Mephacentrum ordinace ORL
Opavská 962, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Bohužel mám špatnou zkušenost. Po příchodu do ordinace se paní doktorka nejprve zeptala "Tak co po mně chcete?", samozřejmě s výrazem, že strašně obtěžuji. Následovalo minutové vyšetření, po kterém ihned byla paní doktorka schopná diagnostikovat, že mé potíže jsou neurologického původu...?? Protože tinnitus prý pacient nemůže slyšet v hlavě, nýbrž v uchu?? Aby mě zkrátka mohla poslat jinam. Jsem z oboru, takže vím, že její odhad byl minimálně hodně odvážný, spíš to vypadalo, že se paní doktorce se mnou nechce moc zabývat. Vedle na audiometrii je pro změnu sestra, která též po minutě měla 10 verzí pro to, z čeho můj tinnitus vznikl...Mimo jiné jsem se dozvěděla, že to znamená, že se mnou komunikují andělé..dále že potlačuji svou ženskost, a že nejsem srovnaná se svou minulostí a mám dělat břišní tance...a že si mám na šíji sypat sůl a bude mi lépe. Jo a ke dveřím pověsit pelyněk. Takhle perfektně mě sestra odhadla již po minutě. Naprosto neprofesionální, paní by měla změnit místo svého působiště, jsou jistě místa, kde se tohle hodí, ale v ordinaci lékaře to není.

Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-)

Já mám naopak dobrou zkušenost, taky jsem byl odeslán na vyšetření pro závratě. Paní doktorka mne vyšetřeila a vysvětlila mi, že závratě mají mnoho příčin, že od ucha moje závratě nejsou a odeslala mne na pracoviště, kde se závratím věnují ze širšího pohledu. Byl jsem spokojen i s přístupem i s odborností paní doktorky.

Otřesné ošetření s minimálním kontaktem a zájmem na zdraví pacienta. Paní doktorka Klementová mi dala všemi způsoby najevo, že nemá zájem udělat více, než je nutné. Nerozumí problematice vertiga, z čehož elegantně vybruslila tím, že mě prakticky vytlačila z ordinace a celou situaci zamluvila.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám obavy ze zánětu trojklaného nervu...nedávno jsem prodělal dost silnou rýmu a podobně,od té doby mám problém že z ničeho nic mě zachvátí prudká bolest která je znát v polovině obličeje od zubů,přes celou tvář ke spánku až k oku.trvá to vždy chvíli a poté jakoby nic... Většinou to přijde když sem v klidu třeba u tv... Poradíte prosím kam s tím jít??Děkuji

Dobrý den, určitě bych začala neurologickým vyšetřením. neurolog pak odešle na další potřebné testy.
G.klementová

Gabriela Klementová