ulice, Praha
ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Po absolvování studia všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové nastoupila na interní oddělení do nemocnice ve Svi...

• infekce dýchacích cest
  • potravinová alergie
  • bronchiální astma

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnocení uvádím po cca 9 měsících. Ve spolupráci s mojí ORL lékařkou dokázala vyřešit celoživotně trvající problém, který nikdo neuměl ovlivnit. Je mi 32 let a celoživotně jsem trpěl na opakující se infekce horních dýchacích cest s těžkým průběhem, které jsem byl nucen řešit minimálně 4x do roka antibiotiky + byly přítomné alergie různého původu. Pro zajímavost uvádím, že na základě spiciáních imunologických rozšířených testů, funkci imunity jsem měl v normě a ORL vyšetření na přítomnost patogenů v dutině nosní a ústní bylo negativní!!! Jednalo se pouze o nedostatek 1 látky a doporučení k proplachování dutiny ustní a nosní 2x denně připraveným doma přírodním roztokem!!!!!!! Touto cestou bych chtěl paní Doktorce poděkovat za její ochotu, vstřícnost a "podnikavost"!!!!!!!!!! Je to jednoznačně profesionál na svém místě! S přátelským pozdravem, Boris Ljubčenko - FYZIOTERAPEUT, POLIKLINIKA SKALKA.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a profesionální..Hezké moderní prostředí, cítila jsem se tam moc dobře.. doporučiji všem ,bohužel podle objednání to nejde je to delší čekací doba bohužel musí stím pacient počítat je to jediný nedostatek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

O erudovanosti paní doktorky není pochyb, je opravdu pečlivá, ale být objednaná na určitou hodinu a pokaždé čekat více než 1,5hod, to mi přijde v provozu takovéto ordinace opravdu nepříjemné.

Paní doktorka je úžasný člověk, má zájem o pacienta a to se v dnešní době už moc často nevidí. Navíc je to opravdu profesionálka, jen mě mrzí, že můj problém se jí vyřešit nepodařilo. Chválím také sestřičku, která byla velice šikovná, ochotná a milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na paní doktorku jsem narazil náhodou na internetu a zaujaly mě reference ostatních pacientů. Tak jsem se zkusil objednat a vůbec nelituji. Komunikace se sestrou okamžitá, naprosto pohodová a taková jakou pacient očekává. A paní doktorka sama je profesionálka s naprosto bezvadným a lidským přístupem, odbornice, která vše v klidu vysvětlí a skutečně hledá problém. Přednostní je zájem a časové možnosti pacienta. Ochota a lidský přístup je v případě této ordinace naprosto normálním jevem, což po některých zkušenostech je naprostý balzám. Mohu jenom děkovat a vřele doporučit.

S čistým svedomím môžem prehlásiť, že v živote som sa nestretla s tak milou a ochotnou pani doktorkou, ktorá je navyše ešte aj skvelou odborníčkou vo svojom obore. Takisto aj sestrička je na jedničku! Vyšetrenie je naozaj precízne, pani doktorka všetko dopodrobna vysvetlí a snaží sa nájsť príčinu problémov. Kiežby takýchto doktorov bolo viac! Pani doktorke i sestričke vďačím naozaj za veľa.

Zatím jsem nenarazil na lepšího a profesionálnějšího doktora. Paní doktorka má opravdový zájem člověku pomoci. Nejde jen o to, aby napsala zbytečné léky, jako někteří jiní doktoři ale skutečně se snaží najít podstatu problému. Jako bonus je velice milá a šikovná sestřička a opravdu příjemné prostředí celé ordinace. Také se mi zatím nestalo, že bych u paní doktorky déle čekal.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a profesionální..Hezké moderní prostředí, cítila jsem se tam moc dobře.. doporučiji všem i těm co jsou jako já a k doktorům chodí velmi neradi...

Poprve v zivote jsem se setkala s tak prijemnou prvni navstevou u lekare, na druhou se tesim o to vic. Pani doktorka i sestricka je uzasna a verim, ze mi pomuzou. Zajem o pacienta a chtit pomoci mu je v dnesni dobe zazrak. Ktery se v prijemnem prostredi u nich v ordinaci deje

Š

Má první návštěva naprosto naplnila očekávání, které jsem získal z pozitivních komentářů zde na stránce. Osobní a profesionální přístup, skvělá atmosféra v celé ordinaci. Paní doktorka je pečlivá a vstřícná.

• infekce dýchacích cest
  • potravinová alergie
  • bronchiální astma

• pneumologie a ftizeologie
  • alergologie a klinická imunologie
  • dermatovenerologie