Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost nemoc SYNA

Paní doktorka Vaníková je profesional na svém místě.Velice nam pomaha z nemoci našeho velmi nemocného syna ....Nastavila lečbu medikamenty ktera velice kladne zapusobila na zdravi našeho syna a jeho chovaní.A proto za nas určite doporučujeme .....Jsme velice spokojeni .....Je třeba vzit v potaz že Paní doktorka je velice profesionalni a zkušená...Dalo by se řicrt že mame s ni nejlepší zkušenost v Moravskoslezkym kraji....Rodina Fojcikova

Opavská 39/962, Ostrava
Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost (mapa)

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

Paní "doktorka" má akorát , krom jednoho titulu ,nepříjemné chování vůči pacientům a rodičům , hodnotí dítě podle dvou minutového rozhovoru , což je neprofesionální a také netaktní , její otázky také , chápu že je nutné vědět s čím dítě přichazí , ale otázka "co chcete " je opravdu nepříjemná , je podivuhodné že má nějaké pacienty , vzhledem k tomu že nečte úplné zprávy od sestry a také neposlouchá co jí dítě říká , zaměří se na jednu , náhodně vybranou a nepodstatnou informaci a od té dělá ukvapený a s prominutím vyšinutý závěr . Neuvědomuje si , že tím nikomu nepomůže , takže pokud chcete nepříjemný pocit z toho že se vubec lečíte , nulovou pomoc a léky , které by jste asi ani neměli brát , vřele doporučuji paní Mudr. Gabrielu Jahůdku Vaníkovou .
Nashledanou.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milá Lucie ci jeji maminko, uz jsme si to vyrikaly myslim. Dle vystupu me zpravy nemate vubec v tvrzení pravdu, ale nedate si rici. Zcela jiste jsem se Vam nevenovala dve minuty. Vaše vulgarni zprava, ktera následovala po vysetreni a byla uplne bezduvodna, by po zverejneni vypovidala o mnohem, prisly jste bez zadanky, kterou jste omylem daly jinemu specialistovi, vedely jste, ze jsem v pokrocilem stadiu tehotenstvi navic s akutni blokadou zebra v neurologicke peci, kdy jsem mela absolutni a pochopitelny duvod Vas odmítnout, ale zustaly by jste dalsiho pul roku bez pece a přišlo mi toto jako zvlášť necitlivé. Jaka byla Vase reakce? Rekla jste, ze nejste lekar a ze Vas muj zdravotni stav nezajima, byla jste maminko k tomuto memu tvrzeni a zdravotnimu stavu zcela bezohledna a sobecka. Budete si teda hledat lekare "z mozkem" jak jste napsala. Ja tedy popreji hodně stesti jak v prozivani, tak v hledani nového lekare. Je mi líto, ze jsou stale lide, kteri sami nepracuji, ale znevazuji znalosti a ochotu druhých a postradaji jakykoliv kus slušnosti v sobe. S pozdravem dr. GJVanikova

Paní doktorka je svá,dost přímá,někdy bych uvítala možná trochu taktu v jednání,ale jinak celková spokojenost...Každý jsme jen člověk a nikdo nám nebude nahrávat,jak my chceme a nemůžeme čekat,že nám bude někdo skákat kolem zadnice.Systém je jaký je a paní doktorka lítá mezi odinacemi a pacienty a ostatníma povinostma lékaře,snad má aspon' právo zajít si na oběd nebo toaletu. Ohledně prášků,nám třeba ze začátku doporučila homeopatika.Myslím,že hodně záleží na komunikaci.Sílu a pevné nervy. Děkujeme...

paní MUDr. Vaníková je dle mého nazoru kapacita , a to usuzuji z toho důvodu že sám jsem její ambulanci navštěvoval a ještě pořád navštěvuji a jsem s její léčbou naprosto spokojen a vždy ji můžu doporučit jako kvalitního dětského psychiatra ,,, jsem s ní na 100% spokojen a protože když jsem s ní spokojen tak ji chci alespoň touto cestou velice poděkovat že mi pomohla ,,,,, DĚKUJI Matěj FIALA

Rozhodně nedoporučuji ! Paní Jahůdka Vaníková je možná lékařka ozdobena různými tituly, ale jako člověk žije zcela mimo realitu.Její vyjadřovací a gramatické schopnosti jsou na nízké úrovni, písemnou zprávu, kterou stvořila po vyšetření mého dítěte, ukazuji přátelům pro pobavení. Ukvapené závěry, necitlivý přístup k dítěti, které neznala ani pět minut a rádoby dobré rady, mému dítěti spíše uškodily. Konzultoval jsem její způsob práce s jiným lékařem a zvažuji podání stížnosti a případně i trestního oznámení na výše uvedenou osobu. Pokud nechcete své děti vystavit opravdu traumatizujícímu zážitku, vyhněte se Gabriele Jahůdce Vaníkové velkým obloukem.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milý pane tatínku, Vaše sdělení píšete pod pseudonymem , nicméně vzhledem k uvedeným indiciím tuším o koho se jedná. Nepíšu tady ráda , vždy mám raději přímý kontakt a všem , co se podepsali jsem osobně vyjádřila poděkování za sdělení. Ve Vašem případě musím reagovat, nejsem totiž zlatá rybka , která by měla plnit Vaše přání , navíc přání , které je v rozporu s mým přesvědčením a dle mého i v rozporu s přáním či potřebami dítěte.To , že mne urážíte je druhá věc , např. neumíte odlišit překlepy od gramatických chyb, to by se dle Vás musela asi spousta lékařů vrátit zpátky do školních lavic , ale o tom to tady přeci není. Mám zato , že jste si dovolil příliš a i Vy musíte očekávat mou reakci , která již bude v kontaktu s realitou. Pro pořádek mám jen jeden titul a dvě atestace a dle toho s čím přicházíte, jaká je zakázka , mi i 5 minut může stačit ke zhodnocení situace, navíc mám zato , že jste nerespektoval mých doporučení , to aby případ byl řádně zhodnocen a uzavřen. S pozdravem a přáním všeho dobrého Vašemu dítěti MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Nedoporucuju ani nahodoua nechapu jak muze byt paychiatr na detske pohotovsti kde jsem skoncila s 5 letou dceroubyla arogantni,rozebirala tam ze dcera neobedvala a ze si strka veci do pusy pritom to je u deti normalni a hned nas objednala k psychologovi a do zpravy napsala ze jsme z jednoduche rodiny coz si dovolila teda moc,stiznost u reditele bude nasledovat....s takovM chovanim sem se teda jeste nikde nesetkala az dnes u teto dr....misto aby se starala o uraz dcery tak se staraka jen o to jak je hyperaktivni a ze si strka veci do pusy.....ruce pryc od ni!!!!

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milá paní , pokud si 5 leté dítě strká plastové hračky- plastovou tyčku od hračky- do pusy tak, že si zraní patro a také jste řekla, že to není poprvé a Vám to tedy přijde normální , tak mně nikoliv a navíc se necháte přivézt Rychlou záchranou službou ! Tento názor nebyl bohužel jen můj, já se pod to podepsala a podepíšu se ještě jednou ,tudíž si klidně stěžujte, já si to ustojím. Psychologická péče Vám může pomoci jak zabránit zranění dítěte a místo , aby jste přijala, že ne vše je v pořádku , tak dáváte tuto nemístnou stížnost!!! Nemám k to mu co více dodat, jsem dětský psychiatr a pediatr zároveň.Vím, že dítě je těžké vychovávat , ale toto už je trochu více a moudré mi to nepřijde, zkuste se nad tím trochu lépe zamyslet , ať si Vaše dítě v budoucnu neublíží ještě více, Vy jste za něj zodpovědná. s pozdravem dr. gabriela Jahůdka Vaníková

Já jsem u ní velmi spokojená a co je hlavní- dcera , která má poruchy chování taky,vždycky se za ní těší, díky lékům , které ji nasadila je léčba velice účinná a p. doktorka je naslouchavá, poradí a problémy vždy prodiskutuje, my nemáme žádný problém , takže palec nahoru! :-) K.L.

U této "lékařky" jsem byla s dítětem (naštěstí) jen jednou. Skoro ani nevěděla, jaké má problémy a už psala léky. Byla velmi nepříjemná a jsem šťastná, že se nám vzápětí podařilo najít jiného dětského odborníka, ke kterému jsme chodili pár let a který vždy pomohl. Z úst tohoto odborníka jsem hned na začátku slyšela: "Vaníková? Jéžííš, jenom to ne!!". Asi k ní nechodí tolik klientů, když měla termín volný snad za den nebo dva. Rozhodně nedoporučuji!

K paní doktorce chodím se synkem pár let,nebylo to s ním lehké,kdyby mi někdo tehdy řekl,že z něho bude úžasný kluk nevěřila bych,patřím mezi ty maminy,které své děti milují a chtějí pro ně jen to nej,mám ráda upřímnost a sama patřím k lidem,kteří jí hojně rozdávají kolem sebe :-),paní doktorka k upřímným lidem patří a já si jí zato nesmírně vážím,hodně nám pomohla jako lékař,ale hlavně jako člověk,který má srdce,syn se bojí lékařů k paní doktorce chodí rád.Je mi 37 let a jestli jsem v životě neměla štěstí jedno velké mám a to na lékaře,upřímně jestli soudíte lékaře podle první schůzky,podle telefonů,že musíte čekat,příjde po obědě pozdě,má lékař otázku v čem je problém? tak se musím usmát,mám špičkové lékaře,kteří mně také na poprvé nevítali chlebem a solí,v telefonu mi dali najevo že zrovna teď není dobrý čas na rozhovor,vždy někde čekám,a jak se má vlastně lékař zeptat když chce vědět v čem je problém? víte i naší lékaři jsou pouze a jen lidé,kteří mají právo,zpozdit se,mít den blbec,být unavení a hlavně se v klidu napít a najíst atd.Pro mne je paní doktorka Vaníková výborný lékař,člověk a žena,fandíme jí a rádi si počkáme protože u dobrých lékařů si počkáte,ale jste vděční zato že je máte.Přeji paní doktorce G.V. hodně pracovních úspěchů,zdraví,lásky pohodu a klid a dík,že jste si nás všechny vzala určitým dílem i do svého života :-) s pozdravem Petra Folvarčná Madrová

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

Nashledanou.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat na takovou vážnější věc můj bývalý přítel mě kdysi mlátil,našla jsem si nového ale mám takový problém v tom že když spím tak ho ve spánku biji a nedokážu si to vysvětlit a vzbudím se jen tehdy když se otočím,může to být ještě z předchozího vztahu jak to nazvat trauma?..děkuji moc za odpověd .

Dobrý den , určitě je znovuožívání traumatu, vyhledejte určitě odborníky psychologa k psychoterapii a psychiatra k ovlivnění úzkostných projevů léky dle místa bydliště a věku - do 19. R dětský odborník, poté dospělý , hodně štěstí.

• Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty? Už několik let trpím klinickou depresí a rozhodla jsem se to začít řešit, protože mi dost ztěžuje život.
    Děkuji za odpověď.

Dobry den, beru pouze deti a mladistve do 19 let, objednavky resi asistentka na pevne lince zapsanim do poradniku. GJVanikova

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

• dětská a dorostová psychiatrie