T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U p. Doktorky jsem byla poprvé, jelikož zastupovala v době dovolené mojí doktorku. Jedním slovem hrůza. Sestřička se až po 3/4 hodině cca 15 min. před koncem ordinace, podívala jestli je někdo v čekárně. Byli jsme tam asi 4 pacienti. Na to překroutila oči a s "velkou ochotou" nás teda pozvala dovnitř. Když jsem byla na řadě, chtěla jsem vypsat nemocenskou. Na to mi sestra řekla, zda nemůžu přijít v pondělí. Říkám, že určitě ne, když jsem tady už hodinu. Měla jsem pozitivní test na C-19, zelenou rýmu, kašel, zřejmě hnisavou anginu, teploty až 39, vykašlávala jsem zelený hlen a bolelo mě v uchu, tak že jsem myslela, že mi praskne bubínek. Ovšem nic z toho jí moc nezajmalo. Udělala mi tedy znovu test, který vyšel negativní. To jsem byla ráda. Další příznaky ji moc nezajímaly. Nepodívala se mi ani do toho krku. Ptám se jí, zda mi vypíše nemocenskou. Na to mi řekla, že ne, že test byl přece negativní. Tak nevím, zda paní doktorka píše PN jen na C-19. A ještě dodala, že beztak mám zitra volno (měl být statní svátek), že to vyležím. Jako zdravotník opravdu, vždy volno ve svátcích a víkendech nemám. Takže místo PN jsem čerpala dovolenou. Nechala mi odebrat krev na CRP. A že podle toho vypiše PN zda to bude na antibiotika. Takže ikdyž vám bude mizerně a ATB nejsou třeba na PN nemáte nárok. Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Celou dobu se ke mě chovala jako k simulantovi. Je arogantni. A snaha pomoct? Nulová.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto příšerná zkušenost! jediné co ji zajímá je, kolik dostane za pacienta z pojišťovny. pacient je vždy až na posledním místě

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pacient

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Po půl roce jsem od ní raději odešla jinam. Když jsem chtěla, aby nové paní doktorce zaslala mojí zdravotní dokumentaci byla velice neochotná, napsala jen výpis z karty, na což má sice ze zákona právo, ale velice stručný a důležité informace o mém zdravotním stavu zcela vynechala, přitom mojí zdravotní kartu má v archivu a je tam úplně zbytečná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka léčí mého otce. Přišel za ní s tím, že nemůže jíst, zhubnul deset kilo a nemůže dýchat, na to mu řekla, že to je přece dobře, že aspoň ušetří a dýchání je způsobeno pylem, tak ať nechodí ven a že to přejde.Vzala mu krev, dala mu léky na bolest a poslala ho domů. Pak od ní přišla sms, že krev je v pořádku. Za dva dny ho odvezla rychlá a zjistili u něj akutní leukémii v pokročilém stadiu. Názor nechť si každý udělá sám.

Paní doktorka Plitková určitě není špatný lékař,ale čekací vícehodinové doby v čekárně mezi nemocnými např.jen pro nějaké potvrzení nebo napsání léků- hrůza.Proto jsem si našel jiného lékaře a jsem velice spokojen.

S paní doktorkou příliš spokojená nejsem. Naštěstí nebývám nemocná, takže spolu příliš nepřicházíme do styku. Když jsem ale potřebovala vstupní prohlídku do zaměstnání nebo vyšetření kvůli razítka do těhotenské knížky, musela jsem neuvěřitelně dlouho čekat v čekárně s nemocnými, i když jsem byla objednaná na určitou hodinu. Pokud jsem někdy přišla za paní doktorkou se zdravotním problémem, vše hned chtěla řešit antibiotiky, není nakloněna inovativním metodám, falešný a neosobní přístup.

Velmi dobrá a s dobrým přístupem k pacientúm.Vladimír

Paní doktorka Plitková je zlatokopka. Léčí mou přítelkyni, ta dostala předepsané léky od specialisty z nemocnice, obratem je změnila na léky "lepší", obchází staré babky v pečovatelském domě a většinou zbytečně provádí stále tytéž kontroly, jen aby měla body. Tito staří lidé ze strachu jí pokaždé nějakou korunku strčí do kapsy. Je vám špatně? pomodlete se...

Nejlepši lékař u nehož jsem byl, mám vážné zdravotní potíže a ať jsem chtěl cokoli vždy bez sebemenšího zaváhání pomohla...

Lékařka se minula povoláním. Je arogantní až sprostá. Nebyla schopná pomoci v nárokování ošetřovného, nebyla schopna vypsat doklad pro ČSSZ správně, nezvládla to ani na třetí pokus. Na poslední schůzce mě urážela a vyhodila z ordinace. Celý případ skončil u posudkového lékaře, kde mně dali za pravdu a museli doklad vypsat za ní. Sepsal jsem stížnost na ČLK - zatím v řešení. Tuto osobu by měli zbavit lékařského diplomu pro porušování lékařského kodexu.