Adresa

ordinace
ulice, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Po absolvování studia všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové nastoupila na interní oddělení do nemocnice ve Svi...

Více


Specializace

  • pneumologie a ftizeologie
  • alergologie a klinická imunologie
  • dermatovenerologie

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: ordinace Jiný

Chtěla bych poděkovat p. Doktorce Čápové za neuvěřitelný přístup a pomoc vyřešit můj vážný problém. Je to nejlepší lékař s kterým jsem se za svůj život setkala. Děkuji p. doktorko a věřte moc mi scházíte, od doby kdy jste se odstěhovala mimo ČR jsem na podobného človíčka nenarazila a myslím, že už nenarazím. Měla jsem štěstí
Klusová


I
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Kontakt

Rad bych jen poprosil o kontakt. Nikde na internetu se mi ho nedari najit. Je super, ze je tu spousta pozitivnich komentaru, ale bez kontaktu to nikomu nic neprinasi. Dekuji.

B
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnocení uvádím po cca 9 měsících. Ve spolupráci s mojí ORL lékařkou dokázala vyřešit celoživotně trvající problém, který nikdo neuměl ovlivnit. Je mi 32 let a celoživotně jsem trpěl na opakující se infekce horních dýchacích cest s těžkým průběhem, které jsem byl nucen řešit minimálně 4x do roka antibiotiky + byly přítomné alergie různého původu. Pro zajímavost uvádím, že na základě spiciáních imunologických rozšířených testů, funkci imunity jsem měl v normě a ORL vyšetření na přítomnost patogenů v dutině nosní a ústní bylo negativní!!! Jednalo se pouze o nedostatek 1 látky a doporučení k proplachování dutiny ustní a nosní 2x denně připraveným doma přírodním roztokem!!!!!!! Touto cestou bych chtěl paní Doktorce poděkovat za její ochotu, vstřícnost a "podnikavost"!!!!!!!!!! Je to jednoznačně profesionál na svém místě! S přátelským pozdravem, Boris Ljubčenko - FYZIOTERAPEUT, POLIKLINIKA SKALKA.


E
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a profesionální..Hezké moderní prostředí, cítila jsem se tam moc dobře.. doporučiji všem ,bohužel podle objednání to nejde je to delší čekací doba bohužel musí stím pacient počítat je to jediný nedostatek.


S
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

O erudovanosti paní doktorky není pochyb, je opravdu pečlivá, ale být objednaná na určitou hodinu a pokaždé čekat více než 1,5hod, to mi přijde v provozu takovéto ordinace opravdu nepříjemné.


Ověřený profil

Paní doktorka je úžasný člověk, má zájem o pacienta a to se v dnešní době už moc často nevidí. Navíc je to opravdu profesionálka, jen mě mrzí, že můj problém se jí vyřešit nepodařilo. Chválím také sestřičku, která byla velice šikovná, ochotná a milá.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na paní doktorku jsem narazil náhodou na internetu a zaujaly mě reference ostatních pacientů. Tak jsem se zkusil objednat a vůbec nelituji. Komunikace se sestrou okamžitá, naprosto pohodová a taková jakou pacient očekává. A paní doktorka sama je profesionálka s naprosto bezvadným a lidským přístupem, odbornice, která vše v klidu vysvětlí a skutečně hledá problém. Přednostní je zájem a časové možnosti pacienta. Ochota a lidský přístup je v případě této ordinace naprosto normálním jevem, což po některých zkušenostech je naprostý balzám. Mohu jenom děkovat a vřele doporučit.


M
Ověřený profil

S čistým svedomím môžem prehlásiť, že v živote som sa nestretla s tak milou a ochotnou pani doktorkou, ktorá je navyše ešte aj skvelou odborníčkou vo svojom obore. Takisto aj sestrička je na jedničku! Vyšetrenie je naozaj precízne, pani doktorka všetko dopodrobna vysvetlí a snaží sa nájsť príčinu problémov. Kiežby takýchto doktorov bolo viac! Pani doktorke i sestričke vďačím naozaj za veľa.


J
Ověřený profil

Zatím jsem nenarazil na lepšího a profesionálnějšího doktora. Paní doktorka má opravdový zájem člověku pomoci. Nejde jen o to, aby napsala zbytečné léky, jako někteří jiní doktoři ale skutečně se snaží najít podstatu problému. Jako bonus je velice milá a šikovná sestřička a opravdu příjemné prostředí celé ordinace. Také se mi zatím nestalo, že bych u paní doktorky déle čekal.


Š
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a profesionální..Hezké moderní prostředí, cítila jsem se tam moc dobře.. doporučiji všem i těm co jsou jako já a k doktorům chodí velmi neradi...


Došlo k chybě, zkuste to znovu