MUDr. František Stehlík

Zubař Více

Kroměříž 2 adresa

Praktický zubní lékař
Kovářská 10, Kroměříž

Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!!

Do ordinace pana doktora Stehlíka jsem se dostala náhodně před 3týdny.Vůbec jsem jej neznala,nic o něm nevěděla,ale můžu říct s naprosto čistým svědomím,že jsem se nesetkala v životě s tak profesionálním a hlavně lidským přístupem.Všichni jeho zaměstnanci,jak lékařky tak sestřičky,jsou stále usměvavé a velice příjemné.Mám velké problémy se zuby,za tak krátkou dobu jsem absolvovala již 8 návštěv,ovšem přístup k pacientovi je tak vstřícný a hlavně lidský.Konečně jsem neslyšela věty typu/tam vás nemá co bolet,vy furt něco máte atd./Neznám pacienta,který by si šel k zubaři nechat udělat jakýkoliv zákrok,pokud by jej nic nebolelo.Ještě se mnou bude mít mnoho práce než mi dá zuby do pořádku,poněvadž již pomalu půl roku mám velké bolesti,ale již nyní bych chtěla touto cestou vyjádřit velký dík celému jeho kolektivu.MOC VÁM DĚKUJI.

Ordinaci pana doktora navštěvuji už asi 17 let, kdy jsem musela utéct od 3 jiných rádobyzubařů... Nejen že mi dal zuby do pořádku, jako jediný věděl, co to je umrtvovací injekce, lidský přístup a trpělivost s hrozným pacientem jako já... Od té doby jsem u něj postupně vyměnila 2 slovenské doktorky, obě velmi příjemné a nyní chodím k paní doktorce Lounové, která je naprosto zlatá. Hlavně má se mnou taky trpělivost. Teď už tam chodím i s dětmi a ty se tam téměř těší:-)

Teda docela mě udivilo, co se tu píše a že pan doktor Stehlík nemá celých 100%. Prošel jsem několik zubařů a můžu říct že p. doktor Stehlík má zlaté ručičky a ten nejlepší osobní přístup jaký jsem u doktora nezažil. Chodím k němu už asi tak 10-15 let, přesně si nepamatuji ale zuby mi pospravoval, popral se úspěšně i se zlobivími, když zákrok vyžadoval umrtvení tak mi je bez požádání dal, pečlivě vždy sleduje pacienta jestli ho třeba vrtání nebolí, aby přestal třeba na chvíli vrtat a pacienta ještě přitom slovně přivádí na jiné myšlenky, aby pacient nemyslel na případnou bolest čí na zákrok který mu doktor provádí. Někteří lidi by si měli asi vyzkoušet takového mého bývalého vojenského zubaře z Brna který přestal vrtat pacienta (i když jsem mu na tehdá křesle už bolestí stál) až když díru měl vyvrtanou. A nebo pí. doktorku z KM z Plastiky ale nepamatuji se jméno která mi zuby jen rozvrtala ale nezpravila. To po ní musel vše dodělat mnou obdivovaný p. doktor Stehlík. Příhod mám ještě několik, ale už jsem napsal dost. Jediné co bych ordinaci p. doktora Stehlíka mohl vytknout je, že nemá trochu volného času ponechaného na akutní případy.
Závěrem: Před měsícem jsem se odstěhoval z KM do Otr. a musím dodat že od p. doktora Stehlíka neodejdu a budu k němu dojíždět dál.
S pozdravem Bednařík L

Sympatický a milý, i když mám se zuby docela problém, k němu se nebojím chodit, vím, že utrpení bude nejmenší možné. A má teplé ruce, takže nemám pocit, že mě ošetřuje chobotnice. :-)

je dobrý

Specialista s výborným přístupem k lidem.

PPřDobrý přístup,sympatická usměvavá sestra,všestranná péče,doporučuji

specialista parodontolog

K panu doktorovi jsem take chodila jako studentka gymnazia v Kromerizi. Musim rict, ze se mi k nemu nikdy nechtelo, protoze mi vzycky neco nasel, ikdyz do te doby jsem tolik kau nemela. A nebyl nijak moc setrny, vzdycky to dost bolelo a pan doktor mel mych reakci na bolest srandu. Uz bych k nemu nesla.