakt bídně. Po vykonání zákroku mi opravdu "citlivě" do rány doslova vesrala drén s tím, že do toho nemám rejpat a že se mám pak ukázat, tušim za tejden a že na ten druhej už si netroufá a poslala mě na chirurgii. Musím říct, že pan doktor/chirurg vypadal, že opravdu ví co dělá, injekci dal jednu a nebolelo mě to vůbec. Vlastně jsem si ani nevšimla, že už je kořen venku. Týden potom jsem sice nemohla jíst nic tvrdýho, ale to už je detail, hlavní bylo, že se uměl chovat příjemně a snažil se

Když už, co se týče zubařiny, nic, tak bych čekala, že se bude paní Bothová k lidem chovat trošku normálně. Ne, že bude nafrněná jen tak pro nic, arogantní .. prostě je to hrozně nepříjmená ženská, já jí přeju, aby k ní už nikdo nechodil, hlavně to přeju těm lidem, jinak s tím můžou jít po pár letech znovu a zaplatí za to ještě větší peníze. Za mě fakt to největší minus, co jde, ani se mi nechce dávat ta jedna hvězdička, ale nic horšího tady bohužel dát nejde.

Jako dítě jsem navštěvovala tuto doktorku. S jejím nepříjemným nelidským přístupem jsem si vypěstovala takovou fóbii ze zubařů, že když nyní ve svých 20 letech usednu k zubaři do křesla, tečou mi slzy. Vřele nedoporučuji!

Nejlepší

Nepříjemná, arogantní stará baba.

Na dveřích má nápis neklepat, když jsem k ni šel prvně a po čtvrthodině čekání v prázdné čekárně zaklepal, málem dostala záchvat. Přitom v ordinaci nikoho neměla.

Ze zubu, který mi zpravovala před třemi měsíci plomba vypadla. Když sem dorazil na domluvený termín 11:30 o 2!!! minuty později, čekárna opět prázdná, v ordinaci nikdo - po dvaceti minutách kdy došel další pacient otevřela dveře, řekla že se dívala do čekárny před pěti minutami (LEŽ, celých 17 minut sem slyšel jak se vykecává na telefonu), že mám přijít za měsíc.

Jen ty nejhorší zkušenosti, podprůměrná zubařka, absolutně nejhorší a nejnepříjemnější osoba, co jsem poznal.

tuto paní doktorku nedoporučuji, nikdy na mě nepůsobila mile, ale to není to hlavní, pokud mi pomohla a ošetřila, tak jak bylo třeba, není nutné být usměvavý atd. i když by to bylo lepší.
když jsem zde byla naposledy na jaře s tím, že mám rozbitou osmičku a potřebuji ji vytrhnout, paní doktorka se mi koukla do pusy (asi půl minuty) a sdělila mi, že žádnou osmičku nemám (bez toho aniž by se podívala do karty, natož rentgen...), na upozornění, že je opravdu hodně rozbitá a téměř nevykukuje z dásně, mi zopakovala, že tam žádná není a očistla mi zubní kámen :) Další 3 měsíce jsem sháněla novou zubařku, šikovnou, která zub našla, zrentgenovala a potvrdila mi, že nejsem blázen a dnes, po 7 měsících mi ji pan doktor na stomatochirurgii vytrhl...
Nevím, jak by se tvářila, kdybych tam přišla s lékařskou zprávou, že mi vytrhli podle ní neexistující zub....myslím, že dobry zubař by tohle poznat měl.