Gynekolog Rotava

• Gynekolog, Sexuolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Milý profesionální přístup. Mě osobně změnil názor na lékaře. Jsem šťastná, že jsem v jeho péči. Nemám, co vytknout. Sestra také velice milá. Vždy se tam těším Více

Nemocnice Sokolov

• „Doktorka velmi příjemná milá vstřícná, ochotná pomoci. Vždy mi pomohla a těhotenství jsem díky paní doktorce taky zvládla. Nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat. Kdysi měla děsnou sestru ale konečně ji taky vyměnila za opravdu úžasnou veselou a upovídanou sestřičku. Člověk se tam cítí opravdu dobře a interiér taky moc pěkný ☺️ Více

Gynekologická ambulance

Nemocnice Sokolov

• „Velmi skvělá lékařka,krásný přístup k pacientkám, vždy usměvavá a snaží se vždy vyřešit daný problém, ještě i povzbudit když člověku není zrovna moc dobře, sestřička též skvělá. Jsem ráda že chodím zrovna tam. Milča S. Více

Jiráskova 9, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Opravdu nelze srovnávat pana doktora s Paní doktorkou, po krytice jsem měla strach jít poprvé k paní doktorce, ale zkutečnost je jiná. Doktora nám již nikdo nevrátí, ale paní doktorka je velice příjemná a usměvavá doktorka, která se chová velice vstřícně a přívětivě,jsem ráda že po doktorovi to vzal někdo kdo je stejně zásadovej jako byl on a je PROFESIONÁL. Více

Gynekologická ambulantní péče

• „Jsem s paní doktorkou velmi spokojena,díky ní jsem šla včas na operaci která dopadla dobře a i pooperační péče byla na úrovni,díky...Marie Více

Marie Majerové 1804, Sokolov Mapa

Ženské středisko Michal

• „Jsem moc ráda, že k paní doktorce chodím. Je moc milá a vlídná. Tak nerada jdu na gynekologii a myslím, že kdybych měla jít někam jinam, že bych snad ani žádné problémy neřešila, až by bylo pozdě. Podle mého názoru se gynekoložka snáz umí vžít do ženských problémů, než muž gynekolog. Paní doktorka umí vlídným slovem pacientku uklidnit, vždycky má řešení a moc se snaží pomoct. Kdybych měla chodit k takové doktorce, jako je její sestřička, utekla bych už z čekárny. Sestřičko, jak je Vám, když příjdete do prostředí, které Vás stresuje a tam narazíte na nepříjemné lidi? Že to není nic příjemného! No a návštěva gynekologie už sama o sobě je velice stresující a když ke všemu máte nějaké potíže, prožije si každá pacientka očitec. Prosím, zkuste se do toho vžít a být vlídnější.Pamatuji sestřičku "Bobinu" Rokovou, ta dokázala každou pacientku naladit, rozesmát a tím i uvolnit tu křeč, se kterou tam asi většina žen jde. Paní doktorko, děkuji. Sestřičko - doufám! Více

Nerudova 6/392, Kraslice Mapa

Gynekologická ordinace

• Gynekolog, Alergolog, Chirur… g, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Sokolov

• „Pana doktora doporučuji doslova mi zachránil život,samozřejmostí je pro něj ulrazvuk na který pan doktor Poustka nemá čas.Je to prostě odborník !!!.A jeho humor mi v té chvíli docela pomohl. Více

Střední 77, Pernink Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, sympatické a hlavně profesionální. Vyšetření bezbolestné, prostředí příjemné. V čekárně jsem nečekala snad ani minutu, hned jsem šla na řadu. Opravdu mohu jen doporučit. Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

• „Po velmi špatných zkušenostech s jinými gynekoložkami jsem konečně našla doktora, který mi pomohl. Příjemné zacházení, pravidelné kontroly, cytologie a ultrazvuk.. Neměnila bych! Více

Dukelská 39, Kraslice Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „já osobně jsem s paní doktorkou spokojená,nemám s ní nejmenší problém,ale chtěla jsem zaregistrovat i svou dceru a po sdělení( jinak moc fajn )sestřičky,že registrační poplatek činí 500kč,bohužel hledám pro dceru jinou doktorku.škoda. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

Nemocnice Sokolov

• „Pan doktor zachránil možnost mít jednou mimčo!! A když mám nějaké potíže, nemá problém kvůli mě otevřít ordinaci a mrknout na mě, dobře mi radí a opravdu si ho nemůžu vynachválit!! Více

Osadní 672, Chodov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pana doktora Jindřícha znám léta a mám mnoho, zač mu děkovat !!!! To, že mnoho nemluví je důkaz, že víc přemýšlí !!! Vykecávat se můžeme s kámoškami !!! Dotazy zodpoví a jde.li o něco...vysvětlí ?:D Moc mluví jen doktor, který se chce zalíbit slovy a nikoliv činy !!!! Nikdy bych nešla jinam........ Více

Nemocnice Sokolov

• „Pan MUDr Čepelák je vynikající lékař.Je vstřícný,milý a velice rád Vám vše vysvětlí. Škoda,že takových lékařů není víc. Více